בזיליקת סן מרקו
Saint Mark's Basilica

4
(3)
San Marco, 328, Venezia, Italy
+39 041 270 8311
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על בזיליקת סן מרקו

4
3 מדרגים
1
1
1
0
0

3 המלצות על בזיליקת סן מרקו

תמונת הפרופיל של galosnat
galosnat

”הזמנת כרטיס מראש“

קרא עוד

הכניסה לבזיליקה היא חינם, אבל צריך לחכות הרבה זמן בתור. אנחנו היינו באוקטובר, כשדי ריק מתיירים, אבל התור היה ארוך ומפותל.

ניתן לרכוש באתר האינטרנט של הבזיליקה כרטיסי כניסה המדלגים על התור, בעלות של שני יורו. לא לשכוח להפקיד את התיקים מראש (יש מקום מסודר באחת הסמטאות, מזרחית לבזיליקה).

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של dviroos
dviroos

”הדרך להצטלם עם היונים בכיכר סן מרקו“

קרא עוד

הגענו לכיכר סן מרקו בונציה עם כמה קרקרים מפוררים וטוסט ארוז מארוחת הבוקר, בתקווה להשיג תמונה נחמדה עם המוני היונים במקום.

מיד כשהגענו לכיכר, ולאורך כל שהותנו בה, עטו עלינו (ועל שאר התיירים) עשרות אנשים ממוצא אסייתי שמסתובבים בכיכר ומעוניינים “לעזור” להצטלם עם היונים, באמצעות חרוזי פסטה קטנים שיש להם ועם טריקים שונים למשיכת היונים, וזאת תמורת תשלום סמלי (למרות מה שיגידו לכם בהתחלה..). להבהיר – לא הרגשנו בשום רגע תחושת חוסר ביטחון, אבל זה פשוט היה מציק.

ותוצאות ניסיונותינו? אין בעיה למשוך יונים לכיוונך באמצעות פיזור של כמה חתיכות לחם או פסטה על הריצפה. קצת יותר קשה, אבל אפשרי, למשוך יונה או שתיים לאכול מכף היד כאשר כורעים על הקרקע, וגם את זה עשינו. אבל כבר קשה מאוד לגרום ליונים לעלות עלייך (בוודאי בעמידה) ולאכול מכף היד, בדרך לתמונה המוצלחת. אחרי הרבה ניסיונות (ואחרי שאזלו הקרקרים..) התייאשנו, והשתמשנו בשירותיו של אחד החבר'ה שם (סיכמנו מראש על מחיר של אירו אחד, לאחר הצילום הוא ביקש חמישה, הייתי נחמד ונתתי שלושה...). גם תיירים אחרים לא הצליחו לעשות זאת לבד.

מסקנה – אם בא לכם לנסות את מזלכם, תביאו חתיכות טוסט, פסטה וכדומה, ותנסו לעשות מה שעושים אותם חבר'ה (פיזור המזון מגבוה על ידיים מושטות לצידי הגוף, בליווי שריקה שכזו), כשהמצלמה מוכנה לפעולה. אבל כנראה שבסוף תכנעו ותזמינו אחד מהם. בסופו של דבר, זו גם סוג של תרומה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של joyroy1
joyroy1

”הבזיליקה מרהיבה“

קרא עוד

הבזיליקה ממוקמת בכיכר הנושאת את שמה בונציה, אומנם תור לא קצר אך מתקדם דיי מהר והכניסה חופשית. הבזיליקה מרהיבה מבפנים ומדהים לחשוב איך לפני כמה מאות שנים הצליחו לבנות לצייר ולעטר כך. ניתן גם לעלות למרפסת המשקיפה על כיכר סן מרקו בעלות של 5 אירו הכוללת גם מוזיאון קטן עם מיצגים הקשורים בבזיליקה. ניתן להזמין תור מראש באתר ואז ישנה כניסה נפרדת למזמינים מראש.

יש לשים לב כי הכניסה עם תיקי גב אסורה, ישנה שמירת חפצים בבניין ליד ללא עלות.

הטיפ עזר לך?

כתבות על בזיליקת סן מרקו

מתוך הבלוגים - פוסטים על בזיליקת סן מרקו

אין עדיין פוסטים על בזיליקת סן מרקו.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות