ההתנהלות באוניה מאוד הלחיצה אותי בהתחלה מאחר שלפני שנסענו היינו צריכים לעשות צ'ק אין באינטרנט ולמלא פרטים והבנתי שצריך להזמין מקום למסעדות ולהופעות כדי שיהיה לנו מקום. אז בסיכומו של דבר הזמנו לשני ערבים ,אך מסתבר שיש בופה עשיר פתוח כמעט כל הזמן כך שאף פעם אין בעיה של אוכל בנוסף למי שמפליג על הgetaway יש מסעדות שמזמינים אליהן מקום על האונייה מהיום להיום או מהיום למחר, מסעדות אל אקארט ללא חיוב נוסף. ומסעדות גורמה שבתשלום סמלי באופן יחסי (30 דולר) לסועד מתפנקים בהם. לדוגמא מסעדה יפנית בה השף עומד לידכם ומכין לכם את האוכל בצורה מדהימה ותיאטרלית, (ניסיתי וזו הייתה חוויה מהממת, אם כי אני לא נגעתי בכל מאכלי הים, יש אפשרות בחירה).

מה שכן הייתי ממליצה למי שמעוניין בחדר בריחה כדאי מאוד להזמין מקום מנסיון..אנחנו ניסינו להזמין וכל המקומות כבר היו תפוסים. לגבי הופעות אנחנו הזמנו לפני ההפלגה ובפועל פשוט לא הספקנו להגיע עקב אינטנסיביות שהייתה לנו באותו יום לה לא נערכנו. לכן עשו חישוב מתי אתם חוזרים מטיול או אם הזמנתם מסעדה בשעה מתאימה לפני ההופעה כדי שלא יתנגשו לכם דברים.

יש פעילויות לילדים במועדונים השונים. זה סופר כיף לילדים אך זה ללא כניסת הורים כך שזה מתאים לילדים שמסוגלים להישאר ללא הוריהם. ראיתי גם קטנטנים שהיו במועדונים אך בן ה5 שלי הצליח להישאר תמיד רק שעה מכיוון שאחרי שעה כל קבוצת גיל היתה צריכה ללכת עם המדריך שלה וזה אמר שהוא נפרד מהאחיינית בת ה9 שהלכה לקבוצה שלה.. בכל אופן הם מאוד מסודרים ויש ביפר שבו קוראים להורה אם יש עניין עם הילד. הם קשוחים בעניין ההפרדה עד כדי כך שלפעמים חוסר הגמישות מעצבן.

עניין סופר חשוב. מחייבים כל נוסע במשהו כמו 13 דולר טיפים ליום, זה יוצא מטורף למשפחה בסיכום כללי. לכן מה שאני ממליצה זה לחתום שאתם לא מעוניינים לשלם טיפים באופן הזה אלא לתת לבעלי התפקידים באופן אישי. בדרך זו הם מחייבים אתכם ,אך מתחייבים להחזיר הכל ביום הצ'ק אאוט . מנסיון הם באמת עושים זאת. אנחנו נתנו לחדרן שלנו טיפ שמן ובכך הסתכמו עלויות הטיפים שלנו.
 לגבי הזמנת משקאות הם מוכרים חבילות יקרות בטירוף כי כל החדר מחוייב לקנות ואי אפשר לקנות פר אדם. בדרך כלל הסוכנים שמשווקים את ההפלגות נותנים סכום מסויים לכל חדר לביזבוזים. לנו היו 200 $ לחדר וכך קנינו את המשקאות. זה יוצא יותר משתלם גם אם זה עובר את ה200$. בכל אופן אם אתם שותים ממש המון שתיה מוגזת או אלכוהול אז ביומיים שלושה הראשונים עדיין אפשר לרכוש חבילות.

טיפ אחרון למי שיש לו טיסה מוקדמת כדאי לו לקחת את המזוודות איתו לירידה מהאונייה ולא לתת לצוות להעביר לו אותן. זה מקצר את זמן ההמתנה למזוודות וכך אתם פשוט יורדים מהאונייה