מסלול עד שבוע בבטאד ”מסלול טיול מבנאווי לבטאד“

הטרק- נתחיל מזה שלא צריך מדריך! הדרך ברורה, גם אם לא בטוחים לוקחים את הדרך היותר סלולה ובדרך כלל יש גם את מי לשאול. נמשיך לזה שיש להביא אוכל למהלך היום עד שמגיעים לכפרים, ועדיף לקנות הרבה מים מראש כי בטיול עצמו יקר, ציוד גשם גם חשוב ומפה מה"טוריסט אינפורמיישן" בכפר עצמו. מתחילים בצומת איוון גיד (טרייסיקל ב-150 לאדם). בדרך הנהג יכול לעצור בנקודות תצפית מדהימות הטרק קל וקצר (שלושה ימים) כנראה שאחריו תשבעו שלא תעלו ותרדו יותר מדרגות בחיים.

פולה: הכפר הראשון שבו אפשר לישון מנקודת ההתחלה הוא ממש קטן ויש בו רק גסטהאוס אחד. האוכל שם ממש טעים! הוא פיצי פיצי ואין שם כלום! לפני הכניסה לכפר עוברים על גשר ומפל, אפשר לרדת ולהתרחץ שם זה ממש נחמד. כשתגיען לכפר אם תרצו לישון שם- תסמנו לתושבי המקום שאתם מחפשים גסטהאוס והם כבר יראו לכם את הדרך. ההליכה מאיוון גיד לכפר פולה הוא 4.5 שעות.

קמבולו: הכפר שנמצא לפני באטאד ואחרי פולה, ניתן גם להגיע אליו בטיול יום הלוך חזור מבאטאד. כפר קטן ומהמם! יש שם נהר שעובר מתחת לכפר וכיף להתרחץ שם, כל ילדי הכפר רוחצים שם ומשתוללים.. האנשים פשוט מקסימים. יש שם כמה מקומות לישון בהם כשכולם מציעים את אותו הדבר פחות או יותר. בקמבולו גם ישנה קנטינה בבית הספר וניתן להשלים שם ציוד/ מים לפי הצורך. ההליכה מפולה לקמבולו אורכת כ-3 שעות.

מקמבולו תמשיכו לבתאד הליכה שאורכת כ-3 שעות. הליכה מדהימה שעוברת בין הטראסות. ניתן לראות את המקומיים עובדים בטראסות במשך שעות רבות. אל הנוף המתגמל ביותר הוא באמפי של בטאד. אחרי עליה מעט תלולה תגיעו לקצה העליון של בטאד ותהנו מנוף עוצר נשימה! תהנו תצטלמו- ואז תבינו שבכדי להגיע לגסט האוס תצטרכו לרדת את כל הטרסות ולעלות אותם אל הצד השני.

לכל המידע על בטאד פיליפינים
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות

הזמנת חופשה לבטאד

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם