מסלול עד שבוע בשנגחאי

מסלול עד שבוע בשנגחאי - למטייל (1) מתוף הטיפ של sc.yarin
מסלול עד שבוע בשנגחאי מתוך הטיפ של sc.yarin - למטייל (2) מתוך הטיפ של sc.yarin
מסלול עד שבוע בשנגחאי מתוך הטיפ של sc.yarin - למטייל (3) מתוך הטיפ של sc.yarin
מסלול עד שבוע בשנגחאי מתוך הטיפ של sc.yarin - למטייל (4) מתוך הטיפ של sc.yarin

2 המלצות על מסלול עד שבוע בשנגחאי

תמונת הפרופיל של sc.yarin
sc.yarin

”שנגחאי בכמה ימים“

קרא עוד

שנגחאי עיר ענקית ויפה ובכל זאת נקיה. תחבורה ציבורית זולה מאוד נסיעה במטרו כ 3-5 יואן ניתן גם לרכוש כרטיס יומי 18 יואן.לשנגחאי 2 שדות תעופה Pudong והשני Hongqiao בקצה השני של קו המטרו מס 2.

*yu Yuan Garden פתוח 09:00 עד 17:00 גן חמוד ומטופח הגעה מטרו קו 10 הליכה של כ 10 דקות.ביציאה מהגן לטייל ברחובות הישנים Yuyuan Old Str.

*nanjing Road East זהו מדרחוב ארוך ורחב עם מלא קניונים יוקרתיים מסעדות ורשתות מזון. בקצה אחד מוביל לPeopel Squer ובקצה השני לטיילת Bond הגעה קו 10.או Peopel Sq קווים 1.2.8 יצאה 19.

*the Bond טיילת יפה המשקיפה על הנהר וגורדי שחקים כדאי לבוא ביום וגם בערב כשכול האורות דולקים. הגעה קו 10.2.

*shanghai Jewish Refugges Museum.מוזיאון הפליטים היהודים.במקום גם בית כנסת.כניסה 09:00-17:00 הגעה קו 4 או 12 תחנה Dalian הליכה כ 10 דקות רחוב Changyang Rd 62.

*מגדלי תצפית באזור הפיננסי קו 2 תחנה Lujuazui.

*בערב שווה ללכת להופעה ב 19:30 Shanghai Circus World הופעה אקרובטית.הגעה קו 1 יציאה 3.

*xintiandi אזור נחמד להסתובב בערב מסעדות טובות קו 10 יציאה 1.

*לחובבי מוזיאון Shnghai Museum קו 1-2-8 תחנה Peoples Square יציאה 1.

*כמובן גל לילדים מגיע שנגחאי דיסניללנד.

*יום יציאה לעיר Suzhou נסיעה ברכבת 30 דקות במהירות 250 קמ”ש עלות כ 40 יואI.

* ניתן לנסוע יום טיול ל Hangzhou רכבת מתחנות Shanghai או Shanghai Hongqiao נסיעה ברכבת מהירה שעה -.שעה וחצי.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של arusi7
arusi7

”מסלול טיול שנחאי ובייגין“

קרא עוד

חזרתי מטיול השבוע משנחאי ובייגין ורציתי להמליץ לכם על האתרים החשובים ביותר לדעתי שיש לראות. ראשית בשנחאי ובביגין יש פקקים איומים כאשר נתיבי איילון בשעות העומס נראים אוטוסטרדה הכי מהירה בעולם, לכן יש לקחת בחשבון בזבוזי זמן על נסיעות בין אתר לאתר.

בשנחאי - מזג אוויר לח, תל אביב היא ממש החרמון לעומת שנחאי. הסיור הראשון שחייבים לבצע בשנחאי הוא אזור הבונד, אזור עם בנינים עצומים בגודלם, כאשר יש לך הרגשה שאתה בניו יורק. יש לאורך הגדה המזרחית של הנהר תצפית מדהימה לאזור של פדונג. לאחר מכן ניתן לעבור לאזור הקניות המודרני והשוקק אנשים, גנבים ורוכלים, שנקרא רחוב נאנגינג.

למחרת חייבים לבקר בבית הכנסת היהודי, יש שומרים במקום השומרים בקנאות על צביונו של בית הכנסת. ניתן להתרשם גם מהמבנים הישנים סביב בית הכנסת ששם גרו יהודים בשנות ה- 30-40. בערב, מומלץ מאוד לקחת שייט על נהר החונגנפו, שייט מדהים של שעה בתנאי שיש מזג אוויר טוב. במידה ויורד גשם יש לשקול יום אחר, אבל לא להחמיץ. ככלל, שנחאי עיר מודרנית מאוד ומערבית מאוד ולא מאפיינת את סין. הלבוש, המכוניות והבתים נותנים תחושה קצת מערבית מאוד.

סיור בבייגין - החומה הסינית, 70 ק"מ מבייגין, אבל גם כאן בדומה לשנחאי פקקים איומים. הסיור בחומה יכול להתבצע לא יותר משעה וחצי, שימו לב שזה אתר מאוד מתוייר גם לסינים עצמם, כך שיש עומס במקום ובכבישים אל החומה. יום למחרת ניתן לבקר בעיר האסורה, טיול של לפחות שעתיים-שלוש אם רוצים ללכת בנחת ולכל מבנה. גם פה נחילי אדם סינים מטיילים במקום וצפוף יחסית. באם יש זמן אפשר להמשיך בארמון הקיץ של הקיסרים, טיול של שעתיים לכל היותר. פשוט מבנה דומה למבנה, עם צפיפות גדולה מאוד. לקחת בחשבון חום אימים בחודשי יוני, יולי, אוגוסט. לקחת המון מים וכובעים. באם שכחתם הרוכלים הרבים במקום יספקו לכם כל דבר במחירים מצחיקים. לא לשכוח לקחת כסף קטן ולא שטרות גדולים כי לעיתים הם מחזירים עודף מזויף.

לסיכום, לדעתי האישית הערים הגדולות לא מספקות חוויות מדהימות למעט אתרי החובה, סין האמיתית נמצאת לפחות שעה מרחק מהיציאות של הערים הגדולות. שם ניתן להבחין בשדות האורז והחקלאים האמיתיים והתרבות האמיתית. חבל לשכור רכב, פשוט רוב השילוט הוא בסינית, עם כבישים מאוד מסועפים וללכת לאיבוד קל מאוד. מומלץ לקחת מדריך מקומי עם רכב משלו. יחסוך לכם זמן ועצבים. בהצלחה!

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מסלול עד שבוע בשנגחאי

אין עדיין פוסטים על מסלול עד שבוע בשנגחאי.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות