שדה התעופה לאונרדו דה וינצ'י פיומיצ'ינו ”שירותי הסעה משדה התעופה FCO לעיר“

הזמנו ושילמנו הסעה משדה התעופה Fco ברומא לעיר באמצעות ריידר (Rider) . באמצע הנסיעה קיבלתי שיחה משירות הלקוחות של ריידר בתביעה לשלם תוספת (מחיר כפול) עבור ההסעה כיון שהמחיר לא כלל מזוודות (או לטענתם מזוודות "גדולות") . הנציגה ניסתה לטעון שברור מאליו שההסעה איננה כוללת מזוודות (כפי שלטענתה נהוג בכל העולם) וביקשה שאשלם תוספת מחיר משמעותית, כמעט פי שתיים) .

בעת תיאום הנסיעה לא התבקשתי בכלל לציין האם יש מזוודות או את גודלן ולדעתי ברור מאליו שאם מישהו מבקש הסעה מ/אל שדה התעופה יש לו גם מזוודות (רגילות) לקחת איתו. לי זה הרגיש כמו ניסיון סחיטה בדומה למה שקורה לעיתים במדינות עולם שלישי. (מכירים.עוצרים בדרך ו-You Pay Now? ) .

למען הסר ספק מדובר ב-3 מזוודות רגילות (למעשה אחת מהן קטנה מהממוצע) Checked-In בגודל רגיל לפי תקנות חברות התעופה לא משהו מיוחד. 3 המזוודות + 3 נוסעים ונהג נכנסו לקיה פיקנטו בדרך לנתב”ג.

ליתר ביטחון גם בדקתי שוב באתר של ריידר - בעת הזמנה אין בקשה או ציון כלשהוא לגבי גודל המזוודות אלא רק מספרן ומספר הנוסעים - מצרף צילום מסך מהאתר.

בנוסף כל ספקי השירות שבדקתי מרומא לשדה התעופה ביקשו מחיר פחות או יותר זהה (50Eur) למונית, כולל מונית Xl עבור 6-8 נוסעים. בפועל הזמנתי דרך אפליקצית Free Now ושילמתי כולל טיפ לנהג 55Eur עבור 3 נוסעים + 3 מזוודות. במקום לרכוש שירותי הסעה מראש שווה להוריד את אפליקציית Free Now ולהזמין דרכה מונית בעלות מוערכת מראש מהשדה.

לכל המידע על רומא איטליה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות