ארמון הלברון
Schlosspark Hellbrunn

4.5
(13)
ארמון הלברון - למטייל (1) מתוף הטיפ של cosan
ארמון הלברון מתוך הטיפ של Efifly - למטייל (2) מתוך הטיפ של Efifly
ארמון הלברון מתוך הטיפ של Efifly - למטייל (3) מתוך הטיפ של Efifly
ארמון הלברון מתוך הטיפ של Efifly - למטייל (4) מתוך הטיפ של Efifly
ארמון הלברון מתוך הטיפ של Efifly - למטייל (5) מתוך הטיפ של Efifly
ארמון הלברון מתוך הטיפ של Efifly - למטייל (6) מתוך הטיפ של Efifly
ארמון הלברון מתוך הטיפ של Efifly - למטייל (7) מתוך הטיפ של Efifly
Fürstenweg 37, 5020 Salzburg, Austria
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על ארמון הלברון

4.5
13 מדרגים
6
6
0
0
0

13 המלצות על ארמון הלברון

תמונת הפרופיל של Efifly
Efifly

”מוזיאון הפולקלור בפאתי ארמון הלבורן“

קרא עוד

מעבר לחוויה של ארמון הלברון, פארק הלבורן ומזרקות המים המפתיעות, בסיום הביקור מומלץ לטפס על הגבעה בפאתי הפארק ולהגיע למוזיאון הפולקלור.

הביקור לאחר וכחלק מהביקור בארמון ופארק הלבורן המשיקים למוזיאון. מוזיאון יפה מאוד. יש ממנו נוף יפה לזלצבורג וגם טירת זלצבורג נראית ממנו מאוד יפה.
 המוזיאון ממוקם על גבעה מיוערת.
 נגישות בהליכה דרך פארק הלבורן בפאתי הפארק ליד בריכת המים. קיימות שתי אפשרויות עליה למוזיאון הנמצא על הגבעה. אחת בשביל תלול ומפותל וקצר, השניה בשביל ארוך עם עליה מתונה המקיף את הגבעה במעלה אל המוזיאון.
 מומלץ להגיע למוזיאון בשביל אחד ולחזור מהשביל השני.

הכניסה למוזיאון חינם. תהנו:)

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של shir124
shir124

”ארמון הלבורן - לא ממליצה ביום חורפי“

קרא עוד

היי! על ארמון הלבורן אני ממליצה מאוד! אבל - לא ביום חורפי. הסיור בגנים הוא בחוץ, והוא ממש אטרקציה למבוגרים ולילדים כאחד - כשלא יורד גשם בחוץ. מכיוון שהם מפתיעים אותכם עם כל מיני נקודות עם מים וקצת נרטבים, ואם יורד גשם או חורפי אז הם פחות עושים את זה, ולכן זה קצת חבל.

המבנה עצמו הוא יפה ומרשים וכן גם הגנים. אטרצקיה מומלצת בזלצבורג.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של cosan
cosan

”לא לוותר על הסיור בארמון הלברון“

קרא עוד

בארמון הלברון אפשר לסייר בגנים ואפשר לקחת סיור בתשלום (חינם למחזיקי כרטיס זלצבורג) . ההמלצה החד משמעית שלנו- לא לוותר על הסיור. בסיור עוברים בחצרו של הנסיך, שהטמין כל מיני שעשועי מים לאורחיו. נרטבים במפתיע (לא מאוד אבל כדאי שיהיו בגדים להחלפה, אם זה יום חם תתיבשו די מיד) . זה מצחיק ברמות, מפתיע, מסקרן. אחת מגולות הכותרת בזלצבורג. לא לוותר בשום אופן!
 ליד הארמון יש גן רחב ידים ובו גן שעשועים מאוד חביב, בנוסף גן החיות תמוד ואם אתם מחובבי גן החיות יש מסלול שמקשר את הגן עם גן החיות.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של justwondering
justwondering

”ארמון הלברון - אטרקציה מהנה במיוחד!“

קרא עוד

לא לוותר על ארמון הלברון!

מדובר בסיור שאורך כשעה, מעניין ומצחיק!

אל תקראו יותר מדי על הארמון כי חלק מההנאה בסיור היא גורם ההפתעה. לצערי, אני קראתי לא מעט על הסיור ועל כן הרגשתי שזה פגם לי מעט בחוויה.

לא נרטבים הרבה במהלך הסיור וזה מתייבש מהר, ככה שזה לא נורא בכלל.

תהנו!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אפי שוב
אפי שוב

”המזרקות המשעשעות בארמון הלברון - גם ביום קר ועוד כמה טיפים“

קרא עוד

רבות כבר נכתב פה על סיור המזרקות המשעשעות בארמון הלברון Schloss Hellbrun. לגנים שבהם נמצאות המזרקות נכנסים בסיור מודרך בלבד. אני אוסיף לטיפים שכבר נכתבו שהמקום מתאים לכל גיל ולא רק לילדים. אנחנו נהנינו וגם הילדים (21, 18). אפשר לבקר גם ביום קר באוקטובר. המדריכה שולטת על המזרקות וכנראה ביום חם היא מתיזה יותר מים מאשר ביום קר עם אפשרות לגשם. רוב האנשים לא נרטבו בסיור שבו היינו. היא גם שמה לב מי מנסה להימנע לגמרי מלהירטב, בכל זאת קר מאוד. המחיר 12.5 אירו. הסיור והכניסה לארמון כלולים בכרטיס זלצבורגלנד וצריך להגיע באותו יום שבו מטיילים בזלצבורג. אף שהארמון לא בתוך העיר הוא נחשב חלק ממנה והמשמעות בכרטיס היא שחייבים להיות בו ביום שמבלים בזלצבורג.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Hilad34
Hilad34

”ארמון הלבורן: חווית מים וגם גן חיות מקסים בצמוד“

קרא עוד

הביקור בארמון הלבורן הוא תיירותי מאוד אך גם חווייתי ושונה. הארמון נבנה על ידי איש דת נוצרי (ארכיבישוף) שהיה כנראה אדם שמח ומלא גחמות. הוא יצר בארמון כל מיני מערות ומזרקות נסתרות כדי לשעשע את אורחיו. אנחנו השתעשענו למדי.

נכנסים לגני הארמון רק בסיור מודרך באנגלית, שהיא לא ממש מובנת אבל זה לא ממש חשוב… העיקר הוא המזרקות שהמדריך מפעיל בדרך, מים שניתזים ממקומות לא צפויים ומבקרים שצועקים וצוחקים גם יחד בחום יולי אוגוסט – זו חוויה בהחלט מרעננת.

בצמוד לארמון יש גן חיות מטופח ומזמין. אמנם לא גדול, אך יש בו מסלול צר שמאפשר להיות ממש קרובים לחיות. כלול בכרטיס הזלצבורגלנד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של dviroos
dviroos

”ארמון Hellbrunn ו"משחקי המים"“

קרא עוד

בפאתי זלצבורג, למרגלות הר Hellbrunn, ניצבת אחוזה עתיקה באותו שם, הכוללת ארמון בן 400 שנה וגנים רחבי-ידיים. במתחם אפשר לראות הרבה ירוק, פסלים עתיקים, בריכות ומזרקות. אפשר גם להיכנס לארמון וליהנות מהחדרים המפוארים (מה שלא יצא לי לעשות), ובקרבת מקום נמצא גם גן חיות. המחיר משתנה בהתאם לכמות האתרים אליהם תיכנסו (יש מחירון מפורט באתר).

הנקודה הנחמדה והמרעננת ביותר במקום היא "משחקי המים", בהם תשתתפו אם תקחו סיור מודרך (מומלץ). כדי לא לקלקל את ההפתעה, לא אפרט (חפשו באינטרנט אם אתם סקרנים), אך דאגו לשמור את הטלפון והמצלמה יבשים בזמן הסיור… ביולי-אוגוסט ניתן לקיים את הסיור גם בערב.

אתר: http://www.salzburg.info/en/sights/fortress_palaces/hellbrunn_palace_trick_fountains/castle_trickfountains

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של מיכל ע
מיכל ע

”שעשועי מים מקסימים בגני ארמון הלבורן“

קרא עוד

סיימנו את היום שלנו בזלצבורג בסיור שעשועי המים בגנים שבארמון הלבורן (אטרקציה מס' 168 בכרטיס זלצבורגרלנד) שהחל בשעה 19:00. הסיור היה מוצלח מאוד לדעת כולנו ואחד מהדברים שהילדים הכי אהבו בטיול.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של dekelblr
dekelblr

”סיור בארמון “

קרא עוד

ביקרנו בארמון בזלצבורג ביום סגרירי וגשום, ולמרות זאת הסיור היה מקסים והצחיק את המבוגרים והילדים כאחד. המדריכה די התחשבה במשתתפים, ולא הרטיבה אותם בעת המעברים במזרקות, מה שסביר להניח קורה בימים חמימים יותר. הכניסה כלולה במחיר כרטיס הזלצבורגלנד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של מוטי ב
מוטי ב

”מזרקות הפעלולים של טירת הלברון - חוויה לילדים“

קרא עוד

ברצוני להמליץ על ביקור בגני טירת הלברון. המקום נמצא בפאתי העיר זלצבורג כ-20 דקות נסיעה ממרכז העיר. נכנסים לגנים היפים רק בסיור מודרך (באנגלית) המקום ממש מתאים לילדים בגלל מזרקות המים המיוחדות שהמדריכה מפעילה. בסיור המודרך יש מזרקות נסתרות המתיזות מים על המבקרים. זה ממש נחמד ומשעשע, הילדים מאוד יאהבו. שווה ביקור. חנייה בתשלום.

הטיפ עזר לך?

כתבות על ארמון הלברון

מתוך הבלוגים - פוסטים על ארמון הלברון

אין עדיין פוסטים על ארמון הלברון.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות