המדריכה מיטל מרגוליס ”טיול מקיף טיוואן עם מיטל מרגוליס מטעם החברה הגיאוגרפית “

במהלך חודש אוקטובר 2017 השתתפתי בטיול מקיף טיוואן עם החברה הגיאוגרפית. הטיול היה מושלם מבחינת מסלול הטיול, בתי המלון היו מעולים.ארוחות הערב במסעדות השונות והמגוונות, התכנים ולמזלי גם הקבוצה היתה מצוינת.

היהלום שבכתר היתה מיטל מרגוליס ולצידה מדריך מקומי בשם אדגר שניהם השלימו אחד את השני כמו זוג כפפות.בנוסף ברצוני לציין את הנהג המקסים והאדיב והאוטובוס המרווח.לכל זה מגיע ציון לשבח לחברה הגיאוגרפית.

מיטל מרגוליס מדריכה יוצאת דופן באדיבות, בסובלנות, בחיוך המקסים ובידע.במיוחד בספורים על התרבות הטיוואנית, המסורת.המנהגים שחלק מהם חוותה בעצמה ובאורח החיים וכו.היא ריתקה במידע שהעבירה לנו.היתה קשובה לכל בקשה, היתה הראשונה להיות בחדר האוכל בארוחת הבקר.בארוחות הערב עזרה להגיש לשולחנות ודאגה שהכל יוגש כמו שצריך ויוגשו תוספות במידת הצורך.אציין שביום הראשון של הטיול היא דאגה לקנות על חשבונה תקעים שמתאימים לשקעים בטיוואן, החשמל שם זהה לארצות הברית על מנת שנוכל להטעין טלפונים ועוד, באוטובוס תמיד היו בקבוקי מים בשפע פרות ועוגות מקומיות שנוכל להתכבד ולהנות,

מדריכה כזו היא נכס לחברה הגיאוגרפית ולמזלינו נתברכנו בה בטיולנו.מיטל מדריכה בחברה זו פעמיים בשנה בחגי תשרי ובפסח.לידיעתכם.טיולים פרטיים נערכים באמצעותה כל השנה.ממליצה.

מכל הלב לחוות את הטיול שחווינו -קל וחומר אם יזכו המטיילים העתידיים למדריכה מיטל מרגוליס.

בברכה, רות וילנציק.

לכל המידע על טאיפיי טאיוואן
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות