רוב המועדונים שתתקלו בהם בעיר אחרי הטיסה ללונדון לרוב יהיו מועדונים ששוכנים בתאטרות עבר ותחנות רכבת נטושות. רוב המועדונים בלונדון משדרים אווירה אפלה ומחתרתית בהתאם להיסטוריה שלהם: סצנת חיי הלילה בלונדון התחילה כסצנה סודית ורוויות מסתורין. בלייני לונדון כבר מורגלים בכך שהמועדונים הטובים בעיר ממוקמים בפינות היותר נחבאות וחשוכות של לונדון.

מה כדאי לדעת על הכניסה למועדונים בעיר לפני טיסה ללונדון: כרטיס יעלה לכם בכניסה למועדון בדרך כלל באזור ה10 פאונד. איך אפשר לקבל הנחה? בחלק מהמועדונים ניתן להזמין כרטיס מראש בתעריף מוזל באחרים הכניסה עד לשעה מסויימת היא בחינם מומלץ לתכנן מראש לאיזה מועדון הולכים ולברר את העניין. הנה 2 מהמועדונים המומלצים על ידינו לטיסה ללונדון, ההמלצות האלה לא מחייבות וכדאי לבחור את המועדונים שאתם רוצים ללכת אליהם אחרי טיסה ללונדון לפי סוג המוזיקה והקהל האהובים עליכם.

טיסה ללונדון - המועדונים שאנחנו הכי ממליצים עליהם:

333:
 אומנם בזמן האחרון המועדון איבד מעט מן היוקרה שלו אבל עדיין הוא נחשב לאחד המועדונים הטובים בעיר, ומוקד משיכה לרוב התיירים בעיר אחרי הטיסה ללונדון. מומלץ מאוד לשקול ביקור במועדון אחרי הטיסה ללונדון. האפשר לשמוע כמעט כל סוג אפשרי של מוזיקה בתוך המועדון יש בו שלושה רחבות ריקוד שבכל אחד מהם סגנון מוזיקה שונה כמו כן במהלך ימות השבוע מופיעים במועדון אמנים שונים.

Crosica studios:
 מדובר על מועדון מעוצב לעילא ולעילא שמשדר שילוב של אווירה מצוחצחת ומאורגנת יחד עם עיצוב מחתרתי ואפל זה הרושם שאתם תראו ברוב המועדונים בעיר אחרי הטיסה ללונדון יחסית למועדונים אחרים המועדון נמצא במיקום קל נוח ונגיש במרכז העיר מה שיכול להקל בעבור חלקכם על ההגעה אליו אחרי הטיסה ללונדון ההתמחות של המועדון היא מוזקית אלקטרו והוא מהווה מוקד משיכה לקהל האיכותי של הלונדונים שיוצאים למועדונים יותר בשביל המוזיקה ופחות בשביל פוזה ויוקרה למיניה מומלץ בחום.

EGG:
 אם יש בלונדון מועדון שעונת הקיץ שייכת לו זה המועדון הזה. המועדון מעוצב בצורה מאוד מיוחדת כך שתוכלו לראות מהמרפסת ומהגן שלו את הזריחה בשעות הבוקר, גם במועדון הזה רוב המוזיקה היא מוזיקת אלקטרו שמנוגנת על ידי טובי האמנים באירופה .ישנם גם סגנונות שונים של מוזיקה וצריך לבחור את היום שאליו יוצאים למועדון בשביל לדעת על איזה סגנון מוזיקה תיפלו בדיוק.