המדריך ולאדי
Vladi

3.7
(8)
המדריך ולאדי - למטייל (1) מתוף הטיפ של נגה דו
המדריך ולאדי מתוך הטיפ של muky522 - למטייל (2) מתוך הטיפ של muky522
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על המדריך ולאדי

3.7
8 מדרגים
4
0
0
0
2

8 המלצות על המדריך ולאדי

תמונת הפרופיל של מטייל_3961555
מטייל_3961555

”ממליץ בחום על המדריך ולאדי “

קרא עוד

ולאדי חיכה לי בשדה התעופה למרות שהטיסה הגיעה באיחור. בדרך למלון למדתי ממנו הרבה על קייב, על הקהילה היהודית באוקרינה. בדרך גם ביקשתי לאסוף עוד משהו, הסכים בלי בעיה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של muky522
muky522

”נהג ומדריך אדיב ומהימן“

קרא עוד

לאור המלצות באתר גם אנחנו קבענו עם ולאדי שיאסוף אותנו משדה התעופה. חיכה לנו עם שלט של שמנו והיה אדיב מאוד.

ביומנו האחרון קבענו איתו לסיור בעיר לאתרים שלא הספקנו להגיע. הגיע בזמן לאסוף אותנו, גילה בקיאות רבה בהסטוריה של קייב בכלל והיהודים בפרט, הראה לנו מקומות ונקודות ציון בחיי היהודים בעבר, מקומות שלא מצויינים באף אתר.

בסיומו של יום גם הביא אותנו חזרה לשדה התעופה והכל באדיבות רבה.

בנהיגה זהירה מילא את כל בקשותינו לשביעות רצוננו. ממליצים מאוד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של nillyw
nillyw
2

”ולאדי קבע איתנו, לא הגיע ולא התקשר“

קרא עוד

בעקבות ההמלצות הרבות באתר יצרנו קשר עם ולאדי 4 שבועות לפני הגעתנו לקייב.שוחחנו עימו ותאמנו שיגיע לאסוף אותנו בשדה התעופה. יומיים לפני המועד התקשרנו לוודא שיגיע.

נחתנו בקייב, ולאדי לא היה, ניסינו להתקשר - לא ענה ולא יצר קשר גם לאחר מכן. אנחנו סמכנו עליו, ומכיון שכל כך התאכזבנו אני מציעה לכם לבדוק היטב לפני שיוצרים איתו קשר.

למזלנו מצאנו את דיאנה שעזרה לנו טלפונית ובזכותה נהנינו מהעיר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של avlavi1
avlavi1

”מדריך מדהים“

קרא עוד

וולד מדריך מדהים. דובר עברית ומכיר את העיר עד לפרטים הקטנים. יוביל אתכם לכל מקום בעל עניין. אחראי אמין ודייקן. ידאג לכם לכל הפרטים כולל אסוף והגעה לשדה התעופה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של נגה  ד.
נגה ד.

”מדריך מעולה להתחיל איתו טיול בקייב / אוקראינה“

קרא עוד

זו פעם שניה שאנחנו בקייב.

לקחנו את ולד, ששמענו עליו ממכרים. יומיים מלאים היינו איתו: מראש דיברנו על מה רוצים לראות. למרות מזג האויר הקודר והמושלג, ולד לקח אותנו מחוץ לעיר, לכפר שהוא מוזיאון פתוח. נסענו אח”כ לראות חוויה הפוכה: בית הנשיא המושחת שבנה לעצמו אחוזת פאר. ביקרנו גם בתוך בעיר במקומות הסטנדרטיים, בהתאם למגבלות מזג האויר. ולד לקח אותנו למסעדות מעניינות והיה גמיש ונגיש לרצונותנו. שולט בהסטוריה, בתרבות ובחיים העכשויים, והכל בעברית טובה! ממש חוויה!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של sz1580
sz1580

”מדריך מומלץ באוקראינה “

קרא עוד

ולאד הוא המדריך האולטימטיבי באוקראינה. המכוניות נוחות, נהיגתו אחראית לאורך כל הטיול (כ-1500 ק”מ בכבישים לא הכי טובים). מפגין ידע נרחב בקייב וסביבתה, בהיסטוריה יהודית וכללית. המון סובלנות דיוק ונועם הליכות. מומלץ מאוד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אביבה לוי
אביבה לוי

”הזהרו מהבטחות שווא“

קרא עוד

חזרתי מקייב היפה ומאוד ממליצה לבקר בעיר המדהימה, אבל אני רוצה לציין שקבענו מהארץ עם נהג בשם וולאד, (דובר עברית טובה), שיאסוף אותנו למלון אמר שיש לו ואן מרצדס ואכן כך היה, יחד עם זאת נדברנו שניסע איתו לאומן, ביום הנסיעה לאומן התקשר בבוקר והודיע שלא יוכל להסיע אותנו ולכן ישלח את הנהג שלו. שאלתי דובר עברית - ענה דובר אנגלית טובה. הסכמתי, מחוסר ברירה. 

הנהג הגיע, בקושי ידע לומר 3 מילים באנגלית והוא דובר רק אוקריאינית או רוסית, כך שזה יצר בעיה בתקשורת , יחד עם זאת הגיע ברכב ישן וחסר נוחויות. זו נסיעה כמעט לאורך יום שלם, ומאוד לא נוח לתקשר בידיים במצב זה. הוא היה נחמד ואדיב, אך מי צריך אדיבות במצב כזה. כמובן שהתאכזבנו מאוד. ושוב קבענו מראש עם וולאד לאסוף אותנו ביום האחרון מהמלון לכיוון שדה התעופה וביקשתי שהוא יבוא וכמובן הבטיח שיגיע, ולפתע אנו רואות את הנהג מהנסיעה לאומן. הגיע עם מונית עתיקה עם ריפודים קרועים, ללא מזגן חלון שלא נפתח בחום אימים. התחלנו לנסוע ולאחר ק”מ בודדים הרכב נחנק הוציא עשן ולא נדלק, כעסתי מאוד, הוא ניסה להרגיע ולהתקשר לוולאד, איבדנו זמן יקר להגיע לשדה, ירדתי מהמכונית וניסיתי לעצור מוניות אך לא היה בהישג, וכך המשכנו לאבד זמן רב עד שוולאד הגיע, העברנו את המזוודות וכמובן הבעתי את דעתי בפני וולאד על כל השקרים והתחמנויות שלו. את הכסף הוא קיבל בשמחה ונפרד לשלום. 

אנא בדקו היטב את מארגני ההסעות לגבי הנהג, הרכב, השפה וכו, הזהרו מהבטחות שווא. למרות כל האכזבות נהננו מקייב מאוד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של להבי
להבי

”מדריך מעולה דובר עברית “

קרא עוד

את הנהג ולדי הזמנתי כנהג איסוף והסעה משדה התעופה בוריספול בקייב , לכיוון המלון שלנו. היינו חמישה נוסעים והנהג הגיע בזמן והמתין לנו בשדה התעופה עם שלט. למחרת הזמנו אותו כמלווה לעיר אומן, וכן יום נוסף להכיר את העיר ונקודות ציון. הנהג דובר עברית יהודי, בקיא, מכיר ויודע את ההסטוריה של האתרים ונחמד .

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על המדריך ולאדי

אין עדיין פוסטים על המדריך ולאדי.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות