מסלול חד יומי בפרת' ”האי רוטנסט“

הצעה לטיול יום מצוין מפרת : תזמינו כרטיסים מראש באחת מסוכניות הנסיעות או האכסניות בעיר עבור מעבורת שתקח אותכם מפרימאנטל לאי רוטנסט. השייט אורך כ45 דק` במעבורת גדולה שלא מרשים כל כך להתנועע בה בזמן הפלגה. נסיעה הלוך חזור לסטודנטים עולה סביב 45$, כדאי לעלות על ההפלגה בבוקר המוקדמת ( 7:30 ,9:30 ) כדי שיהיה לכם מספיק זמן להנות מהאי עד 16:00 בהפלגה האחרונה . 

באי עצמו קחו מפה טובה ממרכז המידע ותבררו את זמני האוטובוסים בתחנות השונות. כדאי לעשות מספר מסלולי הליכה באי ולראות את האטרקציות הנמצאות בו . למשל אפשר לעשות הליכה מהיישוב באי לכיוון בריכות המלח ונק` התצפית Vlamingh . משם תראו את רוחבו ואורכו של האי והים הכחול המקיף אותו. הרחק באופק פרמנטאל ופרת. אפשר להשכיר אופניים באי ובקלות לנסוע לכל האתרים המופיעים במפה. מי שרוצה לגלוש, לשחות או אפילו לצלול יכול לעשות זאת כי הים יחסית לא קפוא ובמקום נמצאת אחת השוניות הדרומיות בעולם.

האטרקציה המרכזית היא קנגורו הקואקה שהם בעבר נחשבו למין של חולדה מקפצת (מכאן השם רוטו ) אבל התברר שזה מין ננסי של קנגורו חמוד שהצליח באי להימלט מטלפיהם של השועלים והחתולים . הכי קל לראות אותם בשעות אחה``צ , אז הם יוצאים מהשיחים ומריחים כל פיסה של אוכל שיש לכם . 

לכל המידע על פרת' אוסטרליה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות