תקשורת ואינטרנט בלה פז

14 המלצות על תקשורת ואינטרנט בלה פז

תמונת הפרופיל של poly1
poly1

”אינטרנט מעולה בלה פאז“

קרא עוד

ברחוב Yampu בלה פאז, ממש בצמוד לרוב הגדול של ההוסטלים יש את האינטרנט הנפלא של מריצה, שהשקיעה בו הרבה משאבים ובאמת נותנת שירות מצוין ברמה שלא נופלת מהמחשב בבית! אפילו יש מקלדת בעברית, מצלמות, אינטרנט מהיר במיוחד, ומריצה מפנקת מי שיושב הרבה זמן עם בקבוק קולה! נמצא בקומה שניה מעל מכבסה, עם שלט גדול: Internet Maritza כשלידו תמונה גדולה של התינוק של במבה אסם! 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של jasminparasol
jasminparasol

”אינטרנט מהיר ומחשבים מעולים“

קרא עוד

לא מצאנו מחשב נורמלי באף מקום בלה-פז, עד שהגענו לאינטרנט מריצה, שנמצא ברחוב Iiiampu 734, הרחוב הראשי עם כל החנויות לתיירים בלה-פאז. אומנם המחירים הם יותר יקרים מבשאר המקומות, אך האינטרנט המהיר, הציוד והמחשבים כל כך שווים את זה. מריצה היא מקומית, שפתחה את המקום הזה לישראלים. השלט המורה לכניסה למקום הוא עם התמונה של התינוק של במבה. מריצה מאוד דואגת ללקוחות המגיעים אליה, וגם מפנקת במשקאות בחינם. המחשבים חדשים והיא מקפידה מאוד על התאמת המחשב, לצורך בו, כלומר, אם באים במטרה להעלות תמונות מכרטיס זיכרון, יש מחשבים מסוימים המיועדים לכך, כדי שהמחשבים של הסקייפ, יהיו מהירים. היא גם מספקת שירות של צריבת דיסקים במקום. האינטרנט קפה הכי טוב שהייתי בו בכל הטיול!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של shosh_coms
shosh_coms

”הדואר הבוליביאני“

קרא עוד

שימו לב שמחירי שליחת דואר לא יקרים במיוחד אך מומלץ לדעת בערך כמה אתם שולחים. כשתגיעו לדואר תצטרכו לרכוש חבילה שנתפרת לכם במקום (מעין שק דואר) שיעלה לכם בסביבות ה- 15 בוליביאן. החבילה נשקלת לפני ואחרי שאתם רוכשים את השק. שימו לב שהמחיר נקבע לפי קילו ולכן אם החבילה שקלה 5.0, השק שוקל 0.14, מה שיעלה לכם את מחיר השליחה משמעותית. הדואר המרכזי של לה פז נמצא במורד הרחוב הראשי קצת אחרי הפלזה המרכזית, יש לרדת לקומת התחתונה של הבנין. ישנו סניף דואר נוסף שקצת קשה יותר למצוא באזור התחנה המרכזית. שימו לב שלוקח לחבילות להגיע בסביבות החודש.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של dtur
dtur

”אינטרנט מריצה“

קרא עוד

מריצה היא בחורה ממש נחמדה שאוהבת את המטיילים הישראלים. האינטרנט שלה בעברית והוא ממש מהיר יחסית לאחרים. ניתן לצרוב במקום דיסקים, לעשות שיחות סקייפ, להתקשר לישראל בזול. ניתן ומומלץ לשלוח דרכה כביסה, זה זול ויוצא יותר טוב משאר המכבסות. נמצא ברחוב ההוסטלים (לובו) בתוך מלון קבנה, יש שלט ברחוב בעברית.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של edan84
edan84
1

”חבילות מלה פז - לא לשלוח חבילות מהלובו“

קרא עוד

לא לשלוח חבילות מהלובו בלה פז! אני שלחתי חבילה באפריל מהלובו והם (חברת מנטפילד) הרסו לי ת`חיים! 

בלובו נאמר לי שהחבילה תעלה 8$ לקילו וזהו (סה``כ 280 ש``ח). שאלתי ספציפית אם יש עמלות ותשלומים נוספים והם ב-פ-ר-ו-ש אמרו לי שאין.

החבילה הגיע סוף סוף אחרי 4 חודשים, ולא רק זה כדי לשחרר את החבילה אני עכשיו צריך לשלם 555 שקל - ה280 ש``ח.. ועוד 100 על שיחרור חבילה, ועוד איזה 175 מכס שהם אפילו לא יכולים לתת לי הוכחה או קבלה שהם בכלל שילמו מכס ( הם אומרים לי שהם לא מקבלים קבלות!). ויותר מזה - כ-ל החברים שלי ששלחו את החבילה מהדואר של בוליביה לא שילמו אגורה יותר ממה שנאמר להם!

בקיצר, עוד מקרה של ישראלים שמנצלים את המטייל הישראלי הצעיר כדי לעשות כסף טוב.

אל תיפלו כמוני... ואם אתם ישנים בלובו, תספרו לחברים שלכם, ותגידו למנהלים שם שהם ממש אבל ממש לא בסדר!!!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של חתול-רובוט
חתול-רובוט

”משלוחי חבילות מהדואר בבוליביה“

קרא עוד

אפשר לשלוח חבילות מסניף הדואר המרכזי המצויין של לה פס, שנמצא בפראדו, מרחק כמה דקות ירידה מכיכר סאן פרנסיסקו. מדובר בפחות דמי-משלוח מאשר בלובו, וכנראה שגם ההליך בטוח יותר [למרות שגם שם, כמו בכל מקום, קרו כמה מקרים מצערים].

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של idoz1985
idoz1985
2

”לימוד ספרדית- דיסק מאוד מומלץ“

קרא עוד

דיסק של פימסלייר ללימוד ספרדית - שימושי במיוחד למטיילים. מחולק לשלוש רמות שונות. קל, נוח ומעולה ללימוד באוטו ואפילו סתם בהליכה. מכיל 38 שעות של לימוד ספרדית המחולקים ל 90 טרקים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי

”אינטרנט מריצה בלה פז“

קרא עוד

מעולם לא כתבתי המלצה על מקום כלשהו, ובמהלך הטיול ראיתי הרבה אנשים טובים באמצע הדרך אבל ליחס כמו שזכינו ממריצה, בחורה מקומית בלה פז עדיין לא נתקלתי. אינטרנט מריצה הממוקם ליד מלון הגלוריה בפסז´ מנוהל על ידי אישה צעירה מקומית אשר מאוד אוהבת לעזור לישראלים ופרט לשירותי האינטרנט הטובים בעברית תעזור לכם בכל דבר שתחפצו בעיר (לנו היא תיקנה מצלמה, קנתה פונצואים, תיקנה תיקים שנקרעו ועוד המון דברים קטנים שלא אציין). לכל מי שמתקרב ללה פז ממולץ בחום להגיע אליה לכל שאלה או בעיה. כמו כן ממול לאינטרנט נמצאת מכבסה מצוינת של בן זוגה-כנראה היחידה שלא יגנבו ממכם כמה בגדים. תנסו ותהנו.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על תקשורת ואינטרנט בלה פז

אין עדיין פוסטים על תקשורת ואינטרנט בלה פז.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות