פארק המים ת'רם ארדינג ”פארק המים תרמה ארדינג ליד מינכן - עם דגש על משפחה וילדים“

פארק ענק מסודר להפליא קרוב מאוד למינכן. אנחנו בילינו שם את היום האחרון לטיול וישנו בלילה שלפני בחניון הקרוואנים הסמוך (2 דק'' הליכה) .

הגענו עם שני ילדים קטנים ממש בפתיחה בשעה 10:00, למי שישן בחניון ליד, בכניסה למרחצאות יש מאפייה שנפתחת ב8 ושימושית לארוחת הבוקר.

יש אפשרות לכרטיס ליום שלם סביב 34 יורו אבל הכי משתלם אם באים לכמה שעות לקנות כרטיס ל-4 שעות ואז אח”כ מוסיפים כל שעתיים לפי הזמן בו יוצאים ומשלמים רק כמה יורו תוספת על כל שעתיים נוספות. יש שעון כזה על היד שמקבלים ומשלמים איתו על הכל בפנים (אין צורך להסתובב עם תיקים ומזומן כי הכל נכנס ללוקרים ממוספרים לכל אחד לפי הצמיד שעל היד שפותח) .

 בפנים יש כמה מתחמים, כשבאים עם ילדים אז אין כניסה לאזור של ה”מבוגרים בלבד” שזה הספא עם סאונות שנכנסים ללא בגדים למשל, וקונים כרטיס בהתאם ל-2 המתחמים האחרים: המגלשות והבריכות הפנימיות שפתוחות כל השנה + מתחם הקיץ שבחוץ עם עוד מגלשות ובריכות.

על כל מגלשה רשום את הפרטים הנדרשים כמו גיל מינימום, מהירות גלישה ועוד פרמטרים לפיהם אתם יכולים לבחור על מה לעלות.

טיפ חשוב למשפחות עם ילדים קטנים - יש מקלחות משפחתיות נוחות, שזה חדר מקלחת עם חדר הלבשה צמודים וננעלים, ככה לא מסתבכים עם הקטנטנים. בעמדות ההחתלה יש הכל, כולל חיתולים לפי מידות.

לכל המידע על מינכן גרמניה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות