חברת שלום אינדיה
Shalom india

5
(5)
הוסף לטיול שלי
חברת שלום אינדיה - למטייל (1) מתוך הטיפ של david60
חברת שלום אינדיה מתוך הטיפ של dannyAvr - למטייל (2) מתוך הטיפ של dannyAvr
חברת שלום אינדיה מתוך הטיפ של dannyAvr - למטייל (3) מתוך הטיפ של dannyAvr
חברת שלום אינדיה מתוך הטיפ של dannyAvr - למטייל (4) מתוך הטיפ של dannyAvr
חברת שלום אינדיה מתוך הטיפ של dannyAvr - למטייל (5) מתוך הטיפ של dannyAvr
חברת שלום אינדיה מתוך הטיפ של david60 - למטייל (6) מתוך הטיפ של david60
חברת שלום אינדיה מתוך הטיפ של david60 - למטייל (7) מתוך הטיפ של david60
חברת שלום אינדיה מתוך הטיפ של david60 - למטייל (8) מתוך הטיפ של david60
חברת שלום אינדיה מתוך הטיפ של david60 - למטייל (9) מתוך הטיפ של david60
חברת שלום אינדיה מתוך הטיפ של david60 - למטייל (10) מתוך הטיפ של david60
M Joshi Rd , Dadar Parsi Colony Dadar east Mumbai 400014
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על חברת שלום אינדיה

5
5 מדרגים
5
0
0
0
0

5 המלצות על חברת שלום אינדיה

תמונת הפרופיל של ברי הוכוולד_4059531
ברי הוכוולד_4059531

”מלכה אירני מלכת הודו“

קרא עוד

בתי ואני מטיילות בקרלה (ברי ורעות) . למזלנו פגשנו את מלכה איראני, שתכננה לנו טיול מדהים. מלכה כבשה את לבנו ברגע שנפגשנו. היא חברותית בעלת ידע נרחב, כובשת ונותנת מעצמה המון. היא תכננה לנו טיול בצורה כזאת שתתאים לאם ובתה. תודה מלכה שנפגשנו.

מלכה לא רק תכננה לנו את הטיול המקומות וכמה לשהות בכל מקום. היא מתעניינת בנו במהלך הטיול אם הכל כשורה ואם אנחנו זקוקות לה. תודה מלכה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של dannyAvr
dannyAvr

”מדריכה מקצועית בשפה העברית בקוצ''ין“

קרא עוד

מלכה היא מדריכה ישראלית בעברית ברחבי הודו, מאורגנת, מקצועית, חברותית ומסבירת פנים אשר מכירה את קוצ''ין ברמה מעולה. שמחנו מאוד שמלכה הייתה זמינה ולקחה אותנו לראות את הרשתות הסיניות, כנסיות גם את רחוב היהודים שחשוב לנו היה לראות ועוד הרבה אתרים.

מציעה מספר חבילות, חבילת בוקר, חבילת ערב, חבילת יום, עם רכב או בלי רכב -אנו בחרנו בחבילה ללא הרכב במשך יום שלם- כשהיינו צריכים להגיע למקום קצת מרוחק הזמינה עבורינו נהג טוק טוק שאיתו היא עובדת. הסיור החל בשעה 9 בבוקר ועד השעה 6 בערב - עזרה לנו בקניית כרטיסים למופע ריקודים דרום הודיים באחד מהתאטראות המוצלחות, בעוד שלנו אמרו המקומיים שיש רק מופע אחד מאחר וזו לא העונה מלכה ידעה לאן לקחת אותנו, מסתבר שהמידע של המקומיים היו כוזב.

עלה לנו 60 דולר לאדם (היינו 3 זוגות ולא טיילנו בעונה) - שווה כל פרוטה.

מאחר והיינו זקוקים רק למדריכים ארגנה עבורנו גם מדריך נהדר במונאר, מלכה יכולה לתכנן את המסלול לקרלה למעוניינים ועזרה לנו לרכוש כרטיסי רכבת לסוף הטיול לבנגלור לאחר שבוטלה לנו טיסה (מבנגלור היא מגיעה) .

טיפ - הציעה לנו לצאת לטיול יום לראות פילים מאומנים בשעות מיוחדות אך מאחר ולא תכננו יום נוסף בקוצ''ין לא יצא לפועל. אם תרצו יש לצאת לפני ארוחת בוקר.

בקיצור - ממליצים בחום רב ובשמחה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של amibrecher
amibrecher
2

”חייך אל הודו והודו תחייך אליך“

קרא עוד

באמצע פברואר 2018 טסנו בעלי ואני להודו לטיול עצמאי. היו בליבי חששות רבים: איך נסתדר בתת היבשת? איך נתנייד ממקום למקום? (נהיגה עצמית לא באה בחשבון) מה נאכל? שהרי האוכל ההודי ידוע בחריפותו.ומה לגבי תחושת הבטחון האישי. ואז מצאנו באתר “למטייל” המלצה על מלכה אירני מחברת שלום אינדיה שמארגנת טיולים עצמאיים. יצרנו עמה קשר וביחד תכננו את המסע הקטן שלנו.

מלכה היתה קשובה לחששות ולצרכים האישיים והתאימה לנו תוכנית שכללה בקור בערים ובאתרי טבע, הזמנת בתי מלון והשכרת שרותי רכב עם נהג והכל במחיר שהתאים לנו. לאורך כל הטיול עמדנו איתה בקשר והרגשנו שיש מישהו שתומך ונמצא שם כדי לעזור. הודו האירה לנו פנים, חווינו עושר של תרבות עתיקת יומין, אנשים מדתות שונות שחיים בשלום זה לצד זה. בוודאי שנתקלנו גם בצד הקשה של הודו. והאוכל, אמנם חריף, אך עשיר בטעמים.

לכל המהססים והמתלבטים, ממליצה על טיול עצמאי מתוכנן מראש ועל מלכה שעשתה עבודה נהדרת וכן נתנה לנו את הטיפ החשוב “חייכו אל הודו והודו תחייך אליכם”.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של zbaner
zbaner

”מומבאיי עם מלכה איראני“

קרא עוד

טיילנו (זוג מבוגרים) עם מלכה יומיים במומבאיי. מלכה היא שילוב אולטימטיבי של ידע בלתי נדלה עם אישיות כובשת ונעימה. היכרותה האינטימית את העם ההודי, תרבותו ואורחותיו, העובדה כי היא מדברת בשפתו, הנכונות שלה להתגמש בתכנית ולשנות בהתאם לרצוננו, בהתאם למידת הענין שאנו מגלים לענין זה או אחר, למזג האוויר, וכיוצ”ב - כל אלה הופכים את השהות איתה לחוויה בלתי רגילה ומהנה. אין רגע דל, תמיד (גם במהלך הנסיעה מאתר לאתר) יש לה מה לתרום בנושאים מעניינים (היסטוריה, הינדו, מעמד האשה, פוליטיקה, מיעוטים בהודו, ועוד ועוד ככל שיעמוד הזמן לרשותה וככל שיבקש המטייל) . באתרים ספציפיים היא מסתייעת במקומיים המוכרים לה, ואם אין כאלה- היא תאתר אחרים, ובלבד שנקבל מהם תמונה נוספת ומקורית על חייהם. על שווקים ומסעדות עממיות- אין כמובן מה להוסיף. אלה מוכרים לה ככף ידה, ותמיד יתלוו לכך הסברים מפורטים, סיוע בקניות, המלצות על מאכלים מיוחדים, וכיוצ”ב.

בקצרה - אשה צעירה נעימה מאוד ומדריכה מושלמת.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של david60
david60

”חווית מומבאי בלתי נשכחת“

קרא עוד

כשכל החבר"ה נסעו להודו אחרי הצבא, אני התמקדתי (בסנוביות) באירופה... ורק בשנים האחרונות התחלתי להתעניין ולהימשך להודו. לכן כל כך שמחתי על נסיעת העבודה לפונה שנקרתה בדרכי ושירינתי לי סופ"ש פמוי במומבאי הסמוכה. בדרך כלל אני מעדיף לטייל ללא עזרת מדריך. מה הבעיה? לוקחים את אחד מספרי ההדרכה, מצליבים טיפים של למטייל עם tripadvisor, וזהו! אבל ככל שהתקרב המועד, הרגשתי שאני אבוד. מה הקשר בין האתרים והמונומנטים לבין חווית הודו שאני מחפש?

ואז, בדקה ה-90, ביום שישי אחה"צ, ממש במונית מפונה למומבאי, הרמתי טלפון למלכה, וזאת היתה אחד מההחלטות הטובות שקיבלתי כתייר מעולם... מלכה תחקרה אותי בזריזות ויעילות לגבי מי אני ומה אני מחפש, והשכמנו קום (לבקשתי) למחרת ב-8 בבקר לטיול בלתי נשכח בשכונות (שכונות? הרגשתי לפעמים כמו סיור בכפרים ועיירות קטנות מחוץ לעיר ההומה...), בשווקים, במקדשים, בשיחות עם אנשים נחמדים וחמים באמצע הדרך, מוצף בצבעים וביופי. סיור ה-8 שעות התארך לכמעט 10, שהיה ומוצלח גם בזכות החברה הנעימה של מלכה. מותר להזכיר אוכל? גם ארוחת הצהריים, שלכאורה היתה רק מנוחה קצרה במסעדת רשת (כלומר, לא איזה מסעדת גורמה), ובכ"ז - הארוחה היתה נפלאה. אמרתי כבר שבזכות הההחלטה להעזר במלכה Shalom Mumbai קיבלתי חווית מומבאי בלתי נשכחת שלא הייתי יכול לקבל אחרת? כבונוס, מלכה שלחה לי צילומים מרהיבים שצילמה במהלך הטיול... ממליץ בחום לכולם....

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על חברת שלום אינדיה

אין עדיין פוסטים על חברת שלום אינדיה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה למומבאי (בומביי)

אטרקציות במומבאי (בומביי)

מלונות ומקומות לינה במומבאי (בומביי)

מדריכים ונותני שירות במומבאי (בומביי)

נהגים במומבאי (בומביי)

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

חופשה ביוון: היעדים הכי שווים לקיץ

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

קרוזים והפלגות נופש

עפים על העולם: כל מה שצריך לטיול תרמילאים

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

חופשה של פעם בחיים

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי