מסלול עד שבוע בקונמינג ”איך להגיע באוטובוס מקונמינג ל-Dongchuan Red Earth ,红土地“

טיול של יומיים, לאזור נוף יפיפה צפונית לקונמינג. כאן אפרט איך מגיעים עצמאית. כמובן שכל מדריכי הטיולים והסוכנויות מציעים טיול ברכב לאזור - לא זול בכלל אבל משתלם אם שוכרים ואן ומדריך לשישה אנשים. אנחנו היינו זוג והרכבנו טיול עצמאי שעבד מצוין.

אוטובוס לאזור יוצא בבוקר מתחנת האוטובוסים הצפונית של קונמינג. נתין להגיע במטרו, באוטובוס או במונית. המרחק ממרכז העיר (אזור האגם הירוק) - כחצי שעה לפחות, בלי פקקים.

נכנסים לבנין הראשי, פונים לעמדת הכרטיסים בצד ימין אחרי הכניסה. ניתן לקנות כרטיס באותו יום ואין צורך להזמין מראש. בבוקר יש שני אוטובוסים שיוצאים מקונמינג אל Fǎzhě, 法者, ב 7:50 וב 8:30. מחיר כרטיס 43 יואן. ממשיכים לכיוון איזור היציאה של האוטובוסים - בדרך עוברים בידוק בטחוני. מייד אחרי הבידוק פונים ימינה והולכים לכיוון חלונות שקופים שדרכם רואים את מגרש החניה של האוטובוסים. מראים את הכרטיס לסדרן, יוצאים מהבנין והוא יכוון אותכם אל האוטובוס הנכון (במקרה שלנו- ימינה כמעט עד הסוף). על האוטובוס יש רישום ברור (בסינית כמובן) של היעד. הראו לנהג את שם ההוסטל שלכם והוא כבר ידאג להוריד אותכם במקום הנכון. האוטובוס עוצר המון מעלה ומוריד נוסעים, חבילות, תרנגולות וכל טוב. נסיעה ברכב לוקחת כשלוש שעות- באוטובוס עם כל עצירות המשלוחים לפחות חמש שעות.

מומלץ להזמין מקום לינה יום לפני ולעדכן באיזה אוטובוס תגיעו. לבעלי ההוסטלים יש קשר טלפוני עם נהג האוטובוס. אין בעיה לארגן רכב שיקח אתכם לכל נקודות התצפית במקום הלינה גם יזמינו לכם כרטיס חזור- צריך לעשות זאת ערב לפני. ניתן להספיק סיור זריחה ועדיין להגיע בזמן לאוטובוס חזור (בסביבות 9:30).

לכל המידע על קונמינג סין
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות