אודי מאירי - תכנון טיול בויאטנם ”פגישת ייעוץ מאירת עיניים - לפני שעטים עליך כל הספקים !“

טסנו משפחה באורטובר לוייטנאם לטיול הכי טוב שהיה לנו בחיים עד כה. בתחילת הדרך פנינו לספקים שקפצו עלינו כמי שמוצא שלל - כל אחד ניסה לדחוף את המלונות שלו או שירותי התיירות שלו בטוענה שזה הכי טוב או הכי נכון ושהוא יודע טוב מכולם. בעיקר חברה אחת שמומלצת כאן משום מה אינספור פעמים ושבתכלס בדיעבד גילינו שממש ניסו ממש להונות אותנו במחיר ובשירות.

בסופו של דבר כולם מוכרים די את אותו דבר והפכנו למבולבלים ועם חששות שווייטנאם ממוסחרת שהרי כולם עושים את אותו דבר. החלטנו לרדת מווייטנאם ולטוס ליעד אחר עד שפגשנו זוג חברים שהמליץ לנו ללכת לפגישת ייעוץ אצל אודי מאירי.

החלטנו שאין מה להפסיד והגענו לאודי לפגישה. מצאנו וייטנאם אחרת שלא הכרנו ומישהו שישב מולנו הקשיב לנו והתאים לנו את המסלול לעונה ולמי שאנחנו. נטול אינטרסים כי בתכלס הוא לא מוכר לך את שירותי התיירות. הסביר לנו על המלונות, איפה כדאי ומה טוב ומה פחות, המליץ על אטרקציות מיוחדות ומסעדות מיוחדות. הסביר למה עדי אזור אחד על אחר בגלל עונה והתאים את הטיול גם לילדים.

הוא הסביר מרחקים וזמני נסיעות מה שאף אחד לא ממש ציין בפנינו וכשיש ילדים זה דיי קריטי.

אודי הסביר איך לעשות מקומות מתויירים טוב יותר אבל בעיקר מתמחה באזורים פחות מתויירים שאין מה לעשות שם פגשנו וראינו וייטנאם של פעם מה שהיה מדהים!

הוא הסביר לנו איפה אפשר לבד ואיך ואיפה חייבים עזרה והשילוב היה מנצח.

בסוף כשהייתה תכנית מוכנה אותה הוא ערך לנו באנגלית פנינו לספק מקומי וקיבלנו הצעת מחיר אותה הספק המקומי הפעיל בדיוק כמו שרצינו.

פגישה מאירת עיניים שעושה המון סדר בבלאגן ובולמת מלכודות של ספקים מקומיים.

מומלץ מאוד מאוד.

לכל המידע על ויאטנם
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות