מסלול חד יומי בקייפ טאון ”מסלול מקייפטאון לקייפ התקווה הטובה“

אומנם רק כ – 70 קילומטרים מפרידים בין קייפטאון לקייפ התקווה הטובה, אך מסלול הנסיעה איטי ברובו וניתן להנות מכמעט יום שלם של טיול. אנחנו יצאנו בבוקר והתחלנו את היום ב Hout Bay שם עשינו שייט לאי כלבי הים. הבחנו שחוף הים שליד הנמל הוא חוף עם חולות לבנים. אם היינו עם ילדים, סביר להניח שהיינו עושים שם עצירה לשעה/שעתיים של השתובבות.

משם המשכנו דרך Chapmans Peak. זהו מסלול נופי יפהפה שמזכיר מאוד את כביש מספר 1 בארצות הברית. ניתן לעצור לתצפיות לצד הדרך אבל לשים לב שהרוחות מאוד חזקות. העצירה הבאה הייתה בשמורת הפינגווינים ב Simon's Town. שם השמורה הוא Boulders Beach. הכניסה לשמורה בתשלום. הרוחות באזור חזקות. ביום שבו היינו, נדרשו משקפי שמש כדי להגן על העיניים מהחול. ליד החניון יש גלידריה. אפשר לאכול גלידות או לשתות מילקשייקים טעימים. מכיוון שהשעה בשלב זה היא כבר שעת צהריים, מומלץ למצוא בסיימונ'ס טאון מקום לאכול ארוחה קלילה.

משם הדרך לקייפ התקווה הטובה כמעט וללא עצירות. ראינו שיש בדרך יקבים בהם ניתן לעצור לטעימות וחוות יענים, אבל אנחנו לא עצרנו בדרך חזרה ונסענו ישירות לקייפטאון. עצירה אפשרית בדרך היא בחוף Muizenberg המפורסם אליו מגיעים רבים לבילוי נינוח.

לכל המידע על קייפ טאון דרום אפריקה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות