קלאב מד איים לה פלאן ”סקי בלה פלאן - קלאב מד עם ילדים“

חזרנו שלשום מחופשת סקי משפחתית (זוג הורים וילד בן 4.5) בלה פלאן, קלאב מד איים לה פלאן. בחבילה של קלאב יש 5 ימי שעורי סקי לכל הרמות כולל ילדים. כמו כן, יש אופציה של מיניקלאב לילדים מגיל 4 ועד 11. משהו חשוב שלמדנו, זה שצריך להביא את הילד בבוקר ולאסוף בערב ולא לבדוק מה שלומו בארוחת צהריים, בהחלט יודעים לתת להם אוכל ולהלביש לסקי. בבדיקת הצהריים קיבלנו מנה נוספת של בכי.

המדריכה של הילד דיברה רק צרפתית ומעט אנגלית, שלא בדיוק עוזר לילד כל כך קטן. לקראת הסוף למדה מספר מילים בעברית. אבל למרות הקשיים בתקשורת הילד למד לגלוש ונהנה מאוד בגלישה משותפת איתנו ביום אחרון. יש הרבה אוכל, בכל ערב סוגים שונים - מאכלי ים, בינלאומי, מסורתי, גורמה וכו'. בר עם שתיה קרה וחמה במהלך כל היום. החדרים במלון ממש קטנים, אבל לא מבלים שם יותר מדי זמן. יש סוג של אפרה סקי-מוזיקה, נשנושים ושתיה כשחוזרים. בערב יש הופעה לילדים ומסיבה למבוגרים יותר.

צוואר הבקבוק זה מעליות - עמוסות, אטיות, השכרת סקי גם איטית, אבל עושים את זה רק פעם אחת. לקחת ציוד לא בקלאב עולה פחות. היה מזג אוויר ממש טוב, כמעט כל לילה ירד שלג, היה קר, אבל לא קפוא. לטעמי לא עמדנו יותר מדי בתורים לרכבלים וגם המסלולים לא היו עמוסים מדי.

בשבילי זו הנסיעה המאורגנת הראשונה ובתור אופציה משפחתית, ככל הנראה, נשקול אותה שוב.

לכל המידע על לה פלאן צרפת
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות