קרישנה יוגה
sree krishna yoga

5
(1)
Laxman Jhula, Rishikesh, Uttarakhand, India
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על קרישנה יוגה

5
מדרג אחד
1
0
0
0
0

1 המלצות על קרישנה יוגה

תמונת הפרופיל של Liron_3462625
Liron_3462625

”מורה מדהים ליוגה ברישיקש“

קרא עוד

הגעתי להודו בלי לדעת כלום על יוגה ומדיטציה. אפילו הייתי מאלה שתמיד גיחכו על זה בארץ, ואמרתי שבהודו אתן לזה צ'אנס אמיתי. כשהגעתי לרישיקש הייתה לי תחושה שהיוגה קצת ממוסחרת, בכל פינה ברחוב חיכו לי שלטי ענק ומורים צעירים להעביר שיעורים שנראו לי אותו דבר ולא ידעתי לאן ללכת. 

בעקבות המלצה מחברה הגעתי לאיש מבוגר בשם סמג'י, שמלמד יוגה כבר 30 שנה. המקום בו הוא מלמד נמצא בסוף לקסמן ג'ולה. בפעם הראשונה שבאתי אליו הוא קודם כל נתן לי לשבת והתחיל לשאול עליי - מי אני, מאיפה, למה ומה הייתי רוצה ללמוד ביוגה, האם יש לי בעיות רפואיות ומהן... בקיצור - נתן לי תחושה ממש מקצועית!

מההתחלה הסביר לי שהוא לא מחפש פרסום ולא שיווק, אלא עבודה רצינית ואישית ולכן השיעורים אצלו קטנים. בקיצור, יוגי מכל הלב! עשיתי אצלו במשך 8 ימים יוגה, פרניאמה (נשימות) ומדיטציה כל בוקר והיה ממש ממש טוב! (ואזכיר שוב שאני מאלה שלא עשו לפני בארץ והיו ממש סקפטיים). הוא הסביר לי המון מעבר לתרגילים, על הפילוסופיה והרעיונות שמאחורי שיטת היוגה, התאים את התרגילים לבעיות הרפואיות שלי.

בקיצור - הייתה לי חוויה מעולה מהיוגה, לא אינטנסיבית מדי (כמו שחששתי שיקרה לי באשראם) ומצד שני משמעותית, מקצועית ומדויקת. 

מומלץ בחום ואהבה!

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על קרישנה יוגה

אין עדיין פוסטים על קרישנה יוגה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות