בריאות באסיה

הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

4 המלצות על בריאות באסיה

תמונת הפרופיל של אייל הטייל
אייל הטייל

”החזרים על חיסונים ממכבי לחיילים משוחררים“

קרא עוד

לחיילים משוחררים מגיעה שנת חברות חינם ב"מכבי שלי", שהוא מסלול החברות הטוב ביותר של קופת חולים מכבי. הרבה אנשים לא מודעים לכך ומצטרפים ל"מכבי זהב" שלא מכסה את כל החיסונים כנוסעים לאסיה, ובפרט את החיסון "דלקת מוח יפנית" (שרוב האנשים מתחסנים בו, והוא יקר מאוד). אז אם אתם חברי מכבי חשוב שתדעו, הם גם לא תמיד מיידעים על העניין הזה.

 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי

”חיסונים במרכזי למטייל“

קרא עוד

במידה והנך נוסע למדינות הדורשות חיסונים, מציעה לבצע את החיסונים בסניפי ``למטייל`` ולא במשרד הבריאות. לסניפי למטייל יש הסכם עם קופות החולים (הביטוח המושלם) ומקבלים שם הנחה ניכרת. במשרד הבריאות תשלם מחיר מלא כולל אגרה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של bennygi
bennygi

”נוהל ביצוע חיסונים לנוסעים לחו``ל“

קרא עוד

לפני שנסעתי להודו לא ממש ידעתי כיצד עובד כל עניין החיסונים אז הנה טיפ למתעניין.

קיימות מספר מרפאות מטיילים ברחבי הארץ, שמעניקות חיסונים בהתאם ליעד אליו נוסעים. את הרשימה ניתן לקבל בדרך כלל מקופות החולים (לפחות כך במכבי).

אני הגעתי למרפאת המטיילים בתל השומר (ליד בניין אישפוז למי שמכיר), שם לוקחים מספר וממתינים לרופא לקבלת ייעוץ. הרופא בהתאם ליעד רושם חיסונים שיש לקבלם, ואף רושם כדורים בהתאם לצורך וליעד.

לאחר מכן הולכים לקופה משלמים כמה שצריך בהתאם לחיסונים שיש לקבל.

ההשתתפות של קופת החולים יורדת אוטמטית לפני התשלום (אצל מכבי מדובר בהשתתפות של 83% על לגובה מקסימלי של 300 ש``ח). לאחר תשלום מחכים בתור לקבלת החיסון עצמו.

חלק מהחיסונים דורשים הגעה נוספת כחודש לאחר מכן.

בכל מקרה מומלץ להתחיל את התהליך כחודש - חודשיים לפני הנסיעה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של tween2
tween2

”חיסונים לפני הטיול הגדול“

קרא עוד

חיסונים למזרח בפרט וכל מקום אקזוטי אחר בכלל ניתן לקבל במרפאת מטיילים של כללית שירותי בריאות. באיזור הצפון - בלב המפרץ,קומה 2 ליד חנות למטייל , וסוכנות איסתא. החיסונים זולים במיוחד לבעלי ביטוח כללית מושלם. באיזור המרכז - בדיזינגוף סנטר. נוסף על החיסונים המומלצים ,ניתנת הדרכה מעמיקה על התנהגות ובריאות באיזורי הטיול הנבחרים.

הטיפ עזר לך?

כתבות על בריאות באסיה

מתוך הבלוגים - פוסטים על בריאות באסיה

אין עדיין פוסטים על בריאות באסיה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות