יצאנו לטיול ברומניה בקיץ עם 4 ילדים (2,5,8,11) וסבא סבתא. יחסית הלכנו לפי המומלצים שכבר מפורסמים כאן אז אנסה למקד את התובנות שלנו מהטיול –

יום 1: טיסה והגעה לדירה בסינאיה. היה עיכוב בטיסה אז ממש נשרף לנו כל היום.

אזהרה- להתרחק מהשכרת הרכב של klass wagen שירות בעייתי ביותר. לא מומלץ. לצלם כל פיפס שרק אפשר כי בסוף כשהחזרנו הם מצאו שריטה פיצית בתוך הפנס והקפיאו את כל הדמי השתתפות.

טיפ- לקנות כרטיס סים מקומי. משתלם מאוד ועובד סבבה. לקחנו את ההמלצה מכאן באתר ובהחלט יצא שווה.

יום 2: הלכנו לפארק מגלשות הרים בסינאיה. יש גם טרמפולינות, חץ וקשת ואבובים. נהננו מאוד. לא מדהים אבל חמוד מאוד ולא יקר.

אחכ עלינו ברכבל בסינאיה עד לפסגה- התכוונו להביא סוודרים אבל אנשים שהיו לפנינו אמרו שלא קר אז השארנו באוטו. בפועל היה קפוא וחבל. נוף יפה.

יום 3: ארמון פלאש, קנינו תותים ופטל ונהננומעך שפת הנחל. היה תורים מטורפים ומשום מה כשיצאנו לא היה בכלל אנשים. אולי שווה להגיע בצהריים.

הסתובבנו בסינאיה בפארק עירוני חמוד ומקסים עם אופניים להשכרה, מכוניות קטנות, אומגה קטנה וסירות בשלט רחוק. נחמד מאוד עם הילדים

יום 4: מסלול שבע הסולמות. שווה ומעולה ביותר. לא לפספס.

יום 5: פארק החבלים בבראשוב. לאחד הילדים לא היו נעליים סגורות אז קפצנו לקנות בדקאתלון. מחירים סבבה. נעליים טובות. הפארק מאוד מוצלח עם מגוון לגילאים השונים.

יום6: שבת בבראשוב.

הזמנו אוכל וחלות במסעדה הכשרה. לצערי לא יכולה להמליץ. לא טעים ומאוד יקר.

יום 7: רכבל פיואנה בראשוב + דינו פארק. הרכבל הרבה פחות מוצלח מסינאיה. אין ככ מה לעשות בפסגה . אין טיפה של צל ואנחנו היינו ביום חם. אז נוף יפה אבל חוויה עם טעם לפגם.

דינו פארק בשבילנו היה מעולה. מאוד מתאים לילדים. אבל למי שהיה בלונה פארקים בארצות הברית או משהו בסגנון לבוא מראש בציפיה למשהו חביב וחמוד ומהנה לילדים. אבל פשוט יותר. הסרט תלת ממד לא יקר אבל לא מוצלח. צבעים דהויים מאוד ואיכות נמוכה.

יום 8: יום אחרון נוסעים לבוקרשט. מוזיאון הכפר – לא חובה בכלל. השכרת סירות באגם שצמוד- עולה 10 ליי לשעה לארבעה אנשים. אז סבבה. שידרג את הביקור.

טיסת ערב.

בקיצור הכי מומלצים- פארק שבע סולמות, פארק חבלים בבראשוב, רכבל סינאיה.

תהנו.