טיסות באוזבקיסטן

3 המלצות על טיסות באוזבקיסטן

תמונת הפרופיל של eden3
eden3

”טיסה לטשקנט“

קרא עוד

הופתענו לטובה מאיכותה של חברת Uzbekistan Airways. המטוסים חדישים ומצויידים במסך מגע משוכלל, האוכל בשפע וטעים למדי. גם המנה הצמחונית היתה טעימה ויש גם אוכל כשר. חלק גדול של הנוסעים טסו בטיסת מעבר מבנגקוק או מהודו עם המתנה של כ-3 שעות בשדה התעופה בטשקנט. יש לציין כי השדה כיום מודרני ונעים ולא כפי שהיה עד לא מזמן.

בטיסה חזרה חשתי כי איכות האויר במטוס היתה ירודה והתקשיתי לנשום (גם אחרים חשו בכך) הערתי לדיילת וזו טיפלה מייד בנושא ואכן המצב השתפר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של shar40
shar40
2

”טיסה לתאילנד דרך חברת תעופה, אוזבקיסטן איירליינס“

קרא עוד

טסנו לתאילנד עם חברת התעופה, אוזבקיסטן איירליינס. המטוסים היו חדישים יחסית ורמת השירות היתה גבוהה. האוכל היה טעים. מומלץ, מלבד זמן ההמתנה הארוך, בשדה התעופה בטשקנט אוזבקיסטן. המתנה של חמש שעות בהטרמינל מאד קטן וישן. אין הרבה מה לעשות בו ומומלץ לקחת משחקים קומפקטים לילדים כמו: טאקי, PSP, ספרים וכדומה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yoavk
yoavk

”טיסה מנוקוס לטשקנט“

קרא עוד

נוקוס באוזבקיסטן, מרוחקת מאד מהבירה טשקנט. בדרך כלל מגיעים לנוקוס לאחר מסע מערבה לאורך המדינה דרך סמרקנד, בוכרה וחיווה. על מנת למנוע את כל הדרך הקרקעית חזרה, ניתן לטוס במחיר מצחיק מנוקוס לטשקנט.

יש שתי טיסות ביום: האחת בבוקר והשנייה בשעה 20:30 בערב. המחיר נח מאד, 40 דולרים והתשלום במטבע מקומי בלבד. משך הטיסה כשעה וחצי במטוסי טופולב רוסיים ישנים.

משרד חברת אוזבקיסטן איירליינס, אוזבקיסטן חאווה יולארי, נמצא במבנה הסמוך למלון נוקוס, כ - 10 דקות הליכה ממוזיאון סביצקי. 

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על טיסות באוזבקיסטן

אין עדיין פוסטים על טיסות באוזבקיסטן.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות