כל מה שתייר צריך לדעת על השכרת רכב בניו יורק: עלויות, מסמכים, ביטוחים, כללי תעבורה, כבישי אגרה, כמו גם חברות השכרת רכב גדולות בניו יורק.

השכרת רכב באמריקה היא מסע אחר מטיילים אמיתיים וחלומם של ביטניקים ורוקנרולים רבים בליבם. לקחת רכב בחוף אחד ולנסוע לחוף אחר זה לא הרפתקה? לא תמצאו דרך טובה יותר להכיר את אמריקה. ומכיוון שאתה צריך להתחיל איפשהו, מדוע לא לשכור רכב בניו יורק? רק בגלל שהפקקים המפורסמים בעולם בניו יורק אינם בדיחה, אלא מציאות קשה. ועדיף להיפטר מהרעיון של השכרת רכב מיד בכדי לנסוע ברחבי העיר. אבל לארגן לעצמך הסעה משדה התעופה ואז להמשיך הלאה זו אפשרות נהדרת.

מחירי השכרת הרכב בניו יורק אינם גבוהים כפי שהם נראים במבט ראשון. בפרט, כאן תוכלו לשכור רכב זול יותר מאשר באותה אירופה. אתה רק צריך לפעול מראש, ולא להסתמך על סיכוי (המחיר ללא הזמנה מראש יהיה הרבה יותר גבוה).

בניו יורק, כמובן, יש רק מספר עצום של משרדים בהם תוכלו לשכור רכב. המשרדים הבאים פתוחים בכל המחוזות והפרברים: הובוקן, לונג איילנד, ג'רזי, אדג'ווטר, רידפילד. המנהיג הבלתי מעורער מבחינת מספר נקודות ההשכרה הוא ללא ספק הרץ עם כמעט מאה משרדים. לאחר מכן מגיעים Enterprise ו- Eurocar, כל אחד עם תריסר מיקומים, ואחריו Alamo, Dollar, National, Sunnycars ו- Budget. אתה יכול למצוא אפשרויות אחרות (אבל אתה צריך למצוא אותן בדיוק): כל רכב, כלכלה, תמונה, AAMCAR, אייס, השכרת רכב פרסטיז ', יתרון, תמונה השכרת רכב, חסר תשלומים ושמירת חסכון.

אם אתה נוהג ברכב בניו יורק, הקפד מאוד על היכן ואיך אתה חונה.

באופן מוזר, מחירי השכרת הרכב בניו יורק נמוכים יותר ממשרדים אירופאים מאשר של אמריקאים. ליתר דיוק, אם אתה מבצע הזמנה לא מהאתר האמריקאי .com, אלא מה"אירופאי "- .co.uk, ומעמיד פנים שאתה תושב בריטניה. טריק נוסף הוא לשכור רכב לא ישירות בשדה התעופה, אלא, למשל, בניו ג'רזי - זה יתגלה אפילו קצת יותר זול.


אם אתה נוהג ברכב ברחבי העיר, היזהר מאוד איפה ואיך אתה חונה. לדוגמא, כשאתה עומד בחניון "רק למבקרים במסעדה" XXX "והולך למסעדה השכנה" UUU ", אתה מסתכן בלהתעורר זעם של עובדים ערניים ופינוי. עלות הפינוי, בשילוב עם עלות יום חניה וגובה הקנס בגין חניה שגויה, יכולות להיות בקלות כ -300 דולר ארה"ב

תנאים כללים

לא תוכל לשכור רכב בניו יורק אם אתה מתחת לגיל 21. אם אתה עדיין לא בן 25, סביר מאוד שתצטרך לשלם סכום נוסף עבור שכר הדירה. כדי לשכור רכב בניו יורק, אתה בהחלט צריך תעודת זהות. אם תזין נהג שותף בחוזה, היה מוכן לכך שהוא יתבקש לפרטי כרטיס הבנק שלו. הפיקדון להשכרת רכב בארה"ב הוא בדרך כלל אנושי יותר מאשר באירופה.

מחירי השכרת רכב בניו יורק

מחלקת תיירים - מ 32 דולר ליום, מעמד ביניים - מ 35 דולר ליום, רכב שטח - מ 37 דולר ליום.