באדג'ט בשדה התעופה של דבלין ”השכרת רכב בדבלין - זהירות ועירנות נדרשת“

שימו לב לקבוצת הרכב ששוכרים, אני שכרתי קבוצת אקונומי והרכב היה טויוטה קורולה או דומה לה (הם כמובן לא מתחייבים לרכב אלא לקבוצה) וקבלתי אופל קורסה. כאשר אתה נוחת בשדה”ת מעלים אותך על הסעה שלוקחת אותך למשרדיהם (הם עובדים במשותף עם אוויס), בעת ההשכרה הם מורידים לך 90 יורו מהכרטיס ומבטיחים שיחזירו כשתחזיר מיכל דלק מלא.

חשוב מאוד לציין כל דבר כשמקבלים את הרכב כי בהחזרה הסיפורים לא מעניינים אף אחד. לנו היה חסר המדף של הבגאז' ברכב וחזרתי ולמרות שאמרו לי שאין בעיה דרשתי שירשמו את זה, לפני ההחזרה 2 ק”מ מהשדה תדלקתי את הרכב.

כאשר החזרתי להם נכנסתי למשרד עם הניירת ואז אומרים לי שמחייבים אותי ב-77 יורו על המדף ועוד 19 יורו על חוסר בדלק, מיד העמדתי את הפקיד על “טעותו” והראיתי לו שיש נציג שלהם שאישר את החוסר הזה. כ”כ טענתי בתוקף שתדלקתי ממש לפני שהחזרתי את הרכב ובקשתי לצאת ולהראות להם אבל הרכב כבר נלקח והם טענו שהיה חסר דלק, אז פשוט שילמתי ויצאתי מתוסכל. אנא הזהרו, אולי זאת שיטה שם.

חשוב לומר שלמרות שקבלתי רכב קטן בדיעבד לא הצטערתי מכיוון שחלק מהדרכים שם צרות מאוד ואם נוסיף לזה את הנהיגה בצד ההפוך זה אולי עדיף.

לכל המידע על דבלין אירלנד
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות