חברת אנדר איסלנד ”16 ימים באיסלנד באוגוסט - טיול עצמאי עם רכב 4 על 4 “

טילנו 16 ימים באיסלנד, הורים וילד בן 14, טיול עצמאי עם רכב 4X4. הטיול תוכנן ואורגן על ידי גיא בצורה טובה מאוד. למעט מלון אחד ב-Hella, כל בתי האירוח או בתי המלון היו בסטנדרט המצופה כפי שהובטח מראש. כל הפעילויות האופציונאליות תואמו לשעות המתאימות כך שהשתלבו יפה מאוד בלוח הזמנים של הטיול. למעט יומיים בצפון, כל יתר הימים נוצלו בצורה מייטבית מהבוקר עד שעות הערב המאוחרות.

אני ממליץ לבדוק כאשר לוקחים את הרכב את מצב גלגל הספר. שלנו היה מפונצ׳ר מה שהתברר רק בדיעבד, וכשהיה צורך בגלגל נותרנו עם שני גלגלים מפונצ׳רים. יצרנו קשר עם הקו החם של Enother Icland והם קישרו אותנו להרץ והנושא טופל אבל עדיין ביזבז לנו כמה שעות וחבל.

גיא היה מאוד קואופרטיבי החל מתכנון הטיול לפני חצי שנה ועד לסיומו בשבוע שעבר. כל שאלה או בעיה שצצה בתקופה שלפני הטיול טופלה בסבלנות רבה על ידי גיא. בהחלט ממליץ להשתמש בשרותיו לתכנון טיול באיסלנד.

כמה המלצות שאינן קשורות למארגן הטיול (לא לוותר על רכב 4X4 טוב, נעלי הליכה אטומות למים חובה, מעיל גשם חובה, לנו גם הייתה צידנית ברכב ששכרנו בריקיאוויק שחוברה ל-12 וולט באוטו והייתה מאוד שימושית) .

לכל המידע על איסלנד
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות