עונות ומזג אויר בבוליביה

1 המלצות על עונות ומזג אויר בבוליביה

תמונת הפרופיל של Tal3302509
Tal3302509

”אפשר לטייל בבוליביה-פרו בפברואר-מרץ“

קרא עוד

אהלן, שמי טל וחזרתי לא מזמן מטיול בדרום אמריקה. לפני הטיול הרבה אנשים אמרו לי שאי אפשר לטייל בבוליביה לפני מרץ או בפרו לפני אפריל. השאלה עולה בפורום פעמים רבות. אחרי שנאלצתי לטייל בבוליביה כל פברואר ובפרו כל מרץ, יש לי תשובה חד משמעית בשבילכם:

מזג האוויר בבוליביה ובפרו בחודשים פברואר ומרץ סבבה לגמרי! אל תיתנו למה שכתוב באתרים להפחיד אתכם, החודשים שהם כותבים זה כי הם רוצים ללכת על בטוח - ובצדק. אבל אני הייתי בבוליביה כל פברואר וירד עליי גשם פעמיים בלבד וגם לא חזק. הדבר היחיד שנמנע ממני זה רורה נאבקה (הג'ונגל), אבל זה בגלל שבשנה הזו ספציפית (2014) הייתה סופה גדולה וכל האזור הוצף ונפתח רק בסוף פברואר. 

 כשהגעתי לפרו, כל הטרקים היו פתוחים, אפילו הוואי וואש בהווארז נפתח ב-18 למרץ. הדבר היחיד שלא עשיתי, בגלל מזג האוויר, זה הטרק של השלושה ימים ברפטינג בקוסקו, שנפתח רק ב-1 לאפריל, אבל הטרק של היומיים רפטינג בנהר אורובמבה פתוח מסוף פברואר והוא מומלץ מאוד.

יתרה מכך, בגלל שביבשת החודשים החמים הם גם החודשים הגשומים, אז לא קפאתי מקור בסלאר, ובלה פז אנשים הסתובבו עם חולצות קצרות. אותו דבר לגבי קוסקו בפרו.

יתרון גדול נוסף הוא שאמנם יש ישראלים ותיירים בחודשים אלו, אך הרבה פחות, ולכן אין צורך בכלל להזמין הוסטלים מראש, אטרקציות או נסיעות. תמיד יש מקום והמחירים יותר נוחים מאשר באפריל ומאי. 

הטיפ עזר לך?

כתבות על עונות ומזג אויר בבוליביה

מתוך הבלוגים - פוסטים על עונות ומזג אויר בבוליביה

אין עדיין פוסטים על עונות ומזג אויר בבוליביה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לבוליביה

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם