פיאסטה טראוול קומפאני
Fiesta Travel Company

4.5
(15)
פיאסטה טראוול קומפאני - למטייל (1) מתוף הטיפ של חדירמי
פיאסטה טראוול קומפאני מתוך הטיפ של אשר3334185 - למטייל (2) מתוך הטיפ של אשר3334185
פיאסטה טראוול קומפאני מתוך הטיפ של חדירמי - למטייל (3) מתוך הטיפ של חדירמי
5 Sayram St.,M. Ulugbek district. Tashkent, UZBEKISTAN 100170
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על פיאסטה טראוול קומפאני

4.5
15 מדרגים
13
0
0
1
1

15 המלצות על פיאסטה טראוול קומפאני

תמונת הפרופיל של niml 100
niml 100

”שירות מאכזב ביותר“

קרא עוד

ביקשנו לתכנן טיול של 11 יום באוזבקיסטן למשפחה גדולה- 9 אנשים. קיבלנו תכנית נפלאה (באמת) ושילמנו מקדמה של מחצית הסכום- כמה אלפי דולרים טובים. בהסכם היו הערות לגבי ביטול אפשרי, כולן לטובת הספק.

במהלך השבועיים שחלפו מהעברת הכסף הוכנסו שינויים כאלו ואחרים לתכנית (דחיית רכבת, שינוי מלון) על ידי הסוכנות, שטענה לאי זמינות רכבת / מלון. ניחא.

בשל סיבות אישיות נאלצנו לבטל / לדחות את הטיול.הודענו לסוכנות ובחטיאר הודיע מייד שאיננו מוכן להחזיר אגורה, שכל הכסף כבר הועבר לספקי השירות ושאי אפשר לשריין את הסכום (או את חלקו) לטיול דחוי. “ברוב טובו” הציע הנחה של 15% לטיול עתידי שיוזמן דרכם.

למזלנו השכלנו לבטח את הטיול מראש ונקבל חלק מההוצאות מחברת הביטוח- אבל לא זו ההתנהגות והיחס שאנו מצפים מסוכנות.

מציע למי שבוחר לעבוד דרכם להכניס הגנות וסייגים לחוזה ולא להסתמך על הגינות או רצון טוב מצידם.

תגובת פיאסטה טראוול קומפאני
"בשל משבר הקורונה, הלקוח ביטל את הטיול. לפי תנאי הסכם העסקה, דמי הביטול עומדים על50% מהסכום הכולל וזה מה ששולם. על כן, לדעתנו לא הוגן לבקש פיצוי נוסף, שכן זה מה שהוסכם עליו מראש בתנאי העסקה"
הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של dubis
dubis
1

”המלצה חמה על פיאסטה טראוול והמנהל שלה באחטייר“

קרא עוד

נסענו 2 זוגות בטיול של 10 ימים לאוזבקיסטן, בטיול מקיף שארגנו ביחד עם פיאסטה, מנהל החברה באחטייר ארגן לנו את המסלול למקומות שרצינו, ברמת המלונות שביקשנו והיה קשוב לכל הבקשות שלנו לפני שיצאנו לטיול. במהלך הטיול היה איתנו בקשר רציף לוודא שהכל תקין, ארגן לנו רכב ונהגים מעולים ומדריכות מעולות בבוכרה וטשקנט. לסיכום תגדירו לבחטייר בדיוק מה אתם רוצים ותקבלו חוויה נהדרת, אנשים מקסימים, מקומות מיוחדים וכמובן אוכל מפתיעה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של livnat1
livnat1

”סוכנות טיולים מקומית - פיאסטה“

קרא עוד

חברת פיאסטה נתנה לנו שירות מצויין ובנו עבורנו תוכנית טיול המותאמת לבקשתנו. בחטיאור ליווה אותנו לאורך כל הדרך, דאג לנו והיה גמיש לשנות תוכניות גם במהלך הטיול עצמו. יחד עם זאת, מתוך חמשת המדריכים שליוו אותנו (בכל עיר מדריך אחר) , היינו מרוצים מאוד רק משניים. באם חשובה לכם איכות ההדרכה, מציעה לתאם ציפיות עם בחטיאור.

בשורה תחתונה, אני ממליצה על פיאסטה בחום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של mosher
mosher

”פיאסטה טראוול קומפאני“

קרא עוד

מצטרפים לשפע ההמלצות על פיאסטה טראוול קומפאני. הארגון היה למופת, מלונות טובים, מדריכים נהדרים, ובכלל, אוזבקיסטן מדינה מפתיעה, מרתקת ונהדרת. ממליצים לא לוותר על סיור באתרים השונים גם בשעות הלילה, כשהמסגדים מוארים באופן מרגש ומפעים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Cohen960
Cohen960

”מומלץ מאוד“

קרא עוד

לאחרונה ביקרנו באוזבקיסטן. זה היה בחודש אפריל ואנחנו שם כבר 12 ימים. מאורגן על ידי חברת סיור Fiesta ביקרנו ערים היסטוריות יפות. זה היה מדריך טוב מאוד, תחבורה נוחה, מלון נוח, אוכל טעים. כל אלה על ידי חברת פיאסטה סיור מודה לך מאוד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של חנה16
חנה16

”פייסטה - חברת טיולים - לא מומלץ“

קרא עוד

באפריל 2019 טיילנו איתם. התאכזבנו מאוד, בעיקר מההדרכה.

כרטיסי טיסה ורכבת: רצינו רכבות מסוימות. בחטיאר אמר שלא יכול לקנות זאת, חשש שלא יהיו מקומות. קנינו לבד, זוכינו חלקית. לגבי הטיסה לחייוה טען שזו שרצינו מלאה. קנינו לבד מאייר אוזבקיסטן.

מסלול: סוכם שנטוס כיוון אחד לחיווה ונחזור ברכבת. זה בזבוז זמן של יום כמעט. כדאי לטוס הלוך חזור. בסמקרנד המראה המרהיב הוא רגסטאן בשעת דימדומים. אף אחד לא הזכיר זאת. הורידו אותנו במלון סביב חמש וזהו. גילינו לבד, בטעות, בדיעבד המראה המרהיב ביותר בטיול.

הדרכה: אף שקנינו לבד חלק מהדברים המשכנו איתו בתקווה לקבל הדרכה טובה. הדבר חשוב ביותר מבחינתנו. אבל זה לא עזר ולא זכינו להדרכה טובה.

מתוך 5 מדריכים - אחת לא ממש דיברה אנגלית, הוחלפה למחרת באחרת (מה שגרם בזבוז יום) . אחת היתה עם מעט ידע, דיברה כל הזמן בטלפון, והתנהגה בצורה ילדותית, אחת היתה בסדר, אך עזבה באמצע יום והשאירה אותנו עם נהג שאינו דובר אנגלית. בטשקנט קבלנו מדריך בלבד, שהיה בסדר, אך עם רכב, ללא נהג, מה שגרם בזבוז זמן על חיפוש חנייה וכו. אותו מדריך גם היה אמור לאסוף אותנו לשדה התעופה לפנות בוקר, אך לא הגיע, לא הודיע, ודחה את השיחות אליו. נסענו לבד.

בשיחה עם בחטיאר הגיב שאכן צריך לעבוד יותר בנושא ההדרכה. ממש לא ממליצים עליו למי שאיכות הדרכה חשובה לו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של חדירמי
חדירמי

”ארגון מושלם של טיול באוזבקיסטן“

קרא עוד

נסענו 2 זוגות (כבני 60) לטיול של 10 ימים באוזבקיסטן שאורגן ע"י בחטיור מפיאסטה טרוול קומפאני. די חששנו מתרבות שונה מאוד, שהאנגלית לא תספיק לנו להסתדר (אפילו הכתב קירילי) ושלא נמצה את הרבדים ההיסטוריים והתרבותיים של הארץ הקסומה הזו. ולכן החלטנו (בפעם הראשונה בחיינו) להיעזר בחברת תיירות ומדריכים מקומיים לארגון הטיול. הגענו לבחטיור דרך המלצה באתר למטייל, וקיבלנו שירות מושלם, מעל ומעבר לכל ההמלצות והציפיות!

מארגון המסלול: הקשבה לבקשותינו המשתנות (4 יהודים, 16 דעות) ושליחת מסלולים אלטרנטיביים המתחשבים בכל ניואנס ורגישות - תגובה מהירה, עצות טובות, ותיאור מדוייק של סדר היום בכל יום. עד כדי כך, שחששנו מליווי יתר וביקשנו קצת חופש - וגם את זה קיבלנו במינון הנכון.

בשטח - הכל עבד בדיוק כפי שנסגר. המלונות מצויינים, חיכו לנו תמיד בזמן ובמקום שקבענו (תחנות רכבת, שדות תעופה) , מדריכים רהוטים, איכפתיים ואיכותיים ביותר שליוו אותנו בדיוק במידה המתאימה לכל אחד מאיתנו ולכולנו יחד. בכל עיר ליוותה אותנו מדריכה מקומית אחרת, ובכל עיר הפכנו מהר מאוד לחבורה של 5 (או 6 עם הנהג המקומי) . זו היתה חוויה קסומה. בעזרת הצוות של פיאסטה חמקנו ממלכודות תיירים נפוצות וחווינו את המקומות אליהם הגענו בעיניים מקומיות.

הצוות של פיאסטה טורס חשב על הכל - מסים מקומי (שהציל אותנו לא מעט פעמים מכשלונות חבילת התקשורת היקרה שרכשנו בארץ) דרך מסעדות בהן יש אופציות סבירות לצמחונים, ועד לבקבוקי מים ברכב וקצת נשנושים בנסיעות ארוכות. בקיצור, כל מה שיכולנו לבקש - היה מוכן מראש.

אוזבקיסטן נפלאה - בטוחה, נקיה טעימה וזולה. טיול עם פיאסטה טרוול טורס מעצים את החוויה ומומלץ ביותר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של א.מלכא
א.מלכא

”שירותי תיירות באוזבקיסטן“

קרא עוד

טיילנו במהלך הפסח האחרון באוזבקיסטן, קבוצה של 5 איש,

נעזרנו בשירות של בחטיור הבעלים של פיאסטה טראוול,

החל ממדריכים בכל עיר, רכבי הסעות, כרטיסי רכבת, ועד כרטיסי סים לטלפונים.

השירות שקיבלנו מבחטיור היה יוצא מן הכלל! מקצועי, מדויק, אדיב, אמין מאוד וללא תקלות!

וגם במחיר הוגן,

ממליץ בחום רב!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של raffib
raffib

”טיול מומלץ עם פיאסטה טורס“

קרא עוד

היינו 9 ימים באוזבקיסטן בטיול מאורגן פרטי (לזוג) של פיאסטה טורס. נהנינו מאוד מהמדינה, אתריה ותרבותה ועזרו לכך ההדרכה המקצועית והארגון של פיאטה טורס.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על פיאסטה טראוול קומפאני

אין עדיין פוסטים על פיאסטה טראוול קומפאני.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות