אופניים בהולנד

הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

3 המלצות על אופניים בהולנד

תמונת הפרופיל של joegreat
joegreat

”רכיבה על אופניים בהולנד“

קרא עוד

רכיבה על אופניים בהולנד היא חוויה הכרחית, בעיקר למיטיבי דיווש וגם לחובבנים ולמתחילים. שכרנו בכפר הנופש אופניים לכל המשפחה, למבוגרים ולילדים, ויצאנו אט חיוורת הייתה השמש וגשם קל טפטף. האידיליה שנדמתה לנו, הסבא והסבתא, התחלפה חיש קל בכאבי רגליים ואחר כך בכל מקום אפשרי בגוף. ההורים והילדים של נכדינו דיוושו במרץ בכל רחבי כפר הנופש ולאחר הפסקה קצרה המשיכו לכיוון אגם ומזח באזור הכפר. להלן המסקנות:

  1. עיסוק מהנה וחביב, אך עם תמרור אזהרה למבוגרים. מאמץ לא קטן.
  2. הרכיבה בהולנד היא בדרך כלל ללא קסדות ומה שיהיה יהיה טוב, אמן.
  3. יש המון שבילים בטוחים לאופניים, אך במקרים רבים הם חוצים כבישים ודרכים ולכן חובה להיזהר מאוד, הן כרוכבי אופניים והן כנהגים.
  4. חובה לנעול את האופניים ולא לסמוך על כלום, הבנו שיש הרבה גניבות.
  5. בתוך אמסטרדם המוני הולכי רגל אשר מפריעים לרכיבת המדוושים במסלולים המיועדים רק להם. הרוכבים מדוושים לעתים במהירות עצומה והילדים אינם רגילים לכך ורק בדרך נס נמנע מפגש הרה אסון בינם לבין בריוני האופניים “הצודקים”.
  6.  
הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של anonimiv
anonimiv

”הגעה לליידן “

קרא עוד

ניתן להגיע לליידן דרך רכבת מנמל התעופה של אמסטרדם. ניתן להגיע להאג דרך רכיבה על אופניים של חצי שעה. ניתן בנוסף להגיע לים (מומלץ מאוד) דרך רכיבה של שעה. בנוסף, ניתן להגיעה לעיירה קטנה ונחמדה בשם גאודה באמצעות נסיעה של 20 דקות ברכבת. כל מי שמעוניין יש יותר פירוט בבלוג שכתבתי על האזור ומה ניתן לעשות בו. 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ashera1
ashera1

”אופניים ממונעים בהוחה פלואה“

קרא עוד

בהוחה פלואה ניתן לשכור (בחינם) אופניים ממונעים עבור אנשים עם מוגבלויות הליכה. על מנת לשכור את האופניים מראש, ניתן לשלוח אימייל לכתובת המצ"ב.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על אופניים בהולנד

אין עדיין פוסטים על אופניים בהולנד.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות