מידע חיוני נוסף בויסיאס ”אוסלוב (כרישי לוויתן) - מידע כללי“

הגעה: לוקחים אוטובוס ל-South Bus Terminal בסבו סיטי. האוטובוס עולה כ-150 פזו. נסיעה של כ-3 שעות. לרדת ב-oslob Public market. זה 10 דקות נסיעה מאתר הצפייה בכרישים (tan awan) אבל יש באזור מספר גסטהאוסים ומסעדות, בניגוד ל- tan awan שאפשר להשיג רק חטיפים מהקיוסקים. ישנו בGunner's lodge על הכביש הראשי (420 פזו לחדר עם מאוורר, שירותים ומקלחת משותפים, בלי ויי פיי). שווה לבדוק גם את Payag ni sebastian שנמצא על החוף ויש להם בריכה וויי פיי והחדרים עולים בערך 1000 (הצלחנו להוריד ל-800).

באוסלוב אין כמעט מסעדות תיירים ואפשר לאכול בעיקר במסעדות מקומיות. המסעדה הנורמלית היחידה שמצאנו היא Buddy's resto bar, טרייסיקל מהשוק 8 פזו לאדם. יש באזור המסעדה כמה גסטהאוסים.

המחירים לראות את הכרישים: צפייה מהסירה בלבד: 300-500 פזו (לא מומלץ כי רואים בעיקר את הראש שלהם מציץ), שנירקול: 1000 (הכי מומלץ!), צלילה: 3600 (לא מומלץ כי הכרישים בגובה המשנרקלים). כל החוויה מוגבלת ל30 דקות שנמדדות מרגע שראיתם את הכריש הראשון. אם רוצים לשכור מצלמה תת מימית, באתר הצפייה יציעו לכם ב-500 פזו. השעה המומלצת לצפייה בכרישים היא באזור 8 בבוקר (טוענים כי האתר נפתח ב-6 אך לוקח זמן לאסוף כמות. יכולים להגיע יותר מעשרים כרישים.) אחרי ארוחת הבוקר שכרנו הסעה למפלי Tumalog היפים. לא כדאי לנסות להגיע לשם ברגל. נראה לי שעדיף לשכור אופנוע שיכול להביא אתכם כל הדרך למפלים. אם בכל זאת תגיעו עם רכב, תוכלו לשכור בדרך חזרה אופנוע שיעלה אתכם את העלייה התלולה מאוד שבסופה יחכה לכם הרכב (20 פזו).

לכל המידע על ויסיאס פיליפינים
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות

הזמנת חופשה לויסיאס

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם