מטבע ועלויות בלה פז

4 המלצות על מטבע ועלויות בלה פז

תמונת הפרופיל של murzik
murzik

”להוציא כרטיס סטודנט ISIC בלה פז“

קרא עוד

אנחנו זוג סטודנטים, בין תואר ראשון לשני, וכשהגענו לקוסקו סירבו להוציא לנו כרטיס סטודנט, כי על תעודת הסטודנט שלנו לא הייתה רשומה שנת הלימודים הנוכחית. כרטיס סטודנט ISIC מקנה הנחות בכניסה ובהגעה למאצ'ו פיצ'ו, ורק בזה הוא מחזיר את ההשקעה. ההנחה היא בסדר גודל של 20 דולרים רק לכניסה לאתר והכרטיס מקנה עוד הנחות רבות באתרים ובאטרקציות אחרות. העלות שלו היא כ-12 דולרים. לצערנו, לא רצו להנפיק לנו בקוסקו את הכרטיס, אבל כשהגענו ללה-פז, בוליביה, גילינו ששם מוכנים להנפיק את הכרטיס בהצגת תעודת סטודנט בלי בעיה.

לנו זה כבר היה מאוחר מדי, אבל ההמלצה שלנו, למי שמגיע ללה-פז לפני שהוא מגיע לקוסקו, היא להוציא שם כרטיס ISIC. ברחוב Illampu בלה פז, כמה חנויות מהוסטל הלובו, יש סוכנות שמנפיקה את הכרטיס במחיר של 120 בוליביאן (17 דולרים). זה קצת יותר יקר מבקוסקו, אבל לחלוטין שווה את ההשקעה, ולו רק בשביל הכניסה למאצ'ו פיצ'ו עצמו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של harel86
harel86

”משיכה מכספומטים בלה פאז“

קרא עוד

כל מי שצריך הרבה מזומנים למתנות למשפחה, אחרי שחיפשתי הרבה היכן אוכל למשוך הרבה כסף בלה פאז, מצאתי שבכספומט של בנק מרכנטיל סנטה קרוז Mercantil santa cruz. ברחוב סגארנגה אפשר למשוך 5,000 בוליביאן עם כרטיס מאסטר כארד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי

”כסף בבוליביה“

קרא עוד

קחו בחשבון שהכל יקר בבוליביה (חוץ מהדלק כמובן). דולר=2.1 בוליבר. כאשר תמשכו מהבנק, אז חשוב לבוא לפה מצויידים בדולרים, כי כשתחליפו את הכסף אצל החלפנים תקבלו באיזור ה-3 על כל דולר. מי שמגיע מברזיל שימשוך ריאלים וימיר אותם לבוליבר ביחס של 1ריאל:2 בוליבר. המחירים הממוצעים הם: לינה 40 בוליבר (לא כולל א.ב. - כמעט ואין מקומות שנותנים א.ב. בנוסף ללינה), ארוחה באיזור ה-20-25 בוליבר, כל שעה נסיעה באיזור ה6-8 בוליבר. מה שבעיקר מייקר פה את השהות זה האטרקציות והטיולים המאורגנים. טיול מאורגן עולה באיזור ה-200-300 בוליבר ביום. מי שבא לפה לתקופה קצרה ורוצה להיות ב4-5 מהפנינות פה, שייקח בחשבון שהעלות החודשית שלו תהיה לא פחות מ 1500 דולר. מי שבא לעשות בטן גב בחופים יכול לסיים את החודש עם 900-1000 דולר. קיצר יפה מאוד אבל יקר אז תערכו בהתאם.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מטבע ועלויות בלה פז

אין עדיין פוסטים על מטבע ועלויות בלה פז.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות