גן החיות פראג
Prague Zoo

4.7
(20)
גן החיות פראג - למטייל (1) מתוף הטיפ של tobiofek
גן החיות פראג מתוך הטיפ של rona56 - למטייל (2) מתוך הטיפ של rona56
גן החיות פראג מתוך הטיפ של rona56 - למטייל (3) מתוך הטיפ של rona56
גן החיות פראג מתוך הטיפ של rona56 - למטייל (4) מתוך הטיפ של rona56
גן החיות פראג מתוך הטיפ של tobiofek - למטייל (5) מתוך הטיפ של tobiofek
גן החיות פראג מתוך הטיפ של tobiofek - למטייל (6) מתוך הטיפ של tobiofek
גן החיות פראג מתוך הטיפ של tobiofek - למטייל (7) מתוך הטיפ של tobiofek
גן החיות פראג מתוך הטיפ של tobiofek - למטייל (8) מתוך הטיפ של tobiofek
גן החיות פראג מתוך הטיפ של tobiofek - למטייל (9) מתוך הטיפ של tobiofek
גן החיות פראג מתוך הטיפ של מירי3203051 - למטייל (10) מתוך הטיפ של מירי3203051
גן החיות פראג מתוך הטיפ של מירי3203051 - למטייל (11) מתוך הטיפ של מירי3203051
גן החיות פראג מתוך הטיפ של מירי3203051 - למטייל (12) מתוך הטיפ של מירי3203051
גן החיות פראג מתוך הטיפ של מירי3203051 - למטייל (13) מתוך הטיפ של מירי3203051
גן החיות פראג מתוך הטיפ של מירי3203051 - למטייל (14) מתוך הטיפ של מירי3203051
גן החיות פראג מתוך הטיפ של מירי3203051 - למטייל (15) מתוך הטיפ של מירי3203051
גן החיות פראג מתוך הטיפ של Mabh2497 - למטייל (16) מתוך הטיפ של Mabh2497
גן החיות פראג מתוך הטיפ של לירן255 - למטייל (17) מתוך הטיפ של לירן255
גן החיות פראג מתוך הטיפ של roma2005 - למטייל (18) מתוך הטיפ של roma2005
גן החיות פראג מתוך הטיפ של roma2005 - למטייל (19) מתוך הטיפ של roma2005
גן החיות פראג מתוך הטיפ של roma2005 - למטייל (20) מתוך הטיפ של roma2005
גן החיות פראג מתוך הטיפ של roma2005 - למטייל (21) מתוך הטיפ של roma2005
גן החיות פראג מתוך הטיפ של roma2005 - למטייל (22) מתוך הטיפ של roma2005
גן החיות פראג מתוך הטיפ של roma2005 - למטייל (23) מתוך הטיפ של roma2005
גן החיות פראג מתוך הטיפ של אבי_נאבל - למטייל (24) מתוך הטיפ של אבי_נאבל
גן החיות פראג מתוך הטיפ של אבי_נאבל - למטייל (25) מתוך הטיפ של אבי_נאבל
גן החיות פראג מתוך הטיפ של אבי_נאבל - למטייל (26) מתוך הטיפ של אבי_נאבל
U trojského zámku 3/120, 171 00 Praha 7, Czech Republic
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

גן החיות המפורסם של פראג הוא אחד מגני החיות הגדולים ביותר באירופה. בגן מתגוררות כיום כ-4,344 חיות, המייצגות 671 מינים שונים, ביניהם גם מינים של חיות הנמצאות בסכנת הכחדה. בגן החיות ישנן מגוון תצוגות: כלבי ים,  איילי צפון, עופות טרופיים, למה, גמלים, דובי קוטב, ביזונים ועוד. בג'ונגל האינדונזי תוכלו לראות דרקון קומודו, גיבון, צב ענק וקופי אורנג-אוטנג, ובתצוגת הלורים תוכלו לראות תוכים צבעוניים ממינים שונים. ניתן לנוע ולהסתובב ברחבי הגן הגדול בעזרת רכבל של כסאות, וישנה גם רכבת שעושה סיורים ומסייעת למתקשים ללכת לאורך זמן רב.

מה חושבים מטיילים על גן החיות פראג

4.7
20 מדרגים
15
2
0
1
0

20 המלצות על גן החיות פראג

תמונת הפרופיל של Mabh2497
Mabh2497

”גן חיות פראג“

קרא עוד

מקום ממש יפה ומלא בחיות מיוחדות.

ההגעה לשם ממש קלה ואפשר לבלות שם יום שלם בכיף. יש גם הרבה מסעדות ומקומות לאכול שם.

יש פינת חי עם גדיים וחיות נוספות שמתאימות לילדים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ליברפול2012
ליברפול2012

”גן החיות בפראג“

קרא עוד

אתר מומלץ ביותר, אנחנו התלבטנו ושמח ששמענו להמלצת המטיילים באתר. גן מדהים ביותר מעניין, מלמד וחוויתי בצורה נפלאה.

נוסעים במטרו בקו האדום (C) עד לתחנה Nadrazi Holesovice איך שיוצאים מהמטרו יש קוי אוטובוס, לוקחים את קו 112 עד לגן חיות (נסיעה של 15 דק' לערך, כולם יורדים בגן חיות) . מומלץ להגיע מוקדם הגן נפתח בתשע בבוקר, תכננו על חצי יום לפחות. מחיר למשפחה 500 קרונות (שני מבוגרים ושני ילדים) . הגן מלא מסעדות (זולות ביותר) מומלץ לעלות ולרדת ברכבל חוויה כיפית (25 קרונות, כ- 4 ₪) . ביום חם חשוב להצטייד במים וכובעים. בכל כמה מטרים יש מקומות מנוחה מוצלים ומסודרים שירותים בכל פינה. וההמלצה הכי חשובה זה לשאול מתי האכלה של החיות אטרקציה מדהימה ביותר (שימו לב בכל כלוב מצוין שעות האכלה) אנחנו תכננו א המסלול לפי השעות הללו (מומלץ האכלת הפינגווינים והאריות כמובן) .

תהנו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של מירי3203051
מירי3203051

”גן חיות יפהפייה, מתאים לכל הגילאים“

קרא עוד

מקום מדהים, מתאים לכל הגילאים, נהנינו מכל רגע, בילינו משעה עשר וחצי בבוקר ועד חמש וחצי אחה"צ. הגן מעוצב עד לפרט האחרון. מסלול הליכה שכולו טובל בירוק. מסעדות עממיות לאורך הדרך ולא יקר. ראינו חיות שאף פעם לא ראינו. עדיף לרכוש כרטיס כניסה משפחתי.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אבי_נאבל
אבי_נאבל

”גן החיות בפראג - לשים לב“

קרא עוד

לגן החיות אי אפשר להגיע רק עם המטרו ולכן יש צורך לנסוע גם באוטובוס (ממליץ לבדוק בגוגל מאפס על דרך הגעה). כניסה היא 200 כתר צ'כי למבוגר, כרטיס שדי מצדיק את עצמו. מפה ניתן לקנות בכניסה בעלות של 5 כתר צ'כי במכונה (יש מפות באנגלית ורוסית) אך אפשר להסתדר גם בלי מאחר וגן החיות משולט היטב.

לא בכל המקומות יש הסבר גם באנגלית, חשוב שתדעו. מכונות שתייה ואוכל כמו גם דוכני אוכל מפוזרים כל כמה דקות הליכה. המקום נקי ומסודר. יש ווייפיי חינם באזורים מסוימים במידה ותצטרכו. אנחנו היינו בנובמבר וחלק מהתאים היו ריקים (כמו: פילים, ג׳ירפות, שועלים, אריות ים ועוד) שזה די ביאס. לא ברור למה.

גן החיות גדול מאוד וההליכה בו מהנה, יש הרבה חיות ומקומות סגורים לצבים, זוחלים וכו׳. ממליץ!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של roma2005
roma2005

”גן החיות בפראג“

קרא עוד

גן החיות שבפראג הוא גדול מימדים. יש להקדיש לגן החיות מעל חצי יום. בגן החיות מבחר גדול של חיות מכל יבשות תבל. הגן מחולק על פי אותן יבשות. מחיר כניסה נכון לספטמבר 2016 הוא 200 קרונות לאדם, יש כרטיסים לילדים/פנסיונר בעלות של 150 קרונות. ניתן להגיע באוטובוס קו 112 או בקו 236. לא להחמיץ את דב הקוטב, את האריות, טיגרסים, כלבי הים, פיגוונים, את מתחם הפילים והגירף, את כלובי הציפורים ועוד ועוד ככל שיספיק לכם הזמן.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של לירן255
לירן255

”גן חיות בפראג“

קרא עוד

גן החיות של פראג די גדול, יש בו כ-240 מינים של בעלי חיים. גן החיות מחולק למספר אזורים, ובמרכזו יש רכבל שעולה לחלק העליון של הגן (ובחזרה). הגן התחיל כמקום להצלת בעלי חיים הנמצאים בסכנת הכחדה, יש לו שותפים וספונסרים מסחריים (איזורים מסויימים בגן החיות נמצאים כעת בשלבי בנייה) הגן מאוד מתויר, יש הרבה פינות מוצלות, ספסלי ישיבה, קולרים, ומכונות מזון. מחיר הכניסה למבוגר הוא 200 קרונות, שזה בהחלט סביר. ליד כל אזור מרכזי של בע”ח, כתובה שעת האכלת החיה. מאיזה אזור בעולם, ואפילו מה מחירה. לגן החיות מגיעים באמצעות המטרו האדום Nádraží Holešovice ומשם אוטובוס. קו 112 עד לתחנה אחרונה. שנקראת “Zoologická Zahrada” שווה ביקור. תהנו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של nitsa63
nitsa63

”גן החיות של פראג, אחד מהאטרקציות היפות שהעיר מציעה“

קרא עוד

מומלץ בחום לבקר בגן החיות של פראג. ראשית, מעבר לכביש יש אתר נוסף בשם טירת טרויה, טירה עם גנים ירוקים ומקסימים, פסלים וכו'. כדאי לבקר כחצי שעה – שעה בטירה ולחצות את הכביש לכיוון גן החיות. גן החיות התברר לי כגדול ביותר באירופה, גם חצי יום ביקור במקום לא יספיק כדי לראות את הכל. מומלץ לבעלי יכולת הליכה (למתקשים, יש רכבלים בכמה נקודות בגן החיות, ומשם אפשר לעשות מסלול רק לכיוון הירידה). גן החיות משתרע על פני גבעה די גבוהה, כל מטר – שניים יש כלובים לבעלי חיים שונים. תוכלו לראות שם המון בעלי חיים שקשה למצוא בכל גן חיות רגיל. מתאים מאוד לטיול עם ילדים.

הגעה לגן החיות באמצעות המטרו האדום לכיוון צפון, ירידה בתחנת Nadrazi Holesovice ומחוץ לתחנת המטרו לקחת את אוטובוס קו 112, עד גן החיות (התחנה האחרונה של הקו, משם הוא גם אוסף את הנוסעים לכיוון חזור).

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של בן847
בן847

”ביקור בגן החיות “

קרא עוד

את הנסיעה לגן חיות בפראג התחלנו במטרו קו C (אדום) ממרכז העיר, עד לתחנת Nádraží Holešovice. לאחר שירדנו בתחנה חיפשנו את קו 112. לאחר בלבול קל במציאתו הסבירו לנו שצריך לעבור במן מעבר (מנהרה) מימין ליציאה מהמטרו שיוביל אותנו אל האוטובוס, וכך זה היה. האוטובוסים באים כל כמה דקות ככה שאם אוטובוס התפספס אז לא נורא. כל הנסיעה לקחה לנו בערך בין 30 ל-40 דקות.

התשלום לכניסה לגן חיות הוא 200 קורונה, בערך 33-35 שקל, די זול. בשביל מפה של הגן חיות תצטרכו לרדת במדרגות שליד הכניסה לגן חיות, ומולכם תהיה מן חנות קטנה שבה תצטרכו לקנות מפה שתעלה לכם חמש קרונות – פחות משקל.

יש לציין שהמופעים של החיות הם רק בסופי שבוע.

הגן חיות הוא עצום (שזהו גם חסרונו)! המפה של גן החיות לא מדויקת, ואיבדנו את עצמנו כמה פעמים, אבל בכל מקרה באנו לראות הכל, ככה שגם לא צריך ללכת לפי המפה. יש לבוא עם מלא אנרגיה, ולהכין את הרגליים טוב להליכה מרובה. לנו לקח חמש וחצי שעות (כולל הפסקות) לסיים את כל הגן חיות (בתקווה שסיימנו אותו). יש אופציה נחמדה לעלות ברכבל (אנחנו רק לקחנו בירידה) ללמעלה של הגן חיות, בעלות של 25 קרוננות אם אני לא טועה.

אחרי שעתיים הליכה הלכנו למסעדה שנמצאת בגן החיות הנקראת Gulab Restaurant, ומגישה אוכל מוכן. אנחנו קנינו כל אחד צלחת עם צ'יפס ו-2 שניצל עוף. יחד עם זה קניתי גם בירה שהיתה מצוינת, וריעננה אותי למשך כל הטיול (מומלץ).

בסוף הטיול הגענו לחלק של האריות לאיפה שמאכילים אותם (שזה נמצא במן מאורה כזאת מתחת לכלובים שלהם). אם אתם לא רואים את האריות בחוץ, סימן שהם שם ומאכילים אותם וחבל לפספס אותם. תשימו לב לכל המעברים בגן, כי יש סיכוי שהוא מוביל למאורה של עוד בעלי חיים, וגם את זה חבל לפספס.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של rona56
rona56

”גן החיות בפראג - לא רק לילדים!“

קרא עוד

למרות שאין ספק שזה אולי האטרקציה שהם הכי יאהבו בטיול לפראג!

מדובר בפארק ענק עם מגוון עצום של חיות. הנופים וכל הירוק בעיניים מרחיבים את הלב, זו באמת חוויה נפלאה. יש חנויות עם מוצרים רלוונטיים (בובות של חיות, חולצות וכו') ויש רכבל שבעזרתו אפשר לעלות לתצפית על חיות נוספות, אפשר בקלות להעביר פה חצי יום.

פתוח בכל ימות השבוע. ליד גן החיות אפשר להגיע גם לגנים הבוטניים ולארמון טרויה.

 

הטיפ עזר לך?

כתבות על גן החיות פראג

מתוך הבלוגים - פוסטים על גן החיות פראג

הוספת פוסט

תגיות

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם