קארס4רנט
Cars4rent

3.8
(11)
הוסף לטיול שלי
קארס4רנט - למטייל (1) מתוף הטיפ של kal
קארס4רנט מתוך הטיפ של davidlayba - למטייל (2) מתוך הטיפ של davidlayba
קארס4רנט מתוך הטיפ של יוסי 7 - למטייל (3) מתוך הטיפ של יוסי 7
Strada Odăii, Otopeni 075100, Romania
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על קארס4רנט

3.8
11 מדרגים
2
1
0
0
1

11 המלצות על קארס4רנט

תמונת הפרופיל של imanuely
imanuely

”גמישות לשינויים ואדיבות“

קרא עוד

הזמנו רכב ל-3 בלילה לשדה. אמנם עשינו את ההזמנה כמה שעות קודם (עשר בלילה) , אבל קיבלנו אישור למייל עם מספר הזמנה וציפינו לקבל רכב בשדה. בפועל לא חיכה לנו אף אחד בשדה.

הרמנו טלפון והתפלאנו שענו לנו. הסבירו לנו יפה שמאחר והזמנו באמצע הלילה לא ניתן להגיע וההזמנה מבוטלת. למחרת קיבלנו גם מייל על הביטול.

למחרת עשינו הזמנה חוזרת לשעה אחת בצהריים עם הזמנה מהשדה ואז עברנו לתכתובות במייל. סיכמנו שנעדכן אם ניקח מהמשרד שלהם או מהשדה.

בסוף הודענו שאנחנו מתעכבים קצת ולכן ניקח מהמשרד (בשדה עומד מישהו ומחכה לך ואי אפשר להתעכב) . הם הסכימו. הגענו למשרד שלהם שממוקם במלון, והחלטנו להישאר לישון שם ולצאת ליעד באזור.

רצינו לחסוך יום השכרה, ולכן סיכמנו שניקח את זה למחרת בבוקר. התמקמנו בחדרים.

בהמשך הבנו שמכיוון שאנחנו מחזירים את זה בצהריים אז זה נחשב לנו עוד יום השכרה. אז למה לא לקחת מעכשיו בעצם?

למרות הטרטור ניגשנו בשנית אל בוגדן שהיה אדיב והסכים לשנות. בהמשך הוא קישר אותי עם הקולגה שלו מכיוון שהוא היה צריך ללכת והוא פחות אהב את הברברת והשינויים (מובן בהחלט. אנחנו היינו הנודניקים) , אבל אמר שמבין אותנו ומסכים לעשות זאת הפעם, אבל להבא אין שינויים.

הרכב שקיבלנו (אופל אסטרה אוטומט) היה שמור יפה (11,000 ק”מ) .

בהחזרת הרכב עמד בחור בכניסה לשדה (עוזבים) , בדק את הרכב (אמר שבכל מקרה מחובתו לבדוק, גם אם יש ביטוח מלא) . לקח 10 אירו (48 ליי) על ניקיון (לנו כן הודיעו מראש על כך) .

לא יודע איך השירות שלהם במקרה של תקלה. ב“ה לא היו לנו כאלו.

נסיעה טובה ובטוחה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של davidlayba
davidlayba

”חברת השכרה זולה ומומלצת ללא שימוש בכרטיס אשראי“

קרא עוד

היינו 3 חברים, חיכינו עד לרגע האחרון מבחינת ההשכרה, לקחנו את הרכב ברביעי בשעה 13:30 והחזרנו בשבת לפנות בוקר בשעה 03:00, קיבלנו סיטרואן סי אליזה 1600 שנת 2017. התשלום במזומן לסוכן שהמתין לנו עם שלט על שמנו בטרמינל הגעות. המחיר היה 28 אירו ליום השכרה פלוס 5 אירו לביטוח מקיף לכל יום, סה”כ 99 אירו. השרות מצויין הרכב ברמה מעולה חדש עם ק”מ נמוך, לא הרגיש את הנסיעה בעליות כביש טראנספאגאראשן (עד לרכבל מדרום לצפון) , הכביש בחלקו סגור בחורף. בשורה תחתונה החברה מומלצת מאוד

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אריה
אריה

”לא חיכה לנו איש בשדה התעופה“

קרא עוד

הזמנו רכב דרך החברה לאחר שקראנו טיפים חיוביים על החברה.

המחיר היה אטרקטיבי. הזמנו וקיבלנו אישור להזמנה. שעת איסוף הרכב הייתה 4 בבוקר. נציג החברה היה אמור לחכות לנו בשדה התעופה. חיכינו וחיכינו עד שעה 5 בבוקר ואף אחד לא הגיע.

ניסינו להתקשר לטלפון שלהם, שאמור לפעול 24 שעות. כלום. גם לנייד ניסינו ושום דבר.

בלית בררה שכרנו רכב משדה התעופה במחיר כמעט כפול. אמר לנו הבחור שהשכיר לנו את הרכב כי נתקל כמה פעמים בחברה זו לאחר שלא הגיעו. אם יש מישהו שדורש את הרכב הם לא מתחשבים בהזמנות.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של pepo100
pepo100

”ככה משכירים רכב בזול ברומניה cars4rent“

קרא עוד

שכרנו 2 רכבים ל-3 שבועות מ-Cars4Rent. הזמנו 8 חודשים מראש, רכבים של 7 מקומות. מחיר 20 יורו ליום. למרות החשש יש להם שירות 24/7. המחיר כולל ביטוח ביטול השתתפות עצמית. לדוגמא רכב אחד קיבל מכה חזקה והתעקם הפח ולמרות שלא הלכנו למשטרה לא חייבו אותנו כלום. לא חייבו על החזרה מאוחרת וחשוב לאמר ששינינו את המועד מספר פעמים. למרות שאישור ההזמנה נראה כמו אקסל הכל תקתק והביאו לנו הרכבים למלון. גם כשרכב אחד נתקע במאמאיה הביאו למחרת חלופי. רכבים משנים 2016, 2017. בקיצור אין מה לחשוש. קיים גם שירות בוואטסאפ.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של pnielmeron
pnielmeron

”חברה לא אמינה“

קרא עוד

שכרתי רכב וקבענו לקבלו במלון ליד שדה התעופה בשעה 10:00. הרכב לא הגיע, לא ענו לטלפון ולא לדואל. בשעה 10:45, שכרתי רכב מחברה אחרת. בהמשך היום התקשרו להתנצל. להתרחק!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של kal
kal

”השכרת רכב ברומניה“

קרא עוד

אני שוכרת דרך החברה cars4rent כבר מספר שנים. תמיד קיבלתי מיכל מלא של דלק והחזרתי את הרכב עם מיכל מלא. הרכב תמיד היה נקי והחזרתי אותו נקי, לא הכנסתי אותו לניקוי בתחנות. השתדלנו לא להשאיר שקיות ועטיפות של אוכל. שמרנו על ניקיונו וכך החזרנו אותו.

המחיר בהחלט היה סביר ונציג החברה תמיד המתין לנו בשדה התעופה ברומניה עם שלט ובו רשום שמינו.

נכון, הרכבים לא חדשים או מהמודל האחרון, אבל מתוחזקים ומטופלים בצורה מעולה. הרכב הכי “מבוגר” שקיבלנו היה בן 4 שנים ודווקא הוא היה הרכב הכי מתוחזק ושמור.

אני מניחה שתמיד יהיו נוסעים שיהיו פחות או יותר מרוצים כי הטעם שונה וגם רף הציפיות.

המשיכו לטייל וליהנות, והעיקר שובו הביתה בשלום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ofraudi
ofraudi

”שומר נפשו ירחק“

קרא עוד

בהתבסס על טיפ באתר, ולאחר שיחה עם כותבו הזמנתי רכב בחברה זו. הייתה חוות דעת אחת (לא באתר) שהם לא אמינים כי לא מצאו את ההזמנה שעשו וכדומה. בנושא זה לא היתה כל תקלה, ההרשמה היתה בסדר. לא נדרשו כל תשלומים מראש על החשבון, או כרטיס אשראי, והמחירים היו שפויים ובעיקר ביטול מלא של השתתפות עצמית בסכום נמוך, אבל בזה נגמרו כל הפלוסים.

הנציג של החברה התקשר שהוא מאחר (וזה עוד בסדר כי האיחור היה קטן והוא הודיע) בעת מסירת הרכב הוא היה חסר סבלנות והאיץ בנו. הרכב התגלה כגרוטאה – בן 10 שנים 250,000 ק”מ. בכל שנות טיולי בעולם והשכרות רכב בחברות גדולות, קטנות, בינלאומיות ומקומיות לא נתקלנו ברכב כה ישן, הצפצפה לא עבדה וכל 7 הימים התפללנו שהרכב לא ישבוק… כשבאו לקחת את הרכב היתה להם את החוצפה לדרוש 10 אירו לניקוי הרכב כי הוא ”מלוכלך”. גם זה דבר לא מקובל. הרכב היה נקי לגמרי בפנים, ובחוץ – כצפוי לאחר שימוש של שבוע (בלי נסיעה בדרכי עפר/בוץ וכדומה וללא שטיפה). ממתי נדרש השוכר לשטוף את המכונית.

לא אכנס למפגש ולשיח הלא נעים עם נציג החברה (אותו אחד שנתן לנו את הרכב). הסוף היה שלא שילמנו והסכמנו הדדית שבעתיד לא נשכור אצלם רכב…

 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של vaba
vaba

”חוויה לא מומלצת “

קרא עוד

חוויה לא מומלצת עם חברה שמאוד הומלצה כאן באתר.

בעקבות המלצות באתר, שכרנו רכב בחברת קאר 4 רנט. המחיר היה זול מאוד. 40 אירו ליום. ללא תוספת למי שלוקח ומחזיר בנקודות מסוימות כמו שדות התעופה.

בשדה חיכה לנו מישהו עם שלט עליו השם שלנו. הגענו לרכב בדקנו, נראה סביר, קצת מלוכלך, דלק חלקי – חשוב לוודא כמה יש ולוודא שרושמים, כי אחרת נדרשים להחזיר מלא. מסתבר שזו לא חברת השכרת רכב. הם משאילים רכבים מחברות השכרה, ומביאים לשדה למי ששוכר מהם. הפער בין מחיר ההשאלה למחיר ההשכרה זה הרווח שלהם.

התחלנו לנסוע, מושב שבור, מנעולי חגורות בטיחות שבורים, אבל לא היה עם מי לדבר – נסענו. ההחזר היה לא צפוי- הוספנו כסף כדי שייקחו מהמלון. הגיע בעל הרכב וביקש 10 אירו לשטיפת רכב כי לא שטפנו אותו (מה שממש לא נאמר לנו). כמו כן ביקש טנק מלא של דלק, למרות שקיבלנו חצי טנק (מזל שרשמנו). אמר שיתבע אותנו. שרות רע, רכב לא מתוחזק (והזמנו רכב טוב, 7 מקומות) – מומלץ להתרחק מהחברה הזו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של lucyliv
lucyliv

”המלצה על חברה מקומית להשכרת רכב“

קרא עוד

מצאתי חברה זו דרך גוגל ואהבתי את התנאים שלהם: בוחרים רכב, ממלאים טופס און-ליין ותוך יום אחד מקבלים אישור להזמנה. אין צורך בתשלום מקדמה כלשהי, משלמים ישר בעת לקיחת הרכב.

הנציג המתין לנו עם שלט באולם נחיתות, ותוך רבע שעה כבר יצאנו לדרך. מחירים: רכב אוטומט 30 אירו ליום, Gpsלכל התקופה 10 אירו, ביטוח מלא כולל ביטול פיקדון (שהיה אצלם כ-600 אירו לעומת חברות “ ידועות” שדרשו מעל 1,000 יורו) עלה לנו רק 10 אירו לכל התקופה.

שילמנו במזומן והם אפילו לא ביקשו כרטיס אשראי. שרות מעולה ונדיב. אפשר להתכתב איתם, לשאול על כל דבר, הם עונים תוך 24 שעות. 

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על קארס4רנט

אין עדיין פוסטים על קארס4רנט.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לבוקרשט

אטרקציות בבוקרשט

מלונות ומקומות לינה בבוקרשט

מדריכים ונותני שירות בבוקרשט

נהגים בבוקרשט

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

פסח 2024 -לאן לטוס לחופשה הבאה?

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

ספארי צלילה: המדריך לצולל המתחיל

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי