טיפים נוספים על תחבורה במנאלי

2 המלצות על טיפים נוספים על תחבורה במנאלי

תמונת הפרופיל של Ghev_Ziv
Ghev_Ziv

”נסיעה ממנאלי ללה“

קרא עוד

 את הנסיעה נסיעה ממנאלי ללה אפשר לשריין אצל כל סוכנות מהרגע שהפס נפתח (סביבות תחילת-אמצע יוני בדרך כלל). המחירים משתנים מאוד מהר לפי התאריכים. לדוגמה, אנחנו נסענו ב-3,100 רופי בסוף יוני ובאמצע יולי המחירים כבר ירדו ל-1,900 רופי. שווה לבדוק עם הסוכנויות – מתי המחירים נורמאלים יחסית.

בנוסף, מומלץ לשריין את המקומות לפחות יומיים מראש. המקומות המומלצים הם 1 ו-2 שהם ממש מאחורי הנהג. היתרונות במקומות האלו הם שהראות לנוף מצויינת, אפשר להיות בבקרה על הנהג אם הוא מתעפץ (בכל זאת 20 שעות נסיעה) והמקומות לרגליים יותר מרווחים. המיני וואן יוצא ממנאלי החדשה, אבל אפשר לבקש איסוף לפני ממנאלי הישנה דרך הסוכנות. ב-01:00 יש איסוף וב-03:00 מתחילים נסיעה, אז להיות מוכנים מנטאלית שלוקח זמן עד שיוצאים. הדרך סלולה ומאוד נעימה. היא לא מפחידה כמו שמתארים אותה. החשש היחידי הוא הנהג שנוהג 20 שעות רצוף. המלצה – לקנות ממתקים ולחלק לו אם יש תחושה שהוא עייף. בנוסף, אפשר תמיד להתעניין ולדבר איתו במהלך הנסיעה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של y123321
y123321
1

”אל תשכרו אופנוע מקאמל באולד מנאלי!“

קרא עוד

קאמל משכיר אופנועים באולד מנאלי קצת אחרי הגשר מצד שמאל. שכרנו ממנו שני אופנועים, ששניהם נתקעו באמצע הדרך, אחד בגלל בטריה בסוף החיים שלה ואחד בגלל קלאץ` שחוק - הבן אדם לא מתחזק את האופנועים שלו ואחר כך הוא מסרב לשלם על תיקונים. האיש נראה מאוד נחמד ואינטיליגנט אבל כשדיברתי איתו תפסתי אותו על לפחות חמישה שקרים שונים בשעה. קאמל הוא נחש שיעשה הכל בשביל כסף - תזהרו.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על טיפים נוספים על תחבורה במנאלי

אין עדיין פוסטים על טיפים נוספים על תחבורה במנאלי.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה למנאלי

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם