שדה התעופה לוטון
London Luton Airport

4.1
(18)
הוסף לטיול שלי
שדה התעופה לוטון - למטייל (1) מתוף הטיפ של dbarchay
Airport Way, Luton LU2 9LY, United Kingdom
+44 1582 405100
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על שדה התעופה לוטון

4.1
18 מדרגים
6
7
3
1
0

18 המלצות על שדה התעופה לוטון

תמונת הפרופיל של noomi70
noomi70

”לוטון -שדה קטן וקצת מרוחק“

קרא עוד

טיסות זולות של איזיגט וויז. שדה תעופה קטן ומאוד פונקציונאלי, תורים ארוכים בביקורת גבולות. הגעה לשדה במונית, הסעה פרטית או אוטובוס (הכי זול) אותו צריך להזמין מראש באינטרנט. המגיעים באמצע הלילה, אפשר לקחת לילה במלון בשדה (זול מאוד! ) ולהמשיך בבוקר לעיר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של tom77
tom77

”לינה באזור שדה התעופה לוטון“

קרא עוד

נחתנו בלוטון ב2 בלילה ולא רצינו להתחיל להתנייד ללונדון ולחפש את המלון באמצע הלילה ולכן בחרנו לישון לילה ראשון בלוטון. ישנם מספר מלונות במרחק הליכה של כ-10 דקות (או 2 דקות מונית 4-5 פאונד) . יש שילוט ברור מהיציאה מהשדה לכיוון אזור המלונות. ישנם 4-5 מלונות באזור אנחנו ישנו בIbis Budget. היה מאוד נח, מלון פשוט, נקי וזול בדיוק מה שציך לכמה שעות שינה ובבוקר קמנו חזרנו את ה10 דקות ולקחנו מהשדה רכבת ללונדון. יש ביציאה מהשדה דלפק של הרכבת בו יש לקנות כרטיס ואז עולים לאוטובוס שלוקח אותך לתחנה או לקחת ישירות אוטובוס ללונדון.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של יערי
יערי

”שדה קטן וצפוף“

קרא עוד


 נמל תעופה קטן וצפוף עם תעבורת טיסות גדולה מאוד.

הנמל נמצא כרגע בשיפוץ והרחבה והדבר ניכר בעומס בכניסה וביציאה ממנו כמו גם בצפיפות באולם הנוסעים היוצאים.

דרכי הנסיעה ממנו ואליו אפשריים באוטובוס (יש כמה חברות שמבצעת את השירות) , מוניות, הסעות פרטיות, שאטלים ורכבת - לבחירתכם.

לאלו שטסים לאו קוסט ורוצים להצטייד בצידה לדרך ניתן לקנות אוכל ושתיה באולם הנוסעים היוצאים, יש שם כמה רשתות מוכרות מהעיר עצמה שמוכרות שתיה, כריכים, סלטים ועוד.

אני ממליץ דווקא לרכוש את הצידה באולם הנוסעים הנכנסים שם יש סניף של מקס אנד ספנסר מזון שלדעתי יש בו מבחר גדול יותר של אפשרויות מזון. רק לא לשכוח לא לקנות שם את השתיקה מאחר וטרם עברתם בידוק בטחוני!

באולם הנוסעים היוצאים יש מסעדות מזון מהיר בהן ניתן לאכול אוכל מסוגים שונים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של לי 03 לי
לי 03 לי
1

”היתרו או לוטון“

קרא עוד

יש עונות בשנה שהפרש המחירים בין טיסות סדירות להיתרו לבין טיסות הלואקוסט ללוטון הם די גדולים (לא תמיד) , ואז עולה השאלה האם כדאי? לפני ההחלטה קחו בחשבון את הדברים הבאים: הגעה מלוטון לעיר יקרה בדרך כלל בהרבה מההגעה מהיתרו. בהיתרו יש אפשרות להיכנס ישירות לרכבת התחתית ולקונים אויסטר מדובר בתוספתשל 1. 5 פאונד בלבד (ממוצע שעה לרוב האזורים במרכז) . בלוטון אפשרות זו לא קיימת כלל. האפשרויות הן: אוטובוס של איזיגט החל מ-2 פאונד ועד 10 תלוי כמה זמן מראש מזמינים. לוקח כשעה וחצי, לא תמיד אמין ומדייק. רכבת – 11 פאונד לאדם משם המשך תחבורה ציבורית גם יכול לקחת כשעה וחצי. הסעות עם נהגים כ-– 20 פאונד לאדם. מונית אובר בתחום המוניות הכי זול החל מ 65-100 פאונד תלוי בשעה ובמרחק. מוניות רגילות כ-– 30% יותר. כשעה בשעות לא עמוסות. בשעות עומס יכול לקחת הרבה יותר.

מזוודות באיזי גט – מי שעולה בישראל עם טרולי שלא ממש מתאים למידות כי כאן לא בודקים, סביר שידרש לשלם 35 פאונד בדרך חזרה, כי שם בדרך כלל מקפידים מאוד.

כל זה בלי לדבר על התוספות הקגילות של מזוודה, אוכל, השובה וכד'.

יש ללוטון יתרון בכך שהוא שדה קטן ובדרך כלל לא מחכים שם בתורים (בהתירו לפעמים יכול לקחת הרבה זמן.

לשיקולכם. במידה והפערים לא גדולים במיוחד – לא הייתי בוחרת בלוטון.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של 66michal
66michal

”הגעה מלוטון ברכבת ללונדון“

קרא עוד

נסענו 3 מבוגרים, מתברר שבלונדון ברכבות מ3 אנשים ומעלה זו קבוצה ומקבלים מחיר קבוצתי, צריך לנסוע יחד, יצא 10 פאונד לאחד מאוד סביר, לקח כחצי שעה, אפשר לאחר מכן להשתמש בכרטיס הרכבת למבצעים של 1+1 שממש משתלמים, נרשמים מראש ומביאים את השובר: www.daysoutguide.co.uk

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Evyatar Yohanan
Evyatar Yohanan

”שדה התעופה לונדון לוטון- תחבורה והתמצאות- חשוב מאוד“

קרא עוד

בשבוע האחרון של ספטמבר הגעתי ללונדון ונחתתי בשדה התעופה לוטון, ובשעות הבוקר היציאה משדה התעופה בשימוש בתחבורה ציבורית יכולה להיות בעייתית. הדרך המהירה ביותר והנוחה ביותר להגיע ללונדון היא בעזרת הרכבת אל לונדון. בשביל לנסוע בדרך זו עליכם לקנות כרטיס מהמכונות, שמוצאו Luton Airport ויעדו הוא אחת מהתחנות בלונדון שאליהן תרצו להגיע.

הכרטיס שתקבלו כולל בתשלום גם שאטל שאותו תקחו מהתחנה הצמודה ליציאה מבניין הנחיתות מימין, אשר יקח אתכם אל תחנת הרכבת ששמה Luton Parkway וגם שם תשתמשו בכרטיס זה בכדי לקחת את הרכבת משם ללונדון (חשוב לא לבחור במכונה הכרטיסים את תחנה Luton Parkway, כי זה לא כולל את השאטל המדובר).

יש מכונה אחת מקבלת רק כרטיסי אשראי ואחת מקבלת גם אשראי וגם מזומן (שטרות או מטבעות) והתורים ארוכים.

הבעיה הייתה שכאשר נחתתי אף אחד מהישראלים שטסו איתי (וגם הרבה תיירים ממדינות אחרות) לא הצליחו להפעיל את כרטיס האשראי שלהם באף אחד ממכונות הכרטיסים ובאופן זמני האפשרות לתשלום במזומן במכונה המתאימה לא היה זמין ובגלל שזו הייתה שעת בוקר (שמונה בבוקר) דוכן כרטיסי הרכבת לא היה מאוייש כמו כל הדוכנים האחרים במקום, כך שדי נתקענו שם.

הפתרון שבחרתי כמו רבים אחרים הוא לפנות לדוכן כרטיסי האוטובוס ללונדון אשר היה היחיד שמאוייש בשעה זו ולכן פתר את הבעיה, במקום חצי שעה ללונדון הגעתי בשעה ללונדון שבסופו של דבר לא כזה נורא.

לכן הייתי ממליץ לכם להשתמש בשדה התעופה הזה בגלל שהוא קטן ונוח וקשה ללכת לאיבוד בו וגם כרטיסי הטיסות שנוחתות בו בדרך כלל זולות יותר מאלו שנוחתות בשדות תעופה אחרים בלונדון, אבל הבעיות הללו שציינתי ממש לא נעימות ואם יתוקנו אז יגיע לשדה זה 5 כוכבים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של מעין ד.
מעין ד.

”הגעה בתחבורה ציבורית ממרכז לונדון לשדב תעופה לוטון“

קרא עוד

ככלל, לוטון שדה תעופה מרוחק יותר ודרכי ההגעה אליו בתחבורה ציבורית מסורבלות יותר מהיתרו (שם יש רכבת תחתי רגילה ועוד רכבת אקספרס מהירה). בכל מקרה, לאור העלויות היקרות של הסעות ומוניות, העדפנו להגיע בתחבורה ציבורית.

נסענו בטיוב בתוך העיר לתחנת King's Cross. ביציאה מתחנת הטיוב לעקוב אחר השילוט לרכבות. הליכה של כמה דקות טובות, עוברים גם דרך מתחם חנויות מקורה (מעין קניון). שילוט ברור ונח.

כרטיס רכבת ללוטון עלה לנו 15.5 פאונד לאדם, נסיעה של כ-45 עד 50 דק'.

לשים לב שיש תחנה של לוטון (ככל הנראה העיר עצמה) ורק תחנה הבאה היא לשדה התעופה, למתחם החנייה. משם עולים על אוטובוס שאטל (כלול במחיר) ל-2 דק' נסיעה עד לשערים עצמם.

מסורבל, אבל לא באמת קשה לביצוע...

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אמא טובה
אמא טובה

”הסעה ממולצת משדה תעופה לוטון למרכז לונדון חברת BA Transfer“

קרא עוד

אנחנו הזמנו הסעה משדה תעופה לוטון ישירות למלון במרכז לונדון מחברת BA Transfer. מחיר מאוד משתלם להסעה ספיישל. הזמנתי דרך האתר ובחרתי לשלם במזומן לנהג. ברגע שנחתנו, הנהג התקשר אלי והודיע שהוא ממתין. חיכה לנו עם שלט עם שמנו ביציאה. גם בחזור השתמשנו באותו השירות. אספו אותנו מהמלון, הגיעו בזמן והיו אדיבים ונחמדים. 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של zizosh1
zizosh1

”הגעה מלוטון ללונדון “

קרא עוד

נסענו עם לואו קוסט של מונארך הבריטית ללוטון. הורים + שני ילדים. הזמנו מהארץ (מהטיפים שבאתר) מונית, העלות הייתה 70 פאונד (נכון לדצמבר 2015) . בחזרה לקחנו הסעה מלונדון ללוטון משכונת הנדון, פשוט נכנסנו לסניף מקומי והעלות הייתה 38 פאונד! עלות נסיעה מלוטון ללונדון כרוכה בתוספת 5 פאונד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Benjamin ran
Benjamin ran
1

”הסעה מלוטון לנמל סאוטהמפטון“

קרא עוד

ביולי 2015, כשנחתנו בשדה התעופה לוטון ליד לונדון, הזמנתי הסעה לארבעה אנשים+שמונה מזוודות +טרולים, באמצעות אתר האינטרנט של 365airport. עלות הנסיעה:130 פאונד. חיכה לנו רכב מדגם AT 125 - Red Ford Galax. הנסיעה עברה חלק, לא שאטל עם עצירות, וללא נוסעים נוספים. מומלץ. 

הטיפ עזר לך?

כתבות על שדה התעופה לוטון

מתוך הבלוגים - פוסטים על שדה התעופה לוטון

אין עדיין פוסטים על שדה התעופה לוטון.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה ללונדון

אטרקציות בלונדון

מלונות ומקומות לינה בלונדון

מדריכים ונותני שירות בלונדון

נהגים בלונדון

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

חופשה ביוון: היעדים הכי שווים לקיץ

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

עפים על העולם: כל מה שצריך לטיול תרמילאים

חופשה של פעם בחיים

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי