הנהג משה - חברת משה קארז (משה הסעות)
Moshe - Moshe Cars

3.6
(22)
לונדון, בריטניה
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על הנהג משה - חברת משה קארז (משה הסעות)

3.6
22 מדרגים
11
3
0
2
5

22 המלצות על הנהג משה - חברת משה קארז (משה הסעות)

תמונת הפרופיל של מטייל_3959379
מטייל_3959379

”שירות ברמה ממש נמוכה “

קרא עוד

פניתי טלפונית למס' הישראלי אך לא היה כל מענה וחזרו אלי בהודעת וואטסאפ. לאחר אישור ההזמנה ולאחר 4-5 שאלות לצורך בירור שעת האיסוף ודרכי התשלום קיבלתי תשובה על שעת האיסוף “כן נודניק”. ביקשתי ממנו שיבטל את ההזמנה ורשם “מבוטלת נודניק”. אם כך צורת הדיבור בביצוע ההזמנה תדמיינו כיצד השירות ניתן בפועל במיוחד לאור ריבוי חוות הדעת השליליות על השירותים שהוא מספק.

אגב באותו יום ביצעתי הזמנה דרך חברת נהגוס וקיבלתי מהם שירות אדיב וענייני.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של rong1
rong1

”לא אמין“

קרא עוד

בבדיקות שעשיתי לפני הנסיעה התברר לי שהסעה מהשדה בלוטון זולה יותר מאשר הרכבת.

לכן יצרתי קשר עם משה לאיסוף מלוטון ללונדון ואיסוף חזרה לאחר ארבעה ימים.

ביום ההגעה חיכה לי משה יחד עם נהג נוסף שהחזיק שלט שנשא את שמי. משה זכר את שם המלון וכן את זה שהוא אוסף אותי משם לאחר מס' ימים.

בנקודה זו הוא עזב ואמר שהנהג השני יקח אותנו למלון.

מתוך האתר של משה “ לתשומת לבכם חובה להזמין הסעה מראש קודם להגעתכם ללונדון. אין איסוף מהשדה ללא הזמנה מראש - על פי חוקי משטרת לונדון” אז כתוב. בדיוק הגיעה משפחה של שישה שלא הזמינה הסעה אז הועברנו לנהג נוסף שהיה במקום.

ביום החזרה חיכינו במלון בשעה הייעודה ולאחר כחצי שעה כתבתי למשה שאנחנו עדיין מחכים. הוא חזר אלי בטלפון עם שאלות: מי אתה? אצל מי עשית הזמנה? מי אסף אותך? מתי הגעת? כאילו לא עברו ארבע ימים אלא ארבעים. פשוט לא להאמין. הוא חזר אלי לאחר מכן ומסר שנהג יבוא לאסוף אותי וכך באיחור של כשעה הגיע נהג שעובד איתו.

ומשה עצמו - שום התנצלות, שום מלה.

זאת אינה הפעם הראשונה שאני נעזר בשאטל אבל זו הפעם הראשונה שנתקלתי ביחס כזה.

יש עוד נהגים שמבצעים שאטל כזה מלוטון. אני את שלי למדתי.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של איתן 77
איתן 77

”ממליץ בחום , שירות מעולה“

קרא עוד

ראשית לציין כי קיבלנו שירות מצוין, עמידה בלוח זמנים ומענה לכל שאלה ובקשה. בשיחה עם משה כשבועיים לפני הטיסה הזמנו הסעה מהיתרו למלון, 4 נפשות + מזוודות. עקב תקלה בוטלה הטיסה, הודענו בווטסאפ למשה על הבעיה. משה היה נעים והרגיע אותנו.

טסנו למחרת היום בטיסה חליפית, כשהגענו ללונדון המתין לנו הנהג איליה, עם שלט של שמותנו. באדיבות רבה הסיענו למלון ואף הציע לנו מים לשתיה., לאחר כ 6 ימים הסיעו אותנו חזרה מהמלון לשדה התעופה. הכל היה לשביעות רצוננו וכפי שהובטח ובמחיר הוגן. נחזור כמובן להשתמש בשירות.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Amib2016
Amib2016

”ענייני, עומד בזמנים, שירות אדיב“

קרא עוד

הזמנתי לאחר חיפוש באינטרנט, הייתי זקוק לרכב גדול למשפחה של חמישה. על בסיס החיפוש שעשיתי המחיר היה כמקובל בשוק, משה היה נחמד מאוד, הגיע בזמן, וגם בהזמנה חזור לשדה התעופה האינטראקציה אתו היתה נעימה מאוד. סך הכל אני ממליץ עליו ללא היסוס. מתקשר דרך הווטסאפ, במספר הבא 00447973301820.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Codikla
Codikla

”שאטל משדה התעופה וחזרה“

קרא עוד

נחתנו בלוטון. הנהג שהזמנו לא הגיע. נהג של משה היה שם וצירף אותנו בשמחה להסעה. בחזרה כבר התקשרתי למשה די בדקה ה-90 ובכל זאת תוך כמה דקות סידר לנו הסעה עם נהג אדיב.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ז3006
ז3006

”הסעה מנמל תעופה לוטון ומלונדון לגטוויק“

קרא עוד

נסענו משפחה של 5 נפשות וחמש מזוודות ועוד תיקים – הנהג של משה – בחור מקסים בשם איליה חיכה לנו, פינק אותנו במים לאחר הטיסה, נעים הליכות, הילדים מאוד נהנו מהנסיעה. מדוייק, מסודר ומאורגן. אפילו דאג להטענה לנייד. תקשורת מהירה ויעילה במחיר סביר – ממליץ בחום רב.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Lea111
Lea111

”הסעה מהיתרו למרכז לונדון“

קרא עוד

הזמנו מונית לארבעה מהיתרו למרכז לונדון ובחזרה. הגיע נהג בשם איליה מחברת משה הסעות. נהג מקסים שנתן שרות מעולה, ובנוסף, בידר אותנו כל הדרך.

מהחוויה שלנו מומלץ ביותר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של holinger
holinger

”לא מומלץ“

קרא עוד

הזמנתי העברה משדה תעופה לוטון למרכז העיר, תואם העברה, הנהג לא היה בשדה התעופה. הוא אמר שהייתי צריך להמתין לו והוא עוד אמר שיודיע למשטרת הגבולות לחייב בתשלום. אין גבול לחוצפה!

מעבר לכך, בשל העובדה שלא הופיע בשדה במועד לקחתי מונית מהשדה בלוטון בתוספת של כמה פאונדים בודדים. אז למה להתעסק עם שרלטנים?

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על הנהג משה - חברת משה קארז (משה הסעות)

אין עדיין פוסטים על הנהג משה - חברת משה קארז (משה הסעות).

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות