המדריכה לולה
lola

5
(6)
המדריכה לולה - למטייל (1) מתוך הטיפ של usant
המדריכה לולה מתוך הטיפ של usant - למטייל (2) מתוך הטיפ של usant
המדריכה לולה מתוך הטיפ של usant - למטייל (3) מתוך הטיפ של usant
המדריכה לולה מתוך הטיפ של usant - למטייל (4) מתוך הטיפ של usant
Kiev, Ukraine, 02000
+38 066 224 2843
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על המדריכה לולה

5
6 מדרגים
5
0
0
0
0

6 המלצות על המדריכה לולה

”המדריכה לולה בקייב“

קרא עוד

אנחנו משפחה בעלת 7 נפשות שיצאה למסע שורשים שתחילתו בקייב.

בילנו יומיים מלאים וגדושים בעיר הנפלאה הזאת. לולה המדריכה אספה אותנו בשדה התעופה יחד עם הנהג אנדריי -אין שני לו! לא נהג כי אם מלאך!

לולה דוברת עברית שוטפת, שפתה גבוהה ומרשימה מאוד. לולה מאוד מקצועית, עניינית ובעלת ידע רב ומרשים ממש אנציקלופדיה מהלכת. לולה הקפידה להתייחס לבקשותינו לפני הגעתנו והתייחסה ברצינות לכל עניין ובקשה שעלו במהלך הטיול.

לולה מדריכה מאוד מקצועית.

מאחלים לכולם טיולים מהנים ומשמעותיים, משפחת שנק.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של usant
usant

”המדריכה לולה למביני עניין“

קרא עוד

רבות הומלץ על המדריכה לולה ובצדק רב. היא מלאה כרימון בידע היסטורי על כל אתר ועל כל אישיות הקשורה למקומות בהם מטיילים, אך מעל לכל יש לה ידע והבנה בתהליכים היסטוריים הקשורים ליחסים בין העם הרוסי לעם האוקראיני ובין העם האוקראיני ליהודים שגרו בתוכו. אבוש ולא אכלם אם אומר שלראשונה בחיי הבנתי את הרקע לנורא מכל: הטבח בבאבי יאר מנקודת מבטם הבלתי מוצדקת של האוקראינים.

האתר בבאבי יאר הוא עצום וכולל בתוכו מתחם קטן עם מספר מצבות שנותרו מבית הקברות היהודי הענק שהיה במקום. בעת האחרונה הוצב בפארק פסל זיכרון לצוענים בנוסף למנורה, פסל הילידים ופסל לקורבנות האוקראינים (סה”כ 4 פסלים) המפוזרים על פני עשרות דונמים. בתחתית הפסל הכללי צרפו גם מצבה בשפת האידיש.

הזמנתי את לולה ל-5 שעות סיור באתרי העיר הקשורים להיסטוריה שלנו כאשר ב-4 שעות ליווה אותנו מיניבוס. הצלחתי לארגן במלון קבוצה של 4 זוגות והעלות לזוג עלתה 45$. הסיור עם לולה באתרים היהודיים והסביבה היה מאלף והוא כלל גם את המתחם העצום “אמא מולדת” ומתחם המערות לוורה. בסופו של יום היינו עם לולה 6 שעות וכל רגע עמה הייתה בגדר חוויה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של דוד_3590094
דוד_3590094

”לולה מדהימה“

קרא עוד

מאד נעימה, דוברת עברית מושלמת (ואף סיפרה שמלמדת עברית בקייב). לא מקובעת לסוג מסויים של אתרים ויודעת להתאים את עצמה לקהל. מכירה את ההיסטוריה של העיר כמו כף ידה. אירגנה גם רכב ברמה טובה. היינו עם שבעה ילדים והיא ידעה להפעיל אותם בהתאם לגילאים וגם למבוגרים לא נתנה להשתעמם. עשתה לנו “קבלת פנים” עם פירות יער במקום שהיה נוח לנו. הצטערתי שלא הסתדר לנו טיול יותר ארוך איתה. ממליץ בחום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של dpr
dpr

”מדריכה דוברת עברית מומלצת בקייב“

קרא עוד

נסענו עם זוג נוסף לסוף שבוע בקייב. שכרנו את שירותיה של לולה המדהימה. בזכותה ראינו ביומיים את כל המקומות המומלצים בקייב ואתרים נוספים ומדהימים שלא מופיעים באתרי האינטרנט השונים.

ההסברים שלה היו מקיפים ביותר. אין ספק שבזכותה הטיול היה חוויה נפלאה. ניתן ליצור אתה קשר במייל.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של 1986ofer
1986ofer
2

”מדריכה מדהימה בקייב - לולה“

קרא עוד

ההחלטה הכי טובה שקיבלתי היתה לעשות את הסיור בקייב עם לולה המדהימה. היא יודעת כל מה שצריך, ואת כל מה שהייתי צריך קיבלתי ממנה. טיפים, הסברים, שיחות, עזרה בתכנון. לפני הטיול ובמשך השהייה כולה. 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ליאור מוזס
ליאור מוזס
2

”המדריכה לולה בקייב“

קרא עוד

אני ואשתי היינו בסוף שבוע קצר בקייב. המדריכה לולה לקחה אותנו לטיול מקיף. עברנו בכל הנקודות החשובות והמתוירות בעיר, טיילנו כ 5 שעות ביום (בסה"כ שלושה ימים). לולה יודעת את ההיסטוריה של המקומות ואת כל הסיפורים מאחוריהם, הטיול היה ברובו רגלי ומדי פעם נסענו במטרו. לולה מדברת עברית מצויינת, בעבר היתה מורה לעברית בביה"ס של חב"ד. לולה הדריכה אותנו בצורה מקצועית ונתנה לנו לבחור את קצב הטיול ואת המקומות לפי תחומי עניין מצדנו.

כשרצינו לעצור לקפה או לגלידה, לקחת אותנו למקומות האיכותיים והמיוחדים ביותר (אכלנו גלידה במקום שנחשב לטוב ביותר בקייב). דבר נוסף וחשוב מאד, המדריכים האחרים איתם דיברנו(דוברי עברית כמובן), ניסו לשכנע אותנו לעשות טיול ברכב דבר שמקפיץ את המחיר במאות אחוזים, כשבקשנו טיול רגלי, נקבו במחיר מופקע לכל הדעות. בשיחה עם לולה היא הסבירה שאפשר לנסוע ברכב אך כדי להכיר את העיר כדאי יותר ללכת ברגל. המחיר שביקשה היה הגיוני מאד ביחס לאחרים.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על המדריכה לולה

אין עדיין פוסטים על המדריכה לולה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות