מרחצאות גלרט
Gellért Thermal Bath

3.6
(14)
הוסף לטיול שלי
מרחצאות גלרט - למטייל (1) מתוף הטיפ של Hammer
מרחצאות גלרט מתוך הטיפ של Vadim3238398 - למטייל (2) מתוך הטיפ של Vadim3238398
מרחצאות גלרט מתוך הטיפ של הדומנים - למטייל (3) מתוך הטיפ של הדומנים
מרחצאות גלרט מתוך הטיפ של הדומנים - למטייל (4) מתוך הטיפ של הדומנים
מרחצאות גלרט מתוך הטיפ של הדומנים - למטייל (5) מתוך הטיפ של הדומנים
מרחצאות גלרט מתוך הטיפ של הדומנים - למטייל (6) מתוך הטיפ של הדומנים
Budapest, Kelenhegyi út 4, 1118 Hungary
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על מרחצאות גלרט

3.6
14 מדרגים
3
7
1
2
1

14 המלצות על מרחצאות גלרט

תמונת הפרופיל של הדומנים
הדומנים

”מרחצאות גלרט - למי שאוהב את הקונספט“

קרא עוד

היה לנו דיון שלם - סצ''ני או גלרט? נהגת המונית הכריעה תלכו לגלרט ("זה קלאסה") וממש פסלה את השני ("זה לעניים ") . אז הלכנו לגלרט.מקום מרשים ומפואר ו.עתיק. הבריכות החמות ובריכת העמודים מרשימים, אך יתר הפסיליטיז לא כל כך.ישנו מבוך של חדרונים וקומות כדי להגיע ללוקר או לשירותים וכולנו התבלבלנו והסתובבנו רטובות וקפואות. המחיר לכניסה כ 60 שח אך למגבת 50 שח. תביאו מגבת וכובע רחצה! ותצאו לבריכה החיצונית למעלה שהיא גם נעימה. היינו שם כשעתיים ומיצינו. לא היה תור פנוי לעיסוי. בפעם הבאה בבודפשט, ובטוח שתהיה, ניסע לסצ''ני ונדווח 😂😂

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של יוסי 7
יוסי 7

”לא מומלץ“

קרא עוד

מקום לא משהו בכלל, כמה בריכות חמות ואחת גדולה פושרת וסאונה רטובה אין ממש סיבה להגיע, חוץ מזה שהמקום מסורבל מאוד מלא מדרגות כניסות ויציאות צריך לחפש כל דבר הרבה זמן, גם המחיר לא ממש משתלם (כיום 60 שקל כניסה פלוס לוקר קטן כל שאר הדברים בתוספת תשלום)

למי שבכל זאת הולך, שימו לב טוב לשעת הסגירה שמשתנה מדי פעם.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אלי 39
אלי 39

”מרחצאות גלרט- נקי ומהנה“

קרא עוד

למי שאוהב ברכות מים חמים במבנה סגור, ממליץ על מרחצאות גלרט. נקי ללא ריח כלור, 5 ברכות חמות בין 35-40 מעלות ועוד ברכה גדולה מאוד 28 מעלות. רחצה מעורבת. נמצא סמוך לגשר החירות הירוק בצד של בודה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Danir
Danir

”מרחצאות גלרט בבודה“

קרא עוד

מרחצאות גלרט נמצאות בחלק של בודה. נחמד מאוד שם. רק חשוב מאוד לשים לב לפני שמגיעים לשם ליום בו הגעתם. בכל יום יש כניסה שונה, כלומר יש יום רק לגברים, יום רק לנשים ויום גם לגברים וגם לנשים. שימו לב לזה לפני שאתם מגיעים, צרו קשר עם המקום ותבררו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של pora
pora

”היינו ומיותר - לא אסתטי ולא נוח“

קרא עוד

רצינו לחוות מרחצאות בבודפשט קראנו טיפים ובחרנו בגלרט. עלות לא מבוטלת. מקום לא אסתטי לא נעים וברחנו לאחר שעה. בריכות חמות קצת מגעילות, והגלים קרה מאוד בפנים. קשה לשחות כי עמוס מאוד. למי שחי בארץ יש בריכות יותר שוות, ואם כבר מרחצאות עדיף ים המלח.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Vadim3238398
Vadim3238398

”מרחצאות גלרט - נחמד“

קרא עוד

מצד אחד מרחצאות גלרט פחות מרשימות ממרחצאות סצ'יני מבחינת הגודל ובשונה מסצ'יני בחורף לא עובדת בהם הבריכה החיצונית. מצד שני האמבטיות החמות מרשימות הרבה יותר בארכיטקטורה שלהן. ממש מרחצאות של אנשים אצולה. יש שם 4 בריכות חמות, אחת גדולה מאוד וסאונות יבשות ורטובות. היתרון הגדול ביותר של המרחצאות שהן נמצאות מרחק הליכה סביר ונסיעה קצרה ממצודת בודה ולמי שבחר לטייל יום שלם בצד הזה של הנהר (או סיים את הטיול בשוק המקורה שזה מהצד השני של הגשר) יכול לסיים את היום בשלוש-ארבע שעות של מרחצאות חמים. הכניסה עולתה לי כ-5500 פורינט לאדם וכללה לוקר. שימו לב שבבריכה הגדולה צריך כובע ים – זה חובה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של lono1
lono1

”אכזבה מהמרחצאות“

קרא עוד

לאחר שקראנו לא מעט על המרחצאות השונים החלטנו ללכת לגלרט בשל היותו פחות המוני פחות תיירותי ויותר מפואר (ככה נכתב).

קנינו כרטיס אחד כולל תא הלבשה פרטי ועוד שלושה כרטיסים רגילים שכוללים לוקר (בסופי שבוע אין אפשרות לכרטיס ללא לוקר וללא תא הלבשה). בדיעבד עדיף היה ארבעה כרטיסים רגילים, כי ליד תאי ההלבשה הרגילים לא היו בכלל אנשים ואילו אנחנו נאלצנו להמתין אחת לשנייה שנסיים להתלבש (מכיוון שזה לא באותה קומה, התעצלנו לעלות לתאי ההלבשה הרגילים).

הבאנו איתנו מהארץ מגבות ישנות שנשארו שם בגדי ים וכפכפים. להשכרת מגבות היה תור די ארוך. המקום עצמו אכזב אותנו. ישן (ולא במובן העתיק והיפה) תחזוקה ירודה צוות לא נחמד (חוץ מבחור אחד דובר עברית שאחראי על המשקל, וניסה לשכנע אותנו שהמשקל אצלו נכון, מה שגרם לנו לא לחבב גם אותו כי כולנו שקלנו שם קצת יותר מדי).

הברכות מפוזרות כמו במבוך והיה צריך להתרוצץ ממקום למקום ולחפש אותם. שתי הבריכות הראשונות היו ממש קרות, ארבעת הבריכות הפנימיות היו חמות ונעימות. הבריכה החיצונית רחוקה ודרשה מסע קפוא בחוץ. בדרך אליה ראינו מספר בריכות שאינן פעילות ויש בהם מים ירוקים. כשכבר הגענו לבריכה החיצונית מאוד נהנינו ממנה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של rimon1
rimon1

” מרחצאות מעידן אחר“

קרא עוד

להכנס למרחצאות מתוך מלון גלרט זו חוויה מיוחדת: יורדים דרך המדרגות ישירות למתחם, עם חלוק ומגבת מהחדר. האורחים מקבלים צמיד דיגיטלי איתו ניפתח שער הכניסה למרחצאות. יש כמובן כניסה לכל מי שמעוניין מחוץ למלון. בפנים בריכות תרמיות, סאונה, חדרי הלבשה ומקלחות. בינואר 2017, כאשר מינוס 11 בחוץ – זה כל מה שנחוץ.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של sheli brm
sheli brm

”מרחצאות גלרט“

קרא עוד
 
המרחצאות בגלרט: הרחצה בבריכה המקורה (מים קרים) רק עם כובע ים, בכל יתר הבריכות המחוממות והבריכה החיצונית המחוממת אין צורך בכובע ים. אפשר לשכור כובע ים במקום ומקבלים את רוב הכסף בחזרה. מגבות - אפשר לשכור במקום ולקבל את רוב הכסף בחזרה, מגבת עולה 3,000 פורינטים, מחזירים את המגבת ומקבלים בחזרה 2,000 פורינטים. אנחנו הזמנו גם מסאז' - היה מפנק בהחלט. 
אז לא לשכוח בגד-ים, מגבת/חלוק מגבת, כפכפים וכובע ים. אנחנו הזמנו דרך המלון כניסה + מסאז' ועלה לנו כ- 210 ש”ח כל אחד. יש מספר בריכות חמות בפנים, כל אחד עם טמפרטורה אחרת, כתוב על הקיר מה טמפרטורת המים.
 
 
 
הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Hammer
Hammer

”חוויה מרעננת“

קרא עוד

הולכים הרבה בבודפשט אז למה לא לנוח? חוויה מדהימה ומרעננת. אומנם לא ברמה של הארץ (לא חמי געש וכדומה) אבל חובה לבקר. לכל הבריכות ניתן להכנס עם הבת/בן זוג. רק התאי הלבשה נפרדים.

התשלום הנמוך 4,900 ( זוג ב-9,800 פורינט שהם 137 ש”ח נכון לאוקטובר 2015) נותן לוקר קטן לשים את הדברים ושעון פלסטיק, השעון נועל ופותח את הלוקר (על ידי הצמדה למנעול), ועל הקיר יש שעון אלקטרוני, שאם שכחתם איזה מספר אתם, הצמידו את השעון אליו והוא יגיד לכם איזה מספר נעלתם.

אני אישית הייתי ממליץ שאחד ישלם את התשלום הגבוה, וככה תזכו בכניסה למלתחה (מעין חדרון קטן עם ספסל להתלבש בו, פרטי וננעל). לחדרון תוכלו להכנס יחד נשים וגברים, יותר נוח להתלבש שם ויש פרטיות.

הטיפ עזר לך?

כתבות על מרחצאות גלרט

מתוך הבלוגים - פוסטים על מרחצאות גלרט

הוספת פוסט

תגיות

הזמנת חופשה לבודפשט

אטרקציות בבודפשט

מלונות ומקומות לינה בבודפשט

מדריכים ונותני שירות בבודפשט

נהגים בבודפשט

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

פסח 2024 -לאן לטוס לחופשה הבאה?

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

ספארי צלילה: המדריך לצולל המתחיל

הכתבות הכי נצפות השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע