הנהג אבו פאדי
Abu Fadi

4.6
(12)
הנהג אבו פאדי - למטייל (1) מתוך הטיפ של pinibalili
הנהג אבו פאדי מתוך הטיפ של a28s - למטייל (2) מתוך הטיפ של a28s
הנהג אבו פאדי מתוך הטיפ של a28s - למטייל (3) מתוך הטיפ של a28s
Wadi Musa, Jordan
962 776737505+
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על הנהג אבו פאדי

4.6
12 מדרגים
10
0
0
0
1

12 המלצות על הנהג אבו פאדי

תמונת הפרופיל של מטייל_4183356
מטייל_4183356

”האיש שלכם בירדן“

קרא עוד

במהלך חודש יוני חיפשנו איש קשר בצד הירדני שיעביר אותו את הגבול וילווה את הטיול על פי דרישת השלטונות. התקשרנו למספר אנשים. לבסוף, בחרנו באבו פאדי.

הבחירה בדיעבד הייתה מעולה.

אבו פאדי התגלה כאדם נעים ומצחיק שהסיע אותנו בטיול שערכנו- עקבה - פטרה- ואדי רם - עקבה והנעים את זמנינו. הוא סידר לנו טיול ג''יפים בואדי רם ותצפית בכוכבים וכאשר היינו עם האנשים עליהם המליץ, הוא התקשר מספר פעמים לוודא שהכל בסדר ושאנחנו מרוצים. באמת אכפת לאבו פאדי מהמטיילים שלו. הוא פינק אותנו באבטיח, שתיה ושוקולד מבלי שביקשנו או לגבות על כך תשלום.

אם אתם רוצים מדריך בירדן - אבו פאדי הוא האיש שלכם.

אם אתם רוצים מדריך בירדן שיהיה לו באמת אכפת מכם - אבו פאדי הוא האיש שלכם.

אם אתם רוצים מדריך בירדן שיהיה לו באמת אכפת מכם ויתאמץ ושישתדל עבורכם - אבו פאדי הוא האיש שלכם.

אהה, ולא כתבתי שהוא גם הכי זול מכל אלו שבדקנו.

בקיצור,

אז אם אתם חושבים לבקר בירדן. אבו פאדי הוא האיש שלכם!

טלפון וווטסאפ +962 776737505

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ODELYA3181856
ODELYA3181856

”אחלה אבו פאדי“

קרא עוד

סגרנו עם אבו פאדי שלושה ימים טיול וממש נהנינו, אבו פאדי מאוד נעים, אדיב וחייכן. כל הזמן פינק בבקלאווה, תה קפה. בקיצור מומלץ מאוד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Tom123123
Tom123123

”נהג מומלץ לפטרה“

קרא עוד

אבו פאדי נהג מקצועי ואחלה בנאדם! זול יותר מנהגים אחרים שדיברתי איתם, עמד בזמנים והוא ידאג לכל הפרוצדורה מהגבול ועד המלון בפטרה. הוא גם אדיב ונחמד והזמין אותנו בסוף הטיול לכנאפה בעקבה. מומלץ בחום!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של terjen
terjen

”יסדר לכם את הטיול מא׳ עד ת׳ נרדן“

קרא עוד

חייב להגיד שאם נהנתי כל כך בירדן זה רק בגלל אבו פאדי. אבו פאדי סידר לנו את הטיול במחיר הזול ביותר לאחר שעשיתי סקר שוק. הוא יסדר אתכם מהמעבר גבול ועד החזרה שלכם לגבול. סגר לי את כל האיול באקבה וואדי ראם ופטרה. הוא עושה גם עמאן.

מומלץ מאוד!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Iris_3735048
Iris_3735048

”אבו פאדי נהג“

קרא עוד

קראנו על אבו פאדי כאן באתר תאמנו אתו נסיעה מהגבול לפטרה, סיכמנו על 55 דינר. לפני שהגענו לגבול הוא שלח לנו ווטסאפ וכתב שהוא שולח לנו “גייד” לקבל אותנו בגבול. לא היה לנו צורך במדריך ולא ביקשנו מימנו. כאשר הגענו לגבול לאחר בדיקת הדרכונים ניגש אלינו איש נחמד שהציג את עצמו כמדריך שלנו וליווה אותנו לנהג מונית אשר הסיע אותנו לעקבה למונית של אבו פאדי. כשפגשנו את אבו פאדי הוא ביקש מאיתנו 35 דינר בעבור ה”גייד” שהוא שלח לנו, אמרנו לו שלא ביקשנו מימנו מדריך וכמו כן הוא גם לא אמר שום דבר על תשלום למדריך לאחר ויכוחים שילמנו לו 85 דינר 55 לנסיעה ו30 למדריך. גנבה לאור יום. הנסיעה איתו לפטרה היתה סיוט מתמשך מתעסק כל הזמן בנייד נוהג כמו מטורף. ממליצה להתרחק.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Ido_3939750
Ido_3939750

”נהג מצוין ונחמד! ממליץ מאוד “

קרא עוד

אבו פאדי יאסוף ויחכה לכם בגבול הירדני. לבעלי דרכון ישראלי בלבד חייב לתאם מדריך שיאסוף אתכם בגבול בשביל להיכנס לירדן. אבו פאדי ידאג לזה. הוא ייקח אתכם לפטרה, ואדי רם וכל מקום שתרצו. הנהג נחמד, תמיד מגיע בזמן ממליץ מאוד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של hila7887
hila7887

”אבו פאדי נהג בירדן“

קרא עוד

חזרנו מארבעה ימים בירדן. הטיול היה מדהים, הכל הלך חלק והרבה מזה בזכות אבו פאדי הנהג.

