בטיחות ואזהרות בירדן

5 המלצות על בטיחות ואזהרות בירדן

תמונת הפרופיל של אור268
אור268

”תחושת ביטחון בירדן“

קרא עוד

תחושת ביטחון - בכל מקום ששאלו אמרנו שאנחנו ישראלים ועם ילדים שמדברים בקול בעברית אי אפשר ממש להסוות את זה. בשום מקום לא הרגשנו שיש בעיה. היו תיירים ממדינות אחרות (ערביות) שעשו פרצוף מופתע לשלילה כשהבינו שאנחנו ישראלים אבל זה הכל וגם זה יכול להיות קשור ב3 ילדים קטנים ורועשים יחסית למקום (לא ראינו כמעט ילדים אחרים מטיילים שם עם התיירים מאירופה/ארצות ערב) .

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של lamawe
lamawe

”ישראלים בירדן - בטיחות“

קרא עוד

לאחר מספר ימים בירדן ההתרשמות שלנו היא שירדן מדינה בטוחה ונעימה לתיירים בכלל וישראלים בפרט. ייתכן שיהיו אנשים שלא יאהבו לשמוע שאתם מישראל למרות שכל מי שאכן אמרנו לו את המדינה אמר welcome. לסתם אנשים שפגשתי למשפט או שניים העדפתי להגיד מדינה אחרת. העדפנו לא לדבר בעברית או במבטא ישראלי כדי לא למשוך תשומת לב. קשה לי להאמין שבמקומות מרכזיים זה יהווה בעייה אמיתית. הכנסת אורחים היא ערך חשוב מאוד בירדן ובתור תיירים אתם אורחים ולכן צריך לדאוג לכם. שיהיה בכיף :)

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של carmeleshel
carmeleshel

”הרגשה כללית עם המקומיים בירדן“

קרא עוד

שימו לב, הייתי בירדן כמה פעמים, כולל בקיץ 2010 ולדעתי ירדן היא אחת המדינות האחרונות שעדיין לא שונאים בה ישראלים, כן תתפלאו. חלק מהטיול היה בעיירות שלהם וההרגשה היתה ממש טובה. מהר הבינו שאנחנו ישראלים, זיהו שאנחנו ישראלים ולא הרגשתי שזה מפריע למישהו, להיפך. אז בבקשה לשמור על שמורת טבע שכזו ולא להרוס את היחס שלהם אלינו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yontushr
yontushr

”אזהרה למטיילים בנחל זרד“

קרא עוד

שימו לב.

בנחל זרד ישנו מפל, תמים ופשוט למראה (מצורפת תמונה). אל תנסו להגיע לבסיס המפל, ישנה בתוכו מערבולת פנימית מאוד מסוכנת ומאוד קשה לצאת משם או בכלל לעלות על פני המים ולתפוס אוויר.

אני יצאתי משם בעור שיני, והייתי מאוד קרוב לאבד את חיי, בצורה די אומללה.

תשמרו טוב על החיים שלכם. 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי

”בעיות במעבר רבין“

קרא עוד

אזהרה קצרה - בצד הירדני של מעבר הגבול הדרומי עושים בעיות לקבוצות לעבור (כביכול צריך מדריך, סוכנות וכאלה). תעברו בזוגות או שלישיות ברווחי זמן, אחרת פשוט תשארו בישראל כמו שקרה לנו.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על בטיחות ואזהרות בירדן

אין עדיין פוסטים על בטיחות ואזהרות בירדן.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לירדן

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם