קוניצ'ווה! 8 תמונות מיפן שיעשו לכם חשק לטוס לשם!

אם עד עכשיו לא הבנתם על מה כל הרעש סביב יפן, עכשיו בטוח תבינו: אספנו תמונות מדהימות מאזורים שונים בארץ השמש העולה, שיעשו לכם חשק לטוס לשם עכשיו!
ליאור כהן - מערכת אתר למטייל
|
שמור לעצמי

הר פוג'י

הר פוג'י (Mount Fuji) מתנשא לגובה של 3,776 מטרים ונחשב להר געש פעיל, הממוקם באי הונשו - הגדול באיי יפן. זהו ההר הגבוה ביותר ביפן, וכ-200,000 מטיילים מעפילים לפסגתו מדי שנה.

קיוטו

העיר קיוטו (Kyoto) הוגדרה כבירתה הדתית של יפן והוקמה בשנת 794 לספירה. אחד הסממנים המרכזיים שלה הוא סגנון הבנייה המסורתי, ומבחר רב של מקדשים, ארמונות וארכיטקטורה מעניינת.

טוקיו

בירת יפן, טוקיו (Tokyo), היא העיר הגדולה ביותר במדינה ונחשבת כיעד חובה. כאן נמצאים הבניינים עם האורות הזוהרים, קניונים ענקיים, מסעדות נהדרות, חנויות מעניינות וכמובן – אחד ממעברי החצייה הגדולים והעמוסים בעולם.

הירושימה

העיר הירושימה (Hiroshima) התפרסמה בנסיבות מצערות, בעקבות פצצת האטום שהחריבה אותה במהלך מלחמת העולם השנייה. כיום מדובר בעיר מעניינת ותוססת, שתיירים נוהגים לפקוד בעת ביקורם ביפן.

אראשיאמה

בחלק הצפון-מערבי של קיוטו נמצא יער אראשיאמה (Arashiyama), המוכר כיער הבמבוקים. דמיינו את עצמכם מתהלכים בתוך יער צפוף של במבוקים ענקיים, המתנשאים לגובה של 20 מטרים. חוויה מיוחדת במינה!

העונה הכי מרגשת בשנה – פריחת הדובדבן

בחודשים מרץ-מאי חוגגים ביפן את פריחת עצי הדובדבן – הסאקורה (Sakura) ביפנית. מדובר באירוע משמעותי עבור היפנים, המסמל גם את תחילתו של האביב. עצי הדובדבן צומחים ללא פירות, ולמעשה פורחים בהם פרחים עם עלים ורודים, גדולים ומרהיבים.

יוקוהמה

יוקוהמה (Yokohama) היא עיר נמל באי הונשו והעיר השנייה באוכלוסייתה ביפן, אחרי טוקיו. לצד פגודות ציוריות וסמטאות צבעוניות, נמצא כאן גם הבניין הגבוה ביותר ביפן, שמתנשא לגובה של 296 מטרים.

סושי!

סושי הוא ללא ספק אחד המאכלים הכי מזוהים עם יפן! אמנם כיום ניתן לאכול סושי בכל מקום בעולם, אבל צורת האכילה המסורתית ביפן שונה בהחלט מהעולם המערבי, והכשרה של מאסטר סושי ביפן אורכת מעל 10 שנים.

כתבות שלנו על יפן, שכדאי לקרוא לפני הטיול:

יעדי הכתבה

כתבות מומלצות עבורך על יפן