סגרנו איתו מהארץ שהוא ילווה אותנו מהרגע שאנחנו עוברים בגבול, הוא לקח אותנו לוואדי רם, ולפטרה, החזיר אותנו למלון שלנו בעקבה ולגבול בסיום הטיול.

הוא דאג לנו במשך כל ארבעת הימים. פינק אותנו בכנאפה ולקח אותנו לאכול צהריים את האוכל המסורתי, הסביר לנו על מקומות והיה בשבילנו לכל דבר שהיינו צריכים. הוא נהג מקסים ואפשר לסמוך עליו. חשוב לציין שהוא לא יודע אנגלית, אבל הוא נעזר במה שצריך וזה לא היווה לנו בעיה. ממליצה בחום!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של a28s
a28s

”נהג מונית אבו פאדי“

קרא עוד

שמענו על אבו פאדי כאן באתר ויצרנו עמו קשר. הוא אסף אותנו מהגבול לאחר שהמתין בסבלנות רבה ליציאתנו. לקח אותנו למלון, ובערב יצא איתנו בהתנדבות לסיור בעיר והזמין אותנו לאכול כנאפה.

למחרת אסף אותנו מהמלון ולקח אותנו לפטרה, כשבדרך עצר להראות לנו נקודות תצפית ונתן הסברים. בפטרה המתין לנו יותר משעתיים עד לשובנו, לקח אותנו למסעדה טובה בואדי מוסא, פינק אותנו בתאנים מתוקות מדבש והחזירנו למלון. כל הזמן דאג שנהנה ונפיק את המירב מכל מקום.

הוא אמין מאוד, נעים, שירותי והמחיר שווה לכל כיס.

ממליצים עליו בחום רב.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של a28s
a28s
1

”אבו פאדי נהג מונית מומלץ ביותר“

קרא עוד

התקשרנו עם אבו פאדי בזכות המלצות כאן באתר. הוא מאוד אמין, שירותי, מנומס ונעים. הוא אסף אותנו ממעבר הגבול למלון בעקבה. בערב הוא לקח אותנו לאכול כנאפה טובה והראה לנו מקומות נוספים לבילוי. למחרת נסענו אתו מעקבה לפטרה ובחזרה. אבו פאדי הראה לנו מקומות נוספים בדרך, המתין לנו בכניסה לאתר עד שסיימנו, לקח אותנו לאכול והחזירנו למלון.

ביום האחרון החזירנו מהמלון למעבר ערבה. מחיריו נוחים מאוד. אנו ממליצים עליו בחום.

מס' הנייד שלו הוא.

962776737505+

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Anna_3889148
Anna_3889148

”אני ממליצה בחום על אבו פאדי, נהג מונית ירדני“

קרא עוד

חזרתי לפני יומיים מטיול עצמאי בן 5 ימים בירדן. טיילתי עם 2 חברים מחו״ל. על פי המלצת גולשים באתר ״למטייל״, יצרתי קשר מראש עם נהג מונית בשם אבו פאדי וסגרנו מחיר על הסעות למשך 6 ימי הטיול. התקשורת הייתה דרך ווטסאפ, אבו פאדי מדבר מעט אנגלית אבל משתמש ב Google Translate לכן קל להתכתב איתו. הוא חיכה לנו בגבול והסיע אותנו לפטרה, כעבור יומיים אסף אותנו והסיע אותנו לואדי רם, ביום האחרון אסף אותנו והסיע אותנו למלון דרומית לעקבה. הוא דאג לשלומנו במהלך כל הטיול, היה בקשר ווטסאפ יומיומי והיה זמין לעזור בכל בעיה. הוא עזר לנו למצוא Camp ללינה בואדי רם כי התקשינו למצוא מקום דרך Booking. הוא דאג שלא ירמו אותנו במחיר. הוא אירח אותנו באדיבות, קנה לנו תה, מים, עוגיות, אבטיח.אני ממליצה עליו בחום. הנוכחות שלו עזרה והקלה מאוד ופתרה אותנו מחוויית המו״מ הבלתי פוסקת והמעייפת עם נהגי המונית המקומיים. מספר הטלפון הנייד שלו: +962786185701 או +962776737505.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על הנהג אבו פאדי

אין עדיין פוסטים על הנהג אבו פאדי.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לפטרה

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם