טיסות בבודפשט ”טיסה עם בלו בירד (ישראייר) - לא ממליצה בשום אופן“

התחלנו בזה שבחרנו טיסה לפי שעות הטיסה הנוחות לנו (דרך חברת בליק). לאחר ששילמנו, ימים מספר לפני הנופש, הם שינו את שעות הטיסה כך שהיום האחרון נהרס לנו לחלוטין (הקדימו את הטיסה במקום בשעה 19:30 לשעה 15:00). לאחר השינוי ביקשנו להאריך את הנופש ביום (ואפילו אם צריך לשלם על שינוי הטיסה), אך לא ניתן היה.

טוב, הגענו ליום הטיסה בהתרגשות… לאחר שישבנו במטוס הסתבר שיש עיכוב וחיכינו שעה וחצי בתוך המטוס. העיכוב נבע מעודף משקל, רק שכחו להגיד לנו שבשביל לפתור את זה הם פשוט השאירו את המזוודות של חצי הנוסעים בארץ!

הגענו לבודפשט ושם גילינו (לאחר כשעה) שאין מזוודות, קור כלבים בחוץ ולרובנו הבגדים החמים במזוודות. הם הודיעו שהמזוודות לא יגיעו אלינו למלון, אלא עלינו לבוא לקחת אותן משדה התעופה בחצות! ולשם כך יש למלא טפסים, תארו לכם, כשישים אנשים מנסים למלא טפסים כאשר שתי פקידות מסכנות רוצות לעזור אך אין להן יכולת כי יש רק שני מחשבים.

חלק מנוסעי המטוס הגיעו לקחת את המזוודות בחצות אך המזוודות עדיין לא הגיעו כך שהם חזרו למלון ושוב למחרת נאלצו לנסוע לשדה התעופה (כחצי שעה נסיעה וכ-120 ש”ח לכיוון אחד). אנחנו ביקשנו מצוות המלון שיעזור לנו והם דיברו עם שדה התעופה וסידרו לנו נהג שיביא את המזוודות כאשר הן ינחתו בבודפשט.קיבלנו אותן למחרת בערב. נשארו לנו יום וחצי לבלות בבודפשט עם המזוודה ועם הבגדים החמים שהבאנו מהארץ. מיותר לציין שזה לא היה תענוג.

בדרך חזרה ״רק״ עשרים מזוודות נשארו בבודפשט ולא הגיעו איתנו במטוס. אני לא יודעת אם החברה שלחה את המזוודות לנוסעים או שגם בארץ הם נאלצו לבוא לאסוף את המזוודות מהשדה.

לכל המידע על בודפשט הונגריה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות