פארק ידינג
Yadingxiang

5
(3)
Yadingxiang, Dege, Garze, Sichuan, China

מה חושבים מטיילים על פארק ידינג

5
3 מדרגים
3
0
0
0
0

3 המלצות על פארק ידינג

תמונת הפרופיל של Uri3187771
Uri3187771

”פארק יאדינג“

קרא עוד

עלות כניסה לפארק: 200 יואן לבעלי כרטיס סטודנט.

לינה בפארק:

השאטל עוצר בשלוש תחנות בכפר יאדינג. כאשר יורדים בתחנה השלישית מצד ימין (בצד שיורדים בו) יש מקום אשר נותן מיטה תמורת 35 יואן.

טיול בפארק:את הטיול בפארק התחלתי בZhaguanbeng לאחר הליכה קצרה ניתן לקחת מיניבוס ל Luorong Pasture תמורת 50 יואן כיוון אחד או 80 הלוך חזור. ההליכה מZhaguanbeng עד לLuorong Pasture היא שבעה קילומטרים אשר מתבצעת על פלטפורמות לצד הנהר הזורם באזור (נכון לזמן זה הקילומטר וחצי האחרון בשיפוצים) . את הדרך עד לאגם החלב ואגם חמשת הצבעים קל לזהות עקב מספר הסינים הרב. מי שמתכנן לעשות הקפה של ההר (קורה) עליו לעבור את אגם החלב ולהתקדם לכיוון דרום מערב, ניתן לראות דגלים טיבטים שאליהם צריך להגיע. לאחר ההגעה לדגלים יש לפנות ימינה כעת מתחילים ללכת צפונה. לאחר זמן קצר יהיה ניתן לראות את האגם הבא Re Song Cou. כעבור זמן מה יהיה ניתן לראות בקתה. מהבקתה אין עוד זמן רב עד שיהיה ניתן לראות את הפס. העלייה לפס קשה ומעייפת והשביל כעת נמצא בגובה רב. לאחר הפס מתחילים בירידה בעצם עד סוף המסלול אשר מסתיים באגם הפנינה ובמקדש הסמוך לו.משם יש ללכת לתחנת השאטל ולעלות על האוטובוס הנכון (ישנם מספר רציפים) .

דגשים: המסלול לא קל ולכן יש כאלה שממליצים להצעות ביומיים, נדרש כושר טוב וגם זמן, כמו כן יש להיות מאוקלמים לגובה.

השבילים מופיעים ביישום Maps Me, כמו כן לאחר שיוצאים מהחלק המתוייר יש סימון של סרטים זוהרים לאורך הדרך.

כלל אצבע להקפה זה תמיד לפנות ימינה, ההר תמיד נמצא מימינכם אם עשיתם את המסלול כמו שמתואר.

ניתן גם להיעזר באתר Travelchina.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של משה ר
משה ר

”פארק יאדינג - טיול בפארק“

קרא עוד

הפארק הינו בצורת האות V. גובה הפארק נע בין 3,800-4,100 מטרים בצד ימין ומגיע ל-4,700 מטרים בצד שמאל. בצד ימין הולכים ועוברים דרך מקדש Chonggu (בגובה 3,900 מ') ומגיעים לאגם Zhuoma בגובה של 4,100 מ'. יש שביל מסומן ודרך, שבחלקה כבושה וברובה דק ממתכת. הדרך יפה ונופית. לחלק זה של הפארק צריך להקדיש כ-5 שעות (כולל עצירות וצילומים). כמובן שכל הדרך במגמת עליה, בחלקה עם מדרגות.

החלק השמאלי של הפארק ארוך יותר ואורכו כ-14 ק”מ ומגיע לגובה של 4,700 מ'. בסיומו יש שני אגמים – Milk lake ו-Five Colour lake. אנחנו עשינו רק חלק מהדרך ולא הגענו לאגמים.

ניתן לנסוע חלק מהדרך במיניבוס במחיר של 80 יואן הלוך ושוב, אבל להגיע לאגמים מהמקום שבו עוצר המיניבוס יש עוד כ-5 ק”מ הליכה. האוטובוס האחרון מהפארק לכפר Yaden (שממנו נוסעים לדאוצ'נג) יוצא בשעה 18:00.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של משה ר
משה ר

”פארק ידינג“

קרא עוד

מגיעים לפארק מדאוצ'נג בנסיעה של כשעתיים וחצי. נסענו במיני ואן במחיר של 50 יואן לאדם. המיני ואן מוריד אותך בכפר Yaden (מקווה שאני לא משבש את השם). מכיוון שאין כניסה לתחבורה ציבורית לפארק, ליד המקום שבו מוכרים כרטיסים לפארק.

יש מרכז למכירת כרטיסים לפארק. עלות כרטיס הינה 200 יואן ומעל לגיל 60-150 יואן. בנוסף, עלות כרטיס אוטובוס (הלוך ושוב לפארק) הינה 120 יואן. הכרטיס לפארק ולאוטובוס יכול להיות ליומיים (ואולי יותר, אבל לא בדקתי).

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על פארק ידינג

אין עדיין פוסטים על פארק ידינג.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לדאוצ'נג

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם