הפארק העירוני ורושליגט
Varosliget City Park

4.7
(4)
הפארק העירוני ורושליגט - למטייל (1) מתוף הטיפ של hila_lala
הפארק העירוני ורושליגט מתוך הטיפ של hila_lala - למטייל (2) מתוך הטיפ של hila_lala
הפארק העירוני ורושליגט מתוך הטיפ של hila_lala - למטייל (3) מתוך הטיפ של hila_lala
הפארק העירוני ורושליגט מתוך הטיפ של hila_lala - למטייל (4) מתוך הטיפ של hila_lala
Budapest, Kós Károly sétány, 1146 Hungary
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על הפארק העירוני ורושליגט

4.7
4 מדרגים
2
1
0
0
0

4 המלצות על הפארק העירוני ורושליגט

תמונת הפרופיל של hila_lala
hila_lala

”הפארק הכי גדול בעיר“

קרא עוד

פארק מושקע ויפיפה. אפשר לטייל בו שעות ארוכות או רק לקפוץ לגיחה. מכיל גם את מרחצאות ס'אצני, הטירה המדהימה ושוק הפשפשים (בסגנון השוק הבוכרי ביפו) שפתוח רק בסופי שבוע. בכניסה לפארק כיכר הגיבורים המפורסמת. לעיתים גם אירועי העיר מתרחשים בו.
 פארק ורושליגט הוא אחד המקומות האהובים עלי, בגלל שפע הצמחייה והאווירה הפסטורלית. הכי קרוב לפארק הירקון (שגם מדהים בעיני) שתמצאו בבודפשט.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של menisz
menisz

”קרקס בודפשט ופארק ורושליגט“

קרא עוד

קרקס בודפשט שוכן במבנה קבע בתוך וארושליגט, הפארק העירוני הגדול של העיר. מופעי הקרקס מרשימים מאוד ובפארק העירוני ישנן אטרקציות רבות נוספות. המקום מתאים מאוד לביקור בסופי שבוע אביביים-קיציים, בהם יש בפארק ירידים שונים ואווירת פסטיבל. ניתן לבקר גם בכיכר הגיבורים Hosok Tere הצמודה לפארק מדרום מערב.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של rona 2
rona 2

”סיטי פארק בבודפשט - מומלץ“

קרא עוד

הגענו לפארק העירוני בבודפשט במקרה. הפארק ממוקם מאחורי כיכר הגיבורים. הפארק עצמו הוא פארק גדול ויפה. אנחנו היינו בו רק בחלק קטן ממנו ליד האגם המלאכותי. ישבנו שם לנוח ולהירגע מול המים והמראה היה מאד יפה ומרגיע.

במידה ויש לכם זמן עדיף שתלכו ותראו גם חלקים אחרים בפארק, מה שאנחנו לא עשינו כי היום היה כבר מתוכנן לדברים אחרים ולא היה לנו מספיק זמן להיות בפארק. מי שאוהב פארקים כדי ללכת ליותר מכמה דקות ולתכנן את הפארק כחלק מהמסלול שלכם כשאתם מחשיבים את הזמן שאתם רוצים להיות שם.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של המטייל המתמיד
המטייל המתמיד

”ביקור חורפי בככר הגיבורים ופארק העיר“

קרא עוד

הטמפרטורה בחוץ סביב אפס מעלות עולים למטרו הצהוב M1 ונוסעים לכיוון ככר הגיבורים בבודפשט ויורדים בתחנת Hosok Tere. מייד עם יציאתנו מהתחנה מבחינים בצד הימני בדוכני כריסמס. רוח קרה מקבלת את פנינו והככר המרשימה די שוממת והאנשים מכונסים בעצמם ומצטלמים מהר ומתקדמים לכיוון פארק העיר - Varosliget. כל תקופת שהותינו בעיר אין זכר לשלג. איך שעולים על הגשר לכיוון הפארק מצד ימין מתחת לטירת Vajdahunyad, מבחינים במשטח החלקה על קרח ענק שמכבשים קטנים עובדים על הכשרתו. חוצים את הגשר ומייד מקבלים את פנינו דוכני כריסמס העליזים, שפועלים בין התאריכים 16-18 לנובמבר עד 31 לדצמבר. הדוכנים מציעים דברי מאכל שונים, מזכרות, קישוטי חג, כפפות, צעיפים, כובעים וסתם פיציוקעס שונים. המחירים של דוכני האוכל זולים משמעותית מאשר אצל אחיותיה ממרכז העיר! ניתן להבחין בפינת ליטוף חיות לילדים וכן תחנה עם סוסי פוני לסבוב קטן בפארק. במהלך הקיץ הפארק יפהפה עם צמחייה יפה ובאגם המלאכותי ובתעלותיה שטים ברבורים. בחורף העצים ערומים ולא מוזרמים מים בתעלות. עשינו סבוב ליד הטירה היפה, הכנסייה והמבנה היפה של מוזיאון החקלאות והמשכנו לכיוון מרחצאות סצ'ני. ניתן להמשיך לכיוון גן החיות והבוטני, הקרקס ופארק השעשועים. תם סיור חורפי בפארק העיר! 

הטיפ עזר לך?

כתבות על הפארק העירוני ורושליגט

מתוך הבלוגים - פוסטים על הפארק העירוני ורושליגט

הוספת פוסט

תגיות

הזמנת חופשה לבודפשט

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם