המדריך סאן סאם
Sun Same

4.8
(6)
המדריך סאן סאם - למטייל (1) מתוך הטיפ של itzhaklevit
המדריך סאן סאם מתוך הטיפ של רחל סקלר - למטייל (2) מתוך הטיפ של רחל סקלר
המדריך סאן סאם מתוך הטיפ של itzhaklevit - למטייל (3) מתוך הטיפ של itzhaklevit
Siem Reap, Cambodia
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על המדריך סאן סאם

4.8
6 מדרגים
5
1
0
0
0

6 המלצות על המדריך סאן סאם

תמונת הפרופיל של רחל סקלר
רחל סקלר

”המלצה על מדריך טיולים בסיאם ראפ- sun same“

קרא עוד

טילנו עם Sun יום שלם, הוא בנה את התוכנית לפי הצרכים שלנו, היה מאוד מקצועי, הסביר הכל, יש לו המון ידע ושירות מקצועי מאוד, הצלחנו לראות המון מקומות ביום אחד. הוא לקח אותנו לאכול במסעדה מקומית עם אוכל מרומי והיה מאוד טעים. ממליצה עליו בחום. בטוח שנשתמש בשירותיו בפעם הבאה ונמליץ לחברים. בזכותו היתה חוויה מאוד טובה.ובנוסף הוא צילם אותנו כל היום. ידע לקחת תמונות במקומות הכי שווים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ranash160
ranash160

”מדריך מעולה ומרתק לסיאם ריפ Sun Same“

קרא עוד

Sun Same מדריך נהדר מסיאם ריפ שתפר לנו טיול של 3 ימים בעיר תוך שילוב של ביקור במקדשים וסיור טבע ובכפרים באזור. הבחור מאוד אינטיליגנטי והעביר אותנו דרך האתרים בצורה חכמה מאוד, מעשירה מאוד וחווייתית. דובר אנגלית מעולה, חביב מאוד וגם כן מקושר לנושאי התיירות באזור. סידר לנו חוויה מאוד מיוחדת בסיאם ריפ ואנחנו מאוד ממליצים עליו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של itzhaklevit
itzhaklevit
1

”המדריך שלנו בסיאם ריפ “

קרא עוד

טיילנו במשך יומיים בסיאם ריפ עם המדריך Sun Same. בחירה מוצלחת מאוד, על סמך חוות דעת של אנשים אחרים באתר שלכם.

זהו כוחו האמיתי של האתר, המלצות (לטוב ולרע) שיכולות לעשות את ההבדל בין טיול מהנה לבזבוז זמן וחוסר מיצוי.

האיש נעים הליכות, בקיא, מעניין, גמיש לפי הצורך ובהחלט נתן תמורה לאגרה. ממליץ בחום!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של galia440
galia440

”נהג וואן למקדשי אנגקור“

קרא עוד

ראשית, אנחנו ממליצים על מונית סגורה ולא על טוקטוק. הנסיעה מהירה יותר (משמעותי במיוחד בימי נסיעה למקדשים מרוחקים), יש פחות סכנה לגניבות ממכונית סגורה, יש יותר הגנה מפני גשמי מונסון והמזגן הוא רווחה מרגיעה במעברים בין המקדשים וההליכה המיוזעת בהם. כמובן, שיקר יותר. לדעתנו מוצדק. שנית, אישית וויתרנו על מדריך. הסתפקנו בהסברים המופיעים בספר או מטיפים של מטיילים. פשוט, בטיול עם ילדים אין מקום לחפירות מרובות.

נעזרנו בטיפים קודמים ובחרנו בנהג בשם Sun Same. אולם, הוא היה חולה - ושלח במקומו את אחיו הגדול, הוי - Sun Hoy (כן, כנראה ששם המשפחה נאמר ראשון). נהנינו מאוד! בכל יום קיבלנו בקבוקי מים בשפע, מקוררים באמצעות צידנית וגוש קרח גדול. תוכנית הטיול, שקבענו מבעוד מועד (שונה מהמסלולים הרגילים של קטן/גדול - טיפ בנפרד) הייתה מודפסת לפניו והוא פעל באדיקות לפיה. יחד עם זאת, גם הראה גמישות לשינויים שביקשנו. הוא מדבר אנגלית סבירה, נעים ומנומס. מומלץ. כדי להגיע אליו - יש צורך לפנות דרך אתר האינטרנט של אחיו - ולבקש אישית את הוי. טלפון של הוי (רצוי לקחת אתכם למקדשים, כי גם אם ברור בעזיבת המכונית היכן נקודת המפגש - לא בטוח שתדעו להתמצא כשאתם כבר בפנים. השומרים יכולים להתקשר לנהג, בלי בעיה): 092-732424

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של חוהכ
חוהכ
1

”המלצה חמה על מדריך ונהג בסיאם ריפ קמבודיה“

קרא עוד

היינו בטיול בסיאם ריפ קמבודיה בחודש מאי 2015. המדריך שלנו היה סאן סאם, שהינו בעל ידע ובקי בתרבות הקמבודית ובמקדשים. הטיול איתו היה מעניין וכיפי. סאם עמד לרשותינו, ללא הגבלת זמן. המליץ על מסעדות ומופעים והיה מאוד ידידותי. לרשותו רכב ממוזג וגדול. מומלץ בחום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של nizaga
nizaga
1

”מדריך בסיאם ריפ“

קרא עוד

Sun Same הדריך אותנו בתחילת אוקטובר 2014 בתור מדריך ונהג בסיאם ריפ - מקדשים, שייט בכפרים הצפים באגם טונלה, נסיעה לבאטאמבונג ועד לגבול התאילנדי - במשך 4 ימים. היינו מרוצים ממנו מאד.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על המדריך סאן סאם

אין עדיין פוסטים על המדריך סאן סאם.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות