בטיחות ואזהרות בקו סמוי ”השכרת דו גלגלי ואופנועי ים בתאילנד - לא מומלץ“

תמונת הפרופיל של liranbar
liranbar

אני אומר את זה בשבילכם ונטו בשבילכם. תיזהרו מהשכרת כלי רכב: רכב / אופנוע / קטנוע / אופנוע ים בתאילנד! מסיבה מאוד פשוטה - אין ביטוח. אני יודע שרוב הצעירים מתלהבים מהשכרת קטנועים בתאילנד, באיים, ברור שזה כיף. נוסעים בלי קסדה, אין משטרה, אין חוקים, בגדול כיף, אבל: 1) נזק הכי קטן שתעשו לקטנוע ינסו לשחוט אתכם בסכומים שיגיעו לאלפי שקלים. חבל לחסוך כסף ולהשאיר 2,000 שקלים אצל סוכן קטנועים כי התהפכתם עם הקטנוע ועכשיו הוא לא יחזיר לכם את הדרכון עד שתשלמו. 2) שלא נדבר על רכב, אם זה לא דרך סוכנות מסודרת כמו AVIS וכדומה, לא לגעת. מספיק שתעשו תאונה קטנה ויהרס לכם כל הטיול. חלילה תדרסו ילד, אין ביטוח על זה. אתם תשלמו כל החיים.

3) מי שאין לו רישיון נהיגה על אופנוע קטנוע, בבקשה, אל תהיו גיבורים. באסה לחזור עם רגל שבורה הביתה. 4) להיזהר ביותר מהחבר'ה שמשכירים אופנועי ים בחופים. הם מחכים להזדמנות לדפוק תיירים, רובם שם עבריינים שלא יהססו להגיד לכם אחרי שתחזירו את האופנוע ים שיש מכה בתחתית האופנוע ועל זה אתם צריכים לשלם 10,000 באהט. לבדוק טוב טוב את האופנוע ים ולבקש שהוא ירשום את הריג'קטים בטופס עליו אתם חותמים.

שורה תחתונה: אני לא אומר שלא תשכירו אופנועים, אבל עשו טובה סעו בזהירות, אל תשתוללו ותבדקו ליקויים על הכלים לפני שאתם חותמים על הטופס. כמו כן, רצוי להשכיר ממישהו שאתם רואים שהוא יחסית גדול ויש מבחר רב של כלים ולא מאיזה מישהו שיש לו שני קטנועים ישנים בתוך מחסן! 

לכל המידע על קו סמוי תאילנד
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי