ציוד ספרים ומפות בלה פז

3 המלצות על ציוד ספרים ומפות בלה פז

תמונת הפרופיל של jasminparasol
jasminparasol

”מפות שימושיות“

קרא עוד

בכמה ערים מרכזיות בדרום אמריקה יש מפות שימושיות מאוד ברוב ההוסטלים, לפחות בהוסטלים של התרמילאים. ההוצאה של המפות האלה נקראת day&night. אנחנו נתקלנו במפות של לה-פאז, לימה, מנקורה, ארקיפה. אלה מפות מאוד שימושיות, הן נוחות לניוט בתוך העיר, ומסומנים עליה סוכנויות גדולות וטובות, שירותי כביסה, מקומות בילוי, מסעדות והוסטלים. אנחנו תמיד הלכנו למסעדות שהיו מסומנות על המפה, ואף פעם לא התאכזבנו. המסעדות שמסומנות על המפה הן טובות, נקיות ותיירותיות. מפות מאוד נוחות, תמיד חיפשנו אחת כזאת כשהגענו לעיר חדשה, ובמרכז אמריקה, מאוד התגעגענו אליהן.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי

”סוכנות להשגת ספרי מדריכי טיולים“

קרא עוד

מדריך טיולים - אלה העוקבים אחרינו יודעים שה- HandBook שלנו נגנב. חשבנו שהיה פשוט להשיג מדריך ב- La Paz אך לא כך היה. בחנויות הספרים המומלצת לא היו מדריכים (ואם היו, אז מ-1998). למרות זאת, לאחר יומיים של חיפושים, הגענו לסוכנות בשם Grarity Assistel Mountain Biking, שם מלבד היחס המעולה, והאנגלית השוטפת, נמצאו מדריכי lonely planet מעודכנים ובכמות מכובדת.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי

”Et-n-ic - ציוד זול בהגזמה“

קרא עוד

סוכנות תיירות, האטרקציות שהן מציעות יקורת מאוד ויותר פונות לידידינו האירופאים, אך השכרתי שם ציוד לטרק זול מאוד, מנוהל על ידי בחור מוזר בשם קריסטיאן ומאוד נחמד...

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על ציוד ספרים ומפות בלה פז

אין עדיין פוסטים על ציוד ספרים ומפות בלה פז.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות