טיסות במדריד

טיסות במדריד - למטייל (1) מתוף הטיפ של Haim Vitali_3302982
טיסות במדריד מתוך הטיפ של דמיטרי_3525161 - למטייל (2) מתוך הטיפ של דמיטרי_3525161
טיסות במדריד מתוך הטיפ של דמיטרי_3525161 - למטייל (3) מתוך הטיפ של דמיטרי_3525161
טיסות במדריד מתוך הטיפ של דמיטרי_3525161 - למטייל (4) מתוך הטיפ של דמיטרי_3525161
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

7 המלצות על טיסות במדריד

תמונת הפרופיל של דמיטרי_3525161
דמיטרי_3525161

”חברת אייר אירופה“

קרא עוד

טסנו למדריד עם אייר אירופה.

מטוס חדש וצוות במטוס מאוד שרותי ונחמד.כל מושב יש מסך אפשר לראות סרטים במהלך הטיסה.מושבים נוחים יש מספיק מקום לרגליים.אפשר לעלות עם טרולי למטוס.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של nufarsch
nufarsch

”טיסות של אייר אירופה“

קרא עוד

טסנו למדריד עם אייר אירופה והיה מצוין. אמנם זאת טיסה ללא אוכל ומים (תדאגו לכך מראש) אבל המטוסים חדשים (דרימליינר) , לכל אחד מסך אישי, יש מספיק מקום לרגליים והטיסה הייתה מעולה. המחרים ממש טובים אם מזמינים מספיק זמן מראש באתר שלהם. לא לשכוח להביא אוכל, מים ואוזניות. בנוסף, כתוב שמותר להעלות למטוס טרולי עד 10 קילו. בפועל, לא שקלו אותו בכלל, רק את המזוודות שנשלחו לבטן המטוס.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Haim Vitali_3302982
Haim Vitali_3302982

”חברת התעופה Air Europa“

קרא עוד

נכון ליוני 2016 ישנן שלוש חברות בלבד שמפעילות טיסות סדירות למדריד: אל על, איבריה ואייר אירופה שהחלה להפעיל את הקו לאחרונה.

לפני הטיסה היו לי ספקות רבות, היות וקראתי לא מעט ביקורות שליליות על החברה (רובן היו לגבי טיסות טראנס-אטלנטיות). אני יכול להגיד שהופתעתי לטובה גם מהטיסה הלוך וגם מהטיסה בחזור. מטוסים חדשים יחסית, מושבים נוחים יחסית, צוות מאוד חברותי ויעיל. האוכל טעון שיפור אבל אפשר לחיות עם זה.

גם הטיסה הלוך וגם הטיסה חזור היו חצי ריקות מה שהיה נעים מאוד, היות ולא היה צפוף בכלל ולא היה תור לשירותים כמו שיש בטיסות עמוסות. מיותר לציין שהם היו הרבה יותר זולים מאל על ואיבריה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אפי שוב
אפי שוב

”הזמנת ארוחה“

קרא עוד

הזמנת אוכל בטיסת אל-על – ייתכן שזה משהו ברור וידוע. אבל החלטתי להעלות את הטיפ בגלל הבחור הצמחוני שישב לידי ולא הזמין מראש מנה צמחונית. ובכן, באתר אל-על (ובטח בכל החברות שעדיין מגישות ארוחה בטיסה) אפשר להזמין מראש ארוחות מיוחדות כמו מנה צמחונית, מופחתת גלוטן (לצערי הם לא מתחייבים למנה ללא גלוטן וזה לא עוזר לחולי הצליאק) ואפילו מנה הודית.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של malkach
malkach

”טיסה באל על“

קרא עוד

טיסה למדריד מומלצת בחברת אל על. השירות מעולה והטיסות יצאו בזמן. כאשר טסים באל על ישנה אכן הרגשה של להיות בבית. הטיסה עוברת בנעימות וכמעט ולא מורגש הזמן. טיסה של 4:45 שעות עוברת מהר והכל בזכות המושבים הנוחים (כן, במחלקת תיירים), הצוות שכל הזמן עומד לרשותכם במידת הצורך ושעות הטיסה הנוחות! בקיצור, אם אפשר להגיע ליעד במחיר נוח ובהרגשה טובה אנחנו ממליצים רק אל על (זו לא פרסומת, כך באמת הרגשנו).

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של shimrita
shimrita

”טיסות ספנאייר ממדריד“

קרא עוד

טיסות חברת ספנאייר למדריד וממנה - חשוב לדעת כי אוכל ושתייה אינם כלולים, כך שיש להערך מראש ניתן לקנות על המטוס כריכים חטיפים ושתייה. כמו כן, למי שסובל מקור אין שמיכות והכי חשוב הטיסות היוצאות ממדריד בשעה 01:30 לישראל - למיטב ידיעתי יש באופן קבוע איחור לשעה 03:25, דיילי הקרקע טוענים שם כי 03:25 זו השעה הקבועה והם אינם יודעים מדוע חברות הנסיעות בארץ לא אומרים זאת, בשעות אלה אין בשדה התעופה כמובן דיוטי פרי או מסעדות פתוחות.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yaeli177
yaeli177
4

”טיסות של איזי ג`ט“

קרא עוד

הטיסות של חב` EASYJET בתוך אירופה מאד נוחות ולרוב זולות יותר מהאופציות האחרות ואין מה לפחד לבצע את רכישת הכרטיסים באינטרנט. שימו לב רק ששיטת המכירה שלהם הפוכה- ככל שתקדימו לרכוש את הכרטיסים כך תשלמו מחיר נמוך יותר.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על טיסות במדריד

אין עדיין פוסטים על טיסות במדריד.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות