מסלול חד יומי בבוהול ”יום כיף בבוהול“

החיים פשוט קלים בפיליפינים, יום אחד אתה יכול לצלול ל-40 מטר ולאחר שעה קלה אתה על פסגת הר שמשקיף לאתר הצלילה.

בוהול אי מדליק ויכולים להיות בו שבוע אבל לי אין כסף מיותר אז החלטתי לנסות לראות הכל בחצי מחיר.

יום חמישי אני מגיע לנמל מספר 1 בסיבו וקונה כרטיס הלוך חזור ליום שישי ב-6 בבוקר וחזרה ב-5 וחצי בערב, הסירה של Ocean Jet במחיר מצחיק של 420 פיזו הלוך חזור! היה מבצע ואני מאושר.

יום שישי 5.30 בבוקר אני מגיע לנמל והסירה עוזבת בזמן. בבוהול יש בחור נחמד בשם ראנדל, מקומי שמשכיר אופנועים (טלפון למטה). 3 שנים שאני מכיר אותו והבחור לוקח 500 פיזו לאופנוע ויעשה הנחה למי שמעונין. הגעתי לבוהול אחרי שעתיים בדיוק מדהים לפיליפנים. ראנדל מגיש את האופנוע ואני בדרך לקורולה, למה קורולה? כי שם ביער בשמורה היחידה בבוהול ניתן לראות את הטרזיאר בטבע! שלא ימכרו לכם לוקשים במקומות אחרים, אל תתנו יד לכל מני אנשים ששמים את הטרזיאר בכלוב 5 על 5!

20 פיזו זה כל הסיפור והמדריך היה פשוט אדיב ונחמד מאוד, אני אישית מאוד מרוצה מהמקום וזה היה הביקור השלישי שלי שם.

מקורולה המשכתי ללובוק, נסיעה של 30 דקות ואז עוד 40 דקות לגבעות השוקולד, דמי כניסה 50 פיזו ונוף פשוט מגניב. למי שאוהב פרפרים יש גם מקום קטן לפני הגבעות. חזרתי שוב ללובוק, לא עצרתי לשייט על הנהר כי האוכל לא היה משהו בפעם הקודמת. נסעתי לראות את הכנסיה הראשונה מאבן בפיליפינים, 1565 לספירה, 30 דקות מלובוק לכוון טאגבילרן, 6 קמ לפני העיר. בערך בשעה 2 הגעתי לקניון בטאגבילרן, אוכל סבבה ומלא זמן להנות מהמזגן אחרי יום נסיעה בשמש חחח

4.30 הגעתי חזרה לנמל והחזרתי את האופנוע לראנדל. בשבע הגעתי חזרה לסיבו בדיוק בזמן לארוחת הערב.

1300 פיזו זה כל הטיול, לא לשכוח לקחת הרבה מים.

לכל המידע על בוהול פיליפינים
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות