קלאב מד ואל טורנס סנסנשיינס ”גם השנה- שבוע מדהים בקלאב מד (אתר סקי בואל טורנס)“

השנה חיפשנו אתר גבוה לחופשת הסקי השנתית שנקבע לשבוע האחרון של מרץ ואכן תנאי הגלישה היו מצויינים.

מדובר במלון גדול, חדש ומודרני. גם חדרי הקלאב הבסיסיים גדולים ומרווחים עם הרבה אור. מומלץ להתרחק מקומה 4 (קומת הבר והדיסקוטק) . ביקשנו אזור שקט בעת ההזמנה, קיבלנו קומה 7 (מתוך 12) והיה מצויין. השתמשנו במדרגות כדי לחסוך מעלית אחת (החלפה בקומה 4) .
 האתר שופע מסלולים לכל הרמות. המדריכים של Esf מדהימים, דוברי אנגלית טובה ושיעורי הסקי היו מעולים לכולם. חדר הסקי גדול ומרווח. סקי אין/סקי אוט – למתחילים זה תלוי בתנאי השלג. את הציוד הזמנו כרגיל מחוץ לקלאב וחסכנו מאות יורו.

האוכל בחדר אוכל הראשי (קומה 1) היה מצויין. פעם ראשונה שגם לא נתקלנו בתופעה של קלקול קיבה אצל אורחי המלון. אופציה לארוחת צהריים קלה יותר קיימת בקומה 3 שכללה מנות אישיות של המבורגרים, סלטים, סנדויצ'ים, מרקים וקינוחים מצויינים. בערב המקום הופך למסעדת גורמה למי שאוהב את הקונספט. צריך להזמין יום קודם החל משעה 17:00 ויש תור. האוכל היה בסדר, לא מדהים אבל בני הנוער שלא שבעו המשיכו להשלמות של ארוחת ערב בקומה 1.
 הצ'יף של הקלאב- Jean Pierre, בחור מקסים, מלא אנרגיות ונמצא בכל מקום. אין ספק שהשפעתו על הצוות ניכרת ובמקום יש אוירה של חגיגה כל היום.

השבוע שלנו הסתיים בשבת ה- 1 באפריל שהסתבר שהוא מועד תחילת הסיילים. מדובר בהנחות של עד 50% וכדאי לנצל לשדרוג ציוד הסקי. לא לשכוח לקחת טפסים ל- Tax Refund. קיבלנו רק 13% החזר ולא 18% כי טסנו מג'נבה והרכישה היתה בצרפת. זו הפעם הראשונה בואל טורנס והפעם השישית בקלאב מד. אין ספק שהאתר והקלאב כאן לוקחים בגדול.

לכל המידע על ואל טורנס צרפת
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות