אודי מאירי - תכנון טיול בויאטנם ”פגישת ייעוץ ובניית מסלול - לפני שהספקים מנסים למכור לכם משהו“

אסיאטיקה, רוז, במבו, סוסו וגם ניסים לכולם פניתי וכולם שלחו לי פחות או יותר את אותו המסלול.

כולם שלחו לי למעשה תכנית שטאנץ אחידה וכשניסיתי טיפה לצאת מהמסלול הרגיל כולם שיכנעו אותי שאני עושה טעות. אמר לי אחד הסוכנים “ אם כולם עולים לסאפה אז כנראה שיש סיבה”. הוא רק שכח להגיד שהסיבה היא תופעת העדר או שפשוט זה זול וקל להגיע או שיש שמחפשים קניות ומסעדות לתיירים וזה מתאים להם.

אנחנו רצינו לצאת משביל התיירות הקלאסי ולעשות משהו שמתאים לנו ולא משהו שמתאים לכולם. הרגשנו שכל הספקים בלא יוצא מן הכלל פשוט עטים עלינו בניסיון לצוד אותנו ולמכור לנו ולא בניסיון לעזור לנו.

ניסינו דרך הפייסבוק והמלצות מטיילים ואז התבלבלנו עוד יותר. לשאלה כמו ממליצים על רכבת או לא ענו לנו- כן רכבת, לא רכבת, היה זוועה, היה אחלה, רק אוטובוס, וואן ואז גם נכנסים כל הסוכנים לנסות למכור וואן בטענה שרכבת זה נורא.

אחרי חודש של חפירה באינטרנט, בקבוצות ומול ספקים נשארנו מבולבלים יותר.

בהמלצת חבר מהעבודה הגענו לאודי ובפגישה אחת של 3 שעות ידענו מה שלא ידענו אחרי חודש - איפה לישון, מה לעשות, איזו ספינה, מסלולים לא ממוסחרים ופשוט סדר אחד גדול במה שקורה ומה יש.

אודי לא סוכנות טיולים ולכן לא ניסה למכור לנו שום דבר ופשוט ענה באובייקטיביות מדהימה על כל שאלה או התלבטות. הציג את העובדות כפי שהן ונתן לנו להבין ולדעת להחליט מה כן ומה לא מתאים לנו.

בסוף הפגישה לקח את כל הממצאים ובנה לנו תכנית מסודרת ומדויקת לנו.

את התכנית לקחנו לספק מקומי שתמחר והפעיל מה שצריך, כשבהמלצתו של אודי עשינו חלק בעצמנו וחלק בעזרת הספק המקומי.

מיותר לציין שהיה לנו אחד הטיולים היותר נכונים וטובים בטיול. ווייטנאם מדהימה אם עושים אותה נכון.

לכל המידע על ויאטנם
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות