מסלול בן שבוע-שבועיים בקייפ טאון ”טיול פרטי של שבועיים ללא נהיגה בדרום אפריקה“

נסענו משפחה של חמישה מבוגרים - הורים + 3 ילדים בשנות העשרים, כלומר חמישה מבוגרים. ניסינו להעזר באחת הסוכנויות שכל כך מומלצות באתר פה, אבל להם יש קונספט מובנה ולא הצלחנו לקבל את מה שרצינו. רצינו ללכת לכיוון של טיול כוכב במידת האפשר כך שלא נצטרך לזוז כל יום-יומיים ממקום למקום ולא רצינו לנהוג בעצמנו. נאמר לנו ש”אי אפשר לעשות את זה בלי לשדוד בנק”.

בסופו של דבר בנינו לנו לבד טיול מקסים שהיה “תפור בדיוק למידתנו”, עלה על כל הציפיות ויצא הרבה יותר זול מההצעות שקיבלנו.

להלן המסלול:

5 לילות בקייפטאון, שכללו סיורים בקייפטאון עצמה (בעיר, בבו-קאפ, בלנגה, ברובין איילנד) וכן באזור (הר השולחן, כיף התקוה הטובה וכד'') .

לילה אחד בשמורת ספארי פרטית שנקראת Gondwana - השמורה היא ליד העיר ג''ורג'' בדרך הגנים. יקר רצח אבל שווה כל שקל. נהנינו ביותר.

5 לילות ב-Wilderness, ממנה יצאנו לטיולי יום בדרך הגנים - מערת הנטיפים, פארק ציציקומה, חוות חיות ויענים, נייזנה, מוסל ביי, שיט לוייתנים וכל מה שיש לאזור הזה להציע. מזג האויר היה מושלם ונהנינו ביותר. את הסיורים עשינו עם מדריך פרטי (שהיה גם הנהג) . הפרטים עליו בטיפ אחר.

לילה אחד ביוהנסבורג, שכלל סיור פרטי של בעיר.

2 לילות בזימבבואה במפלי ויקטוריה.

ממקום למקום התניידנו בטיסות. הכל תיקתק וזרם ללא בעיה. מצאנו בקלות דירות בכל מקום דרך בוקינג. היינו סה”כ בחמש דירות - אחת יותר מוצלחת מהשניה.

טיול במבנה כזה מתאים למשפחות עם ילדים קטנים. הדירה שלנו ב-Wilderness היתה ממש על הים, יש באזור כל-כך הרבה פעילויות לילדים בכל הגילאים. ממש גן עדן למשפחות. אם אתם נוסעים לדרום אפריקה עם ילדים כדאי לכם לשקול טיול במבנה כזה.

לכל המידע על קייפ טאון דרום אפריקה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